Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2015/16


Lezilebovich

  

69 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
    • Uzećemo bar nešto
    • Još veći raspad nego ove sezone
  2. 2. DV I PSD

    • Ostaju obojica
    • DV ostaje PSD odlazi
    • DV odlazi PSD ostaje
    • Odlaze obojica


Recommended Posts

  • Replies 5.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    654

  • Geo

    343

  • Jimmy Kowalski

    244

  • theanswer

    238

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tog malog ne mogu prezaliti. Išao sam par tekmi u halu samo da njega gledam. Obećavao mi je skroz. Imao je i neku dužu povredu koja ga je malo usporila, ali se i posle nje brzo vratio u formu. Kad je napunio 18 hteo je napolje, verovatno je video kako drugi li slični prolaze u KKP (videti pod Miljen) i otišao u ACB gde se odmah snašao. Nadao sam se da ga vidim uskoro u reprezentaciji, ali jbga ovaj konflikt sa Saletom ga je verovatno na duže udaljio.

 

Svakako mu želim puno sreće, valjda cu dočekati da ga gledam u ekipi za koju navijam :)

Link to comment

to jedino u slucaju da izduvamo za oi. nema sanse da se ostavi reprezentacije ako se plasiramo

dakle u pao su po svaku cenu resili da dovedu saleta na klupu. neka im neko javi da je dragan sasa bajic slobodan i problem resen

Link to comment

Moze da vodi i klub i reprezentaciju. Nije tesko shvatiti ovu recenicu zapravo.

ako je ovo ogovor meni (posto je post posle mog), nema nikakve potrebe da mi to naglasavas. koliko mi je poznato jedino spanci ne dozvoljavaju paralelan rad.

moj post se odnosio generalno na mogucnost da napusti reprezentaciju

Link to comment

Zeljko je svojevremeno vodio Pao i reprezentaciju( doduse mnogo uspesnije Pao) . Vodjene giganta od kluba  te dobro iscrpi i veliki je problem, izvuci dodatnu energiju i biti  maksimalno u poslu i preko celog leta ...

Edited by Geo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...