Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ti to znas?obavesti tuzilastvo

Ne znam, matori, zato sam i napisao možda po uzoru na kolegu koga sam kvotovao. Nego, hteo sam istovremno i da ukažem da aktuelni trener Partizana možda, ali samo možda nije bezopasni ljubitelj umetnosti i lepe književnosti koji ponekad, ali samo ponekad malo burnije reaguje na ociglednu nepravdu.
Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

dabome, fabricke price iz trece smene :fantom:

Jasno.imas topik za to.zagadjujes kao jos par tvojih kompanjona ovaj topik najcrnjim tracevima.imate sport za decu pa onanisite na dujana tamo
Link to comment

Kora banane Barovicu je stigla od nekoga ko je bio idol jednom od najvecih navijaca zvezde danas..

Taj navijac poznat je i po tome sto mu je bata izgubio licnu kartu.

Link to comment

Ne znam, matori, zato sam i napisao možda po uzoru na kolegu koga sam kvotovao. Nego, hteo sam istovremno i da ukažem da aktuelni trener Partizana možda, ali samo možda nije bezopasni ljubitelj umetnosti i lepe književnosti koji ponekad, ali samo ponekad malo burnije reaguje na ociglednu nepravdu.

ma jasno je da pises to sto pises ovde iz najboljih namera

Imas sport za decu pa tamo daj sve od sebe

Link to comment

U danasnjim Sportskim Novostima izasao tekst o kraju trenera-diktatora, Vujosevic uzet kao primjer.

u danasnjem Blicu objavljena kolumna  pod naslovom "Vitez" posvecena Danilovicu

Link to comment

Kora banane Barovicu je stigla od nekoga ko je bio idol jednom od najvecih navijaca zvezde danas..

Taj navijac poznat je i po tome sto mu je bata izgubio licnu kartu.

Mislis na onog sto mu Dule mitinge pohodi? 

Link to comment

Kakve veze ima sto covek voli slike? Volim i ja sto sta, pa nemam od cega da kupim. Pricalo se o njegovim finansijama. Lepo se otvarao za umetnost i pre ruskih meleona, cisto da ne bude opet jadni siromasni Dulo radi iz ljubavi prema klubu.

 

Kako nema veze? Učitava mu se to što voli slike kao da je u najjmanju ruku diler heroinom. Lepo se otvarao, zaradio čovek i otvarao se, pa šta? Jedno je kad se ovi ostali sprdaju sa tim ali navijači Partizana, to mi ne ide u glavu nikako.

Link to comment

Ja se ne sprdam sa kupovinom slika, već to koristim kao argument da je itekako zaradjivao od KKP nasuprot verovanju mase da radi iz ljubavi.

 

I nemoj molim te sa tim zamenama teza, glupo da tako diskutujemo.

Edited by Timmy
Link to comment

Zaradjivao je barem koliko i Pesic,Sakota,Zmago..., samo sto je ovaj i imo konkretne rezultate rada u vidu trofeja i pristojnih plasmana u evropi... Koliko god da je primao mislim da je radom zasluzio i naravno da je normalno da mu se jednog dana i isplate dugovanja, kao i svakom ko je ispunio ugovor!

 

 

 

Послато са D6683 уз помоћ Тапатока

Edited by Geo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...