Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

On se za svoju sansu oduzio rezultatima na terenu. I time sto verovatno nije dobio sve pare. I time sto je zavrsio kao verovatno najskuplji transfer partizana ikad. I time sto se nije do sada pokenjao ni po kome pa ni po tom kojem je sve™ duzan. Sta jos hocete koji qrac? Nema ovde nicega osim nesrecnog ludaka.

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dal je to sto Bogdan nije dobio sansu kod VJ krivica Bogdana ili VJ?

Po mojoj logici svaki krsteniji trener bi trebao da prepozna takav potencijal, ovo je cisto greska VJ. Nije Dule izvukao Bogdana u 28godini iz druge lige Srbije i izmislio od njega igraca pa da mu se ovaj saginje.

a kolko to ima krstenih trenera u evropi po tebi?

znam 3 iz srbije,medju kojim je i dujan,mozda jednog iz spanije..dodaj nekog

Link to comment

Bogdan bi postao igrac sve da je igrao i u Zitko basketu. Ogroman talenat je oduvek bio. E sad, ako su mozda tacne price o njegovom nesportskom ponasanju i ludoj glavi koju je Vujosevic uspeo odlicno da kanalise, svakako da ima mnogo zasluga za njegov razvoj. A nek budu zahvalni jedan drugom, to je najrealnije :)

Link to comment

a kolko to ima krstenih trenera u evropi po tebi?

znam 3 iz srbije,medju kojim je i dujan,mozda jednog iz spanije..dodaj nekog

 

Jeste njih cetvorica su napravili karijere svakom igracu iz Evrope. 

Treba biti Zoc ili Duda da prepoznas da je Bogdan bolji od Klobucara ili Dalla. 

Link to comment

pobogu covjece, on je dobio sansu zato sto je trener procijenio da je zasluzuje, odnosno da moze da ga iskoristi za rezultate tima. to sto jovanovic nije dovoljno inteligentan da procijeni koliko je bogdanovic je samo njegova nesposobnost.

 

Da VJ nije video talenat u Bogdanu, ne bi ga ni doveo u Partizan. Problem je sto je VJ ziheras, koji ce se pre osloniti na nekog iskusnijeg, nego da da prostora klincu po cenu poraza. Uz to, na ruku mu je islo i problematicno Bogdanovo ponasanje, zbog cega niko u klubu nije pritiskao Vladu da pronadje mesto za Bogdana. 

 

I Dule govori da Bogdan nije zasluzio da mu se da onakva sansa (upravo zbog ponasanja), ali posto se evidentno radi o veoma talentovanom igracu, dao mu je uz uslov da radi ono sto mu se govori. VJ nije bio autoritet za takav dogovor, Dule jeste.

Link to comment

ja znam jednog sto radi u bugarskoj. ili je radio do skoro.

taj iz bugarske se jedne sezone pokenjo po partizanu i zvezdi.vidi mu roster i uporedi.to je trenercina

Link to comment

Naravno da su mnogi igraci zahvalni vujosevicu, napravio im je karijere. Druga je stvar sto je ova izjava debilna .

Link to comment

Naravno da su mnogi igraci zahvalni vujosevicu, napravio im je karijere. Druga je stvar sto je ova izjava debilna .

+1

covek znalac.a i mister no takodjer.volio bih i da on rekne koju o dujanu treneru.

da iskoristim priliku da se kojotu pokenjam po mamicu i da se nadam da ce zaglaviti neki duzi mardelj.i sledeci je raznat :evil:

Link to comment

Naravno da su mnogi igraci zahvalni vujosevicu, napravio im je karijere. Druga je stvar sto je ova izjava debilna .

 

Izjava je debilna jer ga između ostalog okrivljuje za poraz protiv Cedevite kao da je cela utakmica stala u debilan zadnji napad. Opet kažem, to ko je šta kome obećao, dal je BB stvarno obećao da će da ostane pa otišao, dal DV ima pravo da mu to zamera jer ko zna šta se tu dešavalo iza kulisa je potpuno druga priča u odnosu na to da li DV ima zasluge za BB.

 

Uopšte ne mogu da prihvatim tu premisu o zaslugama, šta ima ko da se kome zahvaljuje i slično. U redu ne treba BB da bude zahvalan DV al onda treba dobro da se zahvali Isusu, Budi, Alahu što mu je poslao DV u Partizan umesto VJ. 

Link to comment

ali od kada je uopste normalno zahvalnost koristiti kao monetu?

to je valjda nesto licno.

Pa upravo je to debilno

Link to comment

Ovo oko Andjusica nisi dobro cuo. Danilo je eliminisan da bi se Bogdanu dao prostor, iako (po Duletu) tada nije uopste zasluzivao to.

 

da nisam dobar covek sad bi te prijavio moderaciji i trazio ban za ovu insinuaciju da sam nesto slusao i samim tim lose cuo.

 

to je kopi pejst sa grobarskog sajta.

Link to comment

ali od kada je uopste normalno zahvalnost koristiti kao monetu?

to je valjda nesto licno.

jeste jadno ali ihaj puta smo to videli i culi..da mene nema, da mene nije bilo..sve sami nesporazumi :)

ovo je kao kosarkaska tema pa pricamo o dujanu treneru ne o dujanu coveku

Link to comment

da nisam dobar covek sad bi te prijavio moderaciji i trazio ban za ovu insinuaciju da sam nesto slusao i samim tim lose cuo.

 

to je kopi pejst sa grobarskog sajta.

izdajnice!!!

e naso si odakle ces da kopi pejstujes crni ridjobradi

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...