Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Klub je spao na nivo FKCZ, blizina bankrota koristila se za pranje para na isti način kako se pljačkalo u FKCZ kroz fingirane raskide ugovora.

 

Slučaj Klobučar je najbezobrazniji šamar zdravom razumu, jer je mali Jaka otvoreno tražio samo 38k, plus 9k kamate, a oni su menadžeru isplatili 200k. Ili nenaplaćenih 200k od Milutinova pošto je to šatro malo, pa onda bolje ništa. Prošle godine Bertans...nisu oni nikakve budale, idealisti, niti filantropi; samo su ranije talove bolje pokrivali.

 

Ako nam je stvarno jedini izbor između Duletovih praznih priča i Nenada Kovača sa pijanim veteranima, onda je ovo prvi put da KKP stvarno nema rešenje. Tuga. Sve normalne su oterali od kluba.

Edited by April
Link to comment

Pa ako Kecman, Vujanić, Sale Đorđević, Rebarce i Kića nisu normalni, onda ne znam ko je. Ne kažem da su u ratu sa klubom(poput Praje, recimo), ali ne učestvuju u životu kluba. Oko KKP danas se muvaju Koprivica, Čubrilo, Grba i razni šilobadi.

Link to comment

Pa ako Kecman, Vujanić, Sale Đorđević, Rebarce i Kića nisu normalni, onda ne znam ko je. Ne kažem da su u ratu sa klubom(poput Praje, recimo), ali ne učestvuju u životu kluba. Oko KKP danas se muvaju Koprivica, Čubrilo, Grba i razni šilobadi.

 

od svih njih jedino je vujanić pokazao neku želu da bude u klubu. ovo ostalo je ekstremno nategnuto

Link to comment

Ne znam samo kako je sad to normalno da Dulence eventualno potrazuje svoj posteno zaradjen novac...hoce li onda i samog sebe da proglasi izdajnikom Partizana?

Link to comment

To ucestvovanje u zivotu kluba se na kraju svede na sedenje na onim fake sednicama kao sto se videlo na zadnjoj slici, dok 1-2 coveka odlucuju o svemu. Krajnje nebitno dal tu sede Rebraca, Kecman ili Vujanic ako neka vucibatina drzi sve konce.

Link to comment

Da. Treba ga uramiti i u hall of fame paralelne stvarnosti.

Pazi, napisao si dva posta i potrosio bar 5 minuta a da nista nisi ni pokusao da osporis ili demantujes, niti bilo sta da konstatujes sem uobicajenog forumskog humora ... vrlo nemastovito.

Ja bih svoje misljenje o Vujosevicu i mogao da promenim (ozbiljan sam) kad bi bar neko izneo neke polu-cinjenice kako je ovaj maznjavao lovu od transfera ili nesto slicno ... ovako ga dozivljavam kao agresivnog-ponekad-licemernog-poluludog-fanatika-za-kosarku-i-partizan.

Link to comment

 

ovako ga dozivljavam kao agresivnog-ponekad-licemernog-poluludog-fanatika-za-kokosku-rembranta-monea-renara...-i-partizan.

 

 

 

ovo je bolje od realnog stanja stvari..kao filmski lik. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...