Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

i da jeste otisao za parama, kako ga to cini losijim covekom? 

 

Ne bi bio lošiji čovek, bio bi samo još jedan u moru sportista koji su pojurili bezglavo za novcem. 

 

Uostalom, nije u tome poenta mog posta, poenta je da je imao više od tog jednog (novac) razloga da ode iz Partizana, i da tim više ovo što Dule priča nema nikakvog smisla.

Link to comment
  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zar ne kaze "... i Bogdanovic je kriv .." sto ne znaci da je Bogdanovic jedini krivac.

Secam se da je Bogdanovic sam rekao da je kriv zato sto je uvalio Tepicu loptu u ugao terena 5-6 sekundi pre kraja napada.

Bogdanovic je naravno pravilno postupio i otisao u Fener, njegov legacy u Partizanu Vujosevic ne moze da narusi posto je Bogdanovic to zacementirao sa "silujuci" KKCZ u finalnoj seriji prosle godine.

Vujosevic naravno ima pravo da zeli najboljeg igraca u Partizanu cak iako to nije najbolje za karijeru samog igraca ... a ima i prava da se ljuti ako neki usmeni dogovor nije ispunjen (ne mislim da je u pravu posto Partizan ne ispunjuje osnovne obaveze  prema igracima tako da ne moze od istih da ocekuje previse "zrtvovanja")

Sve u svemu preteruje se sa usiljenim analizama.

Link to comment

super. i to je razlog da ga jebu za pare?

Ovo je najjace uskakanje u raspravu bez znjanja o cemu se raspravlja u istoriji foruma :lolol: .

Link to comment

A o cemu se radi nego o parama na kraju krajeva? odnosno, nije se bogdanovic dovoljno oduzio za pruzenu priliku. Trebao je da guli jos sezonu ili dve za stipendiju? Sad sto se ugovor skoro sigurno nije postovao, jbg

Link to comment

Ovo je najjace uskakanje u raspravu bez znjanja o cemu se raspravlja u istoriji foruma :lolol: .

Iskreno mi je drago sto to jos neko primeti sa vremena na vreme.

 

Da dodam da sve ono sto sam napisao za bb je cinjenicno tacno, dv je najvise zasluzan za njega i tu nema boga.

 

Treca stvar, ovo sto ljakse radi po forumu meni nije smesno ali vidim da moderaciju izrazito zabavlja. Ignore nije resenje ako ce svaka tema u kojoj se pojavi da ode u kurac

Edited by theanswer
Link to comment

Spustio te kojot :D

Ma nije mi bila namera da ga spustim, stvarno mi je bilo smesno posto se i meni desava da dijagonalno citam postove.

Link to comment

^^ Ko kaže da treba da bude smešno? Kvotujem tvoj post samo da se pokaže da ovde ima solidan broj čuvara vatre koji će da pravdaju svaku bljuvotinu debelog gada, a jedan od njih si i ti.

Edited by ljakse
Link to comment

Ne bi bio lošiji čovek, bio bi samo još jedan u moru sportista koji su pojurili bezglavo za novcem. 

 

Uostalom, nije u tome poenta mog posta, poenta je da je imao više od tog jednog (novac) razloga da ode iz Partizana, i da tim više ovo što Dule priča nema nikakvog smisla.

ma mogao je da ode i zbog lepse klime i bolje hrane, njegova stvar. on je stekao pravo da donosi oduku o svojoj karijeri. takav je posao. dulu butthurt ne daje za pravo da razvlaci igrace koji su ispostovali svoj ugovor na nacin na koji radi.

Link to comment

Zar iko ovde ocekuje da bi Dule ikada rekao nesto kao "Jebi ga, gresli smo, nismo sami pokusali da iskoristimo momente uspeha, nadjemo sami sponzore i sto manje se oslanjamo na drzavu. Zato sada duvamo masan kolbas, odose svi igraci i nemamo kako ni da se skrpimo za 5 na 5 na treningu."

 

To nece da se desi. Novinari ce povremeno traziti izjave od njega, on nece imati sta da doda ili pozitivno i pametno kaze..a rafalna paljba po bilo cemu je samo u njegovoj glavi oproban i uspesan recept.

Link to comment

^^ Ko kaže da treba da bude smešno? Kvotujem tvoj post samo da se pokaže da ovde ima solidan broj čuvara vatre koji će da pravdaju svaku bljuvotinu debelog gada, a jedan od njih si i ti.

Sve i da je to tacno to sto ti zamisljas da si majka tereza koja nesto ukazuje je totalno ludilo. Slobodno nadji nesto sto u mom postu koji si citirao nije tacno. Bb bi istanbul video mozda u atlasu da se dv nije vratio. Znaci tu se zaustavljam. To sto je tebi sve crno ili belo tvoj problem

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...