Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Sve si lose razumeo, bas kao i gazza huligan.

 

 

sta je trebalo da razumem sem onoga sto pise? pa covek je napisao da partizan treba da saceka dva izborna ciklusa. koji zakljucak treba da izvedem nego da je problem politicki odnosno vezan za rezultate izbora.

 

ovde smo vodili raspravu o tome da li i koliko drzava kao sto je srbija u ovakvoj situaciji treba da pomaze profesionalni sport. secam je da je ogromna vecina grobara branila misljenje da treba, i obrnuto (ciganija da ne treba). vidju vraga.

Edited by yolo
Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rekao si ovde:

da se situacija u CZ okrenula zajedno sa politikom, sto je netacno. CZ nije usla u probleme zbog politike vec zbog dugova koji su postali neodrzivi.

 

jeste se okrenula sa politikom, pošto nova garnitura nije bila raspoložena za vratolomije koje današnja toleriše Ćokiju. Kad imaš ekipu koja je na tvojoj strani, nikakvi dugovi nisu problem.

Link to comment

gde sam ja rekao da su dugovi stigli sa Uvalinom?

 

što se tiče obeštećenja, fakat je da je tadašnje skidanje sa 150 na 75k odgovaralo zna se kome, kao što bi sličan potez sada išao na ruku Čoviću. ograničavanje prava na rad je bilo i tada i sada, ne kapiram poentu.

 

 

u kom smislu značajniji? FKCZ je 91. bila rangirana u top 10 evropskih klubova ikada, u sportu koji je i tada bio mnogo teži što se tiče održavanja klubova. 

pa za pocetak partizan je dao najuspesnijeg kosarkaskog trenera u  evropi. pored njega jos nekoliko vrlo znacajnih. ne postoji adekvatna paralela kod fk cz.

u kuci slavnih ili bilo kom izboru 50, 100, nije ni bitno najboljih evropskih kosarkasa, partizan ima nekoliko predstavnika. koliko fk zvezda ima takvih igraca?

na lokalnom nivou, fk cz je vrlo verovatno ispred kk partizan, na evropskom, stvari stoje drugacije

koliko je partizan dao reprezentativaca koji su osvajali sve moguce medalje, a koliko su sa druge strane bili uspesni reprezentativci fk zvezda?

Link to comment

+1

 

kapiram da nemaš vremena sada o tome.

Pa sa tobom i nemam jbg, samo ignore na ovim tenama, to je najpametnije.

Link to comment

cestitam, samo ti onda tacka 3 potire tacku 1

 

sto se tice tacke 2, obrati se helli posto je KKCZFMP osnovan u vreme kada je vucic piskio u pesku nemacke ambasade.

Link to comment

Ja ne bih voleo prvu dvojicu. Ali sa Milojem bih vec probao svakako. Mada mislim da u ovakvoj postavci gde niti igras EL niti imas pare, jedini nacin da se uopse privoli da se dovede neki dobar igrac je samo ako je ekstra mlad a ti imas jedino da mu ponudis rad sa Duletom koji jeste budala ali je idalje najbolji trener. Da se ovakav Miloje pojavio kad je ovaj otisao u CSKA, bolje bismo prosli sigurno...ovako dve godine ne prodajes nista i sve se rusi kao kula od karata....sistem :)

 

Sent from my HTC One using Tapatalk

 

+1

Link to comment

Pa sa tobom i nemam jbg, samo ignore na ovim tenama, to je najpametnije.

 

slobodno me ti ignoriši, nego nisam primetio ni da drugima odgovaraš suvislo kad ti neko dirne u fetiše

 

Te vratolomije su nezakonite, tako da problem nije bio u tadasnjoj politickoj garnituri nego sadasnjoj koja to tolerise.

 

 

naravno da su nezakonite. kao što je nezakonito i prošlodecenijsko forsiranje sponzora da daju pare šampionima, a sve bez ikakve kontrole tokova para.

 

zapravo uopšte ne kapiram šta hoćeš da čuješ? već sam rekao da su PSD i DV neuporedivo sposobniji od svih zvezdinih uprava u poslednjih 20 godina, i da su sve te stvari iskoristili na pravi način. jedino ako treba ovde da se potpiše konsenzus da je sa KKP strane sve besprekorno čisto, a sa druge sve živo osvojeno ili urađeno na lopovluke i silu.

Link to comment

Dve stvari:

 

1) CZ je imala na raspolaganju iste resurse, tako da se ne moze reci da je Partizanova dominacija usledila zbog snalazljivosti uprave, vec zbog kvalitetnijeg sportskog rada.

