Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

Reče Vujošević da je Bogdanović jedan od krivaca za današnju situaciju u klubu

naravno. svi su krivi osim njega. 

 

govno. ali uvek će biti fanova koji će progutati ovu i svaku narednu grozotu koju izgovori sa ciljem da skine odgovornost za sopstvene postupke štetne po klub. svi rade partizanu o glavi, dakle, bez mene potop. 

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Umesto da bude zahvalan na prilici koja mu je bila pružena u klubu

 

 

 

dve godine bio rezerva Božiću, Jaramazu i Klobučaru

Link to comment

Reče Vujošević da je Bogdanović jedan od krivaca za današnju situaciju u klubu

:isuse:

 u onom intervjuu za partizan net ?

nisam imao snage da pustim play, pretpostavljao sam da će neka glupost da iskoči. sad moram da odgledam i da ubedim sebe da to nije baš tako rečeno, nego da je to ipak nategnuto tumačenje.

 

edit: u stvari je u pravu, da je BB odbranio Smita ili da je dao 20 poena umesto 15 mi bi igrali EL i sve bi bilo drugačije. ne očekujete valjda da DV poentira i brani trojke :blink:

Edited by Lezilebovich
Link to comment

:isuse:

 u onom intervjuu za partizan net ?

nisam imao snage da pustim play, pretpostavljao sam da će neka glupost da iskoči. sad moram da odgledam i da ubedim sebe da to nije baš tako rečeno, nego da je to ipak nategnuto tumačenje.

 

Jos gore je kada se gleda.

Link to comment

Umesto da bude zahvalan na prilici koja mu je bila pružena u klubu

 

 

 

dve godine bio rezerva Božiću, Jaramazu i Klobučaru

 

za bogdanovića pričaš? pa on treba duletovu sliku da nosi u novčaniku, dve godine kod vlade jovanovića skoro da i nije bio u 12. a božiću jaramazu i klobučaru nikad nije bio rezerva

Link to comment

naravno da je kriv bogdan, da nije poludjivao u finalu KSL prosle godine, stvari bi brze isle prirodnim putem. ovako smo morali da se dodatno cimamo.

Link to comment

za bogdanovića pričaš? pa on treba duletovu sliku da nosi u novčaniku, dve godine kod vlade jovanovića skoro da i nije bio u 12. a božiću jaramazu i klobučaru nikad nije bio rezerva

super. i to je razlog da ga jebu za pare?

Link to comment

super. i to je razlog da ga jebu za pare?

 

haha kakve pare, ti čoveče tačno imaš neki problem. ne priča se o parama uopšte. pobogu bože

Link to comment

naravno da je kriv bogdan, da nije poludjivao u finalu KSL prosle godine, stvari bi brze isle prirodnim putem. ovako smo morali da se dodatno cimamo.

to ga sudije pustale da vam utrpava po 3-jes komada na dnevnoj bazi.brojali se penali..bilo i suza..navika.panteri ludaci
Link to comment

sad sam video sta je izjavio vujosevic, mrzelo me iskreno da citam ranije njegovu izjavu.

al opet svodi se to na pare, otisao za lovom nije hteo jos jednu godinu da igra, a pretpostavljam da i nije mogao otici da je ispostovan ugovor.

poenta je u "dugu" koji igraci partizana treba da osecaju zarad prilike da ih uci najveci

Link to comment

moze video ali ne moze vreme izjave, moras da pogledas celo pedagosko stivo

 

slatka bol traje samo 42 minuta

 

 

edit - jel ovo protiv pravila, ako jeste obrisite.

Edited by yolo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...