Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Eh,ludi dujan vecna tema navijaca stuba.svidza mi se to.jos gledate preko plota cc.zahvalit ce vam dujan sto mu poklanjate jos 42 minuta vasih zivota.znaci rane su jos tu hahaha a sad necete da gledate.e ludaci ste

Edited by bradilko
Link to comment

evo za nestrpljive

 

Rašković nije ispoštovao dogovor kad je reč o Bogdanoviću. On trebalo da ostane u Partizanu tri godine. Isto se dogodilo svojevremeno isa Danilom Anđušićem. Prema dogovoru sa Raškovićem, Anđušiću je u početku dat prostor koji nije zasluživao, ulagalo se u njega. Sa moje strane taj dogovor je ispoštovan. Sada su Bogdanovića prodali godinu dana ranije i to u momentu kada je klub ispao iz Evrolige, gde je i on (Bogdan Bogdanović) ima zasluge za takav ishod utakmice... Morao je da vrati na terenu, pre svega ispunjavajući datu reč i obavezu koju je prihvatio u dogovoru sa mnom. I on i roditelji i menadžer.

Link to comment
 

Bogdanović je znači kriv za poraz od Cedevite...

Bez padanja u nesvet, znam da ste svi u shoku posle ovih izjava Vujosevica( posebno Jolo ), zivot ide dalje ... 

Link to comment

Bogdan nije otišao za parama, nego da podigne karijeru na viši nivo, i to mu je najbolje odluka u dosadašnjoj karijeri. Uleteo je u ekipu kod najboljeg evropskog trenera i sa ozbiljnim minutama na terenu igrao final4 EL. Da je ostao igrao bi u raspalom sistemu košarku 1na5, trenirao sa Borisom jbnim Dalom i jebali bi ga raznorazni Rumuni i Banviti.

Link to comment

kako? pobogu joe

 

za bogdanovića pričaš? pa on treba duletovu sliku da nosi u novčaniku, dve godine kod vlade jovanovića skoro da i nije bio u 12. a božiću jaramazu i klobučaru nikad nije bio rezerva

Link to comment

evo za nestrpljive

 

Rašković nije ispoštovao dogovor kad je reč o Bogdanoviću. On trebalo da ostane u Partizanu tri godine. Isto se dogodilo svojevremeno isa Danilom Anđušićem. Prema dogovoru sa Raškovićem, Anđušiću je u početku dat prostor koji nije zasluživao, ulagalo se u njega. Sa moje strane taj dogovor je ispoštovan. Sada su Bogdanovića prodali godinu dana ranije i to u momentu kada je klub ispao iz Evrolige, gde je i on (Bogdan Bogdanović) ima zasluge za takav ishod utakmice... Morao je da vrati na terenu, pre svega ispunjavajući datu reč i obavezu koju je prihvatio u dogovoru sa mnom. I on i roditelji i menadžer.

 

Ovo oko Andjusica nisi dobro cuo. Danilo je eliminisan da bi se Bogdanu dao prostor, iako (po Duletu) tada nije uopste zasluzivao to.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...