Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pazi, napisao si dva posta i potrosio bar 5 minuta a da nista nisi ni pokusao da osporis ili demantujes, niti bilo sta da konstatujes sem uobicajenog forumskog humora ... vrlo nemastovito.

Ja bih svoje misljenje o Vujosevicu i mogao da promenim (ozbiljan sam) kad bi bar neko izneo neke polu-cinjenice kako je ovaj maznjavao lovu od transfera ili nesto slicno ... ovako ga dozivljavam kao agresivnog-ponekad-licemernog-poluludog-fanatika-za-kosarku-i-partizan.

 

Nemoj nikad da menjas misljenje.

Link to comment

Zamisli vujosevic voli umetnicke slike, kakav greh za javnost, bolje da je kriminalac koji je ojadio drzavu i mozda ucestvovao u atentatu. Ali hajse da sw sprdamo sa rembrantom i moneom

Link to comment

Zamisli vujosevic voli umetnicke slike, kakav greh za javnost, bolje da je kriminalac koji je ojadio drzavu i mozda ucestvovao u atentatu. Ali hajse da sw sprdamo sa rembrantom i moneom

Davno je jos Coki legenda pominjao Bosa i na krivoj dasci klizace..zalajalo forumsko kuso i repato ovde..i opet nista.

I ovo ce proci.

Link to comment

Kakve veze ima sto covek voli slike? Volim i ja sto sta, pa nemam od cega da kupim. Pricalo se o njegovim finansijama. Lepo se otvarao za umetnost i pre ruskih meleona, cisto da ne bude opet jadni siromasni Dulo radi iz ljubavi prema klubu.

Link to comment

Zamisli vujosevic voli umetnicke slike, kakav greh za javnost, bolje da je kriminalac koji je ojadio drzavu i mozda ucestvovao u atentatu. Ali hajse da sw sprdamo sa rembrantom i moneom

Ne, bolje da je kriminalac koji je ojadio KK Partizan ugradjujući se u transfere igrača i možda učestvovao u zverskom premlaćivanju Novice Čičića na zemunskom keju.
Link to comment

Ne, bolje da je kriminalac koji je ojadio KK Partizan ugradjujući se u transfere igrača i možda učestvovao u zverskom premlaćivanju Novice Čičića na zemunskom keju.

ti to znas?obavesti tuzilastvo
Link to comment

Zamisli vujosevic voli umetnicke slike, kakav greh za javnost, bolje da je kriminalac koji je ojadio drzavu i mozda ucestvovao u atentatu. Ali hajse da sw sprdamo sa rembrantom i moneom

 

zamisli tek kad bi odali i dulovu mracnu stranu zvanu ''ruski klasici''. al ipak hajd da se ne sprdamo sa jednim turgenjevim, puskinom, tolstojem i dostojevskim.

 

 

 

Pricalo se o njegovim finansijama. Lepo se otvarao za umetnost i pre ruskih meleona, cisto da ne bude opet jadni siromasni Dulo radi iz ljubavi prema klubu.

 

ma radi, sta ti je. pure love. on sigurno nije zavrnuo klub, nedaj bobe drzavu.  mozda ucestvovao u atetntatu nije ali je drzao podkocenu nogu.

 

dule je rodjeni volonter. kako on sam voli da kaze on bi i putinu pomagao BESPLATNO :ziga:

Edited by cvrlle
Link to comment

zamisli tek kad bi odali i dulovu mracnu stranu zvanu ''ruski klasici''. al ipak hajd da se ne sprdamo sa jednim turgenjevim, puskinom, tolstojem i dostojevskim.

 

 

 

 

ma radi, sta ti je. pure love. on sigurno nije zavrnu klub, nedaj bobe drzavu. mozda ucestvovao u atetntatu nije ali je drzao podkocenu nogu.

 

dule je rodjeni volonter. kako on sam voli da kaze on bi i putinu pomagao BESPLATNO :ziga:

Ma odakle ti to znas?

Jel to iz cokijeve radionice?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...