 

2) Pricamo o perspektivi kluba - samo kazem da bih vise voleo da Partizan nadje realne izvore finansiranja (koliko moze) i da sastavlja tim u skladu sa tako obezbedjenim budzetom. Ako to podrazumeva igranje sa mladim igracima zeljnim dokazivanja, so be it.

 

pa to sam i pričao, tj tu se slažemo, s tim što je ovo pod 2 nemoguće u ovoj situaciji. tj, bilo bi mooožda moguće da je KKP uprava raspoložena za saradnju u vezi sponzora (kao što smo imali onu priču sa Telenorom i garancijama što se tiče transparentnosti kinte). a sad imamo slučaj da ubedljivo najdominantniji klub regiona u proteklih 15 godina, prska posle samo 2 godine nemanja podrške države. toliko o održivosti sa realnim izvorima finansiranja.

Link to comment

Dve stvari:

 

1) CZ je imala na raspolaganju iste resurse, tako da se ne moze reci da je Partizanova dominacija usledila zbog snalazljivosti uprave, vec zbog kvalitetnijeg sportskog rada.

 

 

Malo malo pa se provuce teza kako je kkcz patila za vreme rezima borisa broza tadica a kkp bio miljenik istog. Ne mislim tu sad na larona u ovoj diskusiji, nego generalno cigani kupuju tu spiku. Kao sto kazes, to jednostavno nije tacno, imali su oni itekako jake buzdete, koje nisu pravili od prodaje igraca i sezonskih ulaznica, ili nekih transparentnih sponzora. Imali su Sagadina, pesica i gomilu stranaca koji sigurno nisu dosli za vinjak, malu kiselu i sarme u avalici. 

Link to comment

slobodno me ti ignoriši, nego nisam primetio ni da drugima odgovaraš suvislo kad ti neko dirne u fetiše

 

 

 

Ma zajebava se Kojot, sta ti je? Samo neko ko je glup moze da ozbiljno tvrdi da je dobro za klub da ga i dalje vodi oni koji su ga doveli na ivicu propasti..

 

 

2) Pricamo o perspektivi kluba - samo kazem da bih vise voleo da Partizan nadje realne izvore finansiranja (koliko moze) i da sastavlja tim u skladu sa tako obezbedjenim budzetom. Ako to podrazumeva igranje sa mladim igracima zeljnim dokazivanja, so be it.

 

 

Slazem se. Samo sto Dule & PSD nisu u stanju obezbede ni takvo funkcionisanje kluba..

Link to comment

Malo malo pa se provuce teza kako je kkcz patila za vreme rezima borisa broza tadica a kkp bio miljenik istog. Ne mislim tu sad na larona u ovoj diskusiji, nego generalno cigani kupuju tu spiku. Kao sto kazes, to jednostavno nije tacno, imali su oni itekako jake buzdete, koje nisu pravili od prodaje igraca i sezonskih ulaznica, ili nekih transparentnih sponzora. Imali su Sagadina, pesica i gomilu stranaca koji sigurno nisu dosli za vinjak, malu kiselu i sarme u avalici. 

i ni jedan nije vredeo na papiru ni blizu kao partizanov iz prethodne dve sezone, nad kojim se vrsi teror vlasti ocigledno.

Link to comment

Ne mislim da je Partizan prsao, dominaciju u bilo kom sportu je nemoguce odrzati u duzem intervalu. Meni je plejof ABA i finale srpske lige sasvim OK uspeh.

 

E sad kad kazes da je Partizan prso pre dve godine, moguce da to stvarno ima veze sa dolaskom Vucica na vlast. Nisam siguran, moracu da razmislim o tome.

 

naravno da ima veze, čini mi se da dvadesetak postova unazad pričamo o tome.

Link to comment

i ni jedan nije vredeo na papiru ni blizu kao partizanov iz prethodne dve sezone, nad kojim se vrsi teror vlasti ocigledno.

 

Ne znam to, verujem ti na rec. Kolko je kostao na godisnjem nivou rakocevic, kolko gurovic, macvan, pavlovic... stvarno nemam pojma. Al nece biti da je zvezda politicki unistavana pre dolaska snsa, stavise pomagana je debelo. Sto se sadasnjeg trenutka tice, to je samo postalo vulgarno ocigledno sa cokijem, dugovima i zeleznikom. A za stanje kkpa trenutno svakako najveci krivci  su psd i dv. Imali su potencijal i momentum posle par odlicnih sezona u evropi i transfera. Najveca krivica im je pilicarsko finansijsko vodjenje kluba i nemogucnost da obezbede sponzore a to je pocelo jos dok smo se tomi i vucicu smejali kao najjadnijim gubitnicima.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...