Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

ovaj frajer vam nije igrao fudbal od 2013.

kakve sad to ima veze? lik je z-v-e-r! tako kazu na rsb, a oni su uvek bili objektivni

 

Sto Jovica prodaju? Povecavaju minutazu Orlandinju i Sikimi?

svasta. kakvo pitanje. pa terzara cuva tim za kvalifikacije ls, sta ti nije jasno?

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Kad bi bar nekad neko pogodio kad je sarkazam efikasan i ima smisla...

 

 

P.S. postoje bar 2 igraca sa kojima se pregovara, mozda i nije ovaj, nego neki drugi

 

 

Poslato sa Asus tableta ili Lumia 830

Edited by Milosh76
Link to comment

Док не видимо овог Моледа са шалом све је наклапање.

Ипак, поред недостатака који су толико очигледни: повреда, неуграност итд... има и пар могућих плусева.

Тренутно нам је стуб одбране играч који је двије године само био на сплатном списку. Исто тако, Моледо ваљда говори руски, у Харкову се само то и говори, па би могао да се споразумијева и са тренером и са саиграчима, (Хуго наравно, па онда Доналд, Луковић, Ле Талек такође, а имао би елементарну комуникацију са осталим). Сем тога, Гроф се показао као довољно способан мотиватор да играче повуче из канала. Нпр. Ибањез и Хуго... па и Груја је добио велико самопоуздање под њим. Наравно, ово није много и ја се ипак надам демантију, ал' ако дође, тренутни штопери су нам плач, јад и чемер, осим можда Вулета... тако да неће се баци.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

ma gde ce se baci

nama je potreban minimum jedan stoper i to pod pretpostavkom da lukovic podigne nivo igre, a jovanovica ne zavaljaju

i naravno da igrac koji iza sebe ima par godina fudbala u brazilskoj ligi i privirio je na spsiak brazilske reprezentacije teoretski itekako ima kvalitet za zvezdu

samo proglasiti coveka koji nije igrao preko dve godine fudbal, a u evropi u dva pokusaja skupio 15 utakmica za klubove od kojih tezimo da budemo kvalitetniji za zver je budalastina

 

pod pretpostavkom da to zver valjda treba znaciti da je u pitanju igrac visokog kvaliteta koji osetno nabolje dize kvalitet igre

Edited by pbg12345
Link to comment

nama bi idealno bilo da dovedu kvalitetnog stopera, zdravog, u najboljim fudbalskim godinama. da on bude komadant odbrane i uparuje se sa lukovicem ili jovanovicem. u tom slucaju bi imali tri ok stopera (ako lukovic povrati deo starog sjaja) za rotaciju i uz njih bi mogli ostaviti jednog od dvojca pavicevic/rendulic i kao peti da bude neki klinac

idealno u ovoj nasoj situaciji, a zaista prava stvar bi bila ostavimo samo jovanovica i dovedemo jos 4 stopera, dva da igraju odmah, dva mladja da sazrevaju

naravno da od svega toga skoro sigurno nema nista. zvezd(an)i pari i dalje hitno trebaju, jovic je vec maltene prodat, ristic je premalo igrao da bi imao cenu, tako da je jovanovic verovatno vec na izlaznim vratima

Link to comment

Baš me interesuje koga Božović planira da upari sa novim štoperom, Lukovića ili Jovanovića. Naravno, pod pretpostavkom da Vule ostane.

 

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Link to comment

pbg, ti si baš zapeo da prodamo sve igrače kako bi ono što si rekao imalo neku potporu. Iskuliraj malo dok se nešto zaista ne desi, onda raspali. Od svega što si rekao poslednjih nedelja, jedino gde si uboo suštinu je problem koji nam je Terzić nabio na glavu pogrešnom procenom oko prodaje Jovića, tačnije kockanje zbog kojeg je morao da proda procente Zahaviju.

 

O bola već godinama piše o prelasku Jovića u Benficu, te o njegovom talentu i šta već ne. Uostalom, isto to su pričali i u vezi Živkovića. ZahaviRamadani &co štancuju članke svaki dan. Jović ih je odjavio pre neki dan rekavši da mu ne pada na pamet da ide sada iz Zvezde, a i Terzić je dao izjavu da Jović nije na prodaju. Ono što je jedino važno u ovoj situaciji je da gledamo da ne dođemo u situaciju u kojoj je trenutno Partizan sa Živkovićem. Šteta je već učinjena.

Link to comment

pbg, ti si baš zapeo da prodamo sve igrače kako bi ono što si rekao imalo neku potporu. Iskuliraj malo dok se nešto zaista ne desi, onda raspali. Od svega što si rekao poslednjih nedelja, jedino gde si uboo suštinu je problem koji nam je Terzić nabio na glavu pogrešnom procenom oko prodaje Jovića, tačnije kockanje zbog kojeg je morao da proda procente Zahaviju.

 

O bola već godinama piše o prelasku Jovića u Benficu, te o njegovom talentu i šta već ne. Uostalom, isto to su pričali i u vezi Živkovića. ZahaviRamadani &co štancuju članke svaki dan. Jović ih je odjavio pre neki dan rekavši da mu ne pada na pamet da ide sada iz Zvezde, a i Terzić je dao izjavu da Jović nije na prodaju. Ono što je jedino važno u ovoj situaciji je da gledamo da ne dođemo u situaciju u kojoj je trenutno Partizan sa Živkovićem. Šteta je već učinjena.

koje sve? ja ne bih nikog da prodajemo. ja bih radije gledao grujica do kraja karijere u zvezdi nego sto bih brojao milione koje je klub mozda prihodovao od njegove prodaje.

pomenuh ovu trojicu jer je sam terzic pre neki dan ponovo pricao kako je to nasih 5 "zlatnih koka" koje treba da napune kasu , dve su prodate, dakle sledeca je jedna od ove tri

nekoliko dana posle prodaje grujica i nakon sto je na racun legao najveci deo obestecenja za njega nama je racun opet u blokadi. a januar je mesec. sam terzic je izjavio da im je gasprom dozvolio da unapred povuku novac koji ovi daju kao sponzori cini mi se za 2 ili 3 godine (unapred)

zvezda je veci deo jeseni igrala odlicno za nase uslove, ali se vrtelo ne vise od 14 fudbalera, ovi van te grupe em nisu igrali, em nemaju kvalitet, a plus vecina je i u ozbiljnim godinama za fudbalere tako da za njih pare uzeti necemo sigurno.

sve da pretpostavimo da terza i ekipa ne ukradu ni dinara i da nam neko od poverioca ne zatrazi novac do avgusta zvezda ima obaveze prema igracima i zaposlenima u klubu. ne znam koji je to iznos, ti ces bolje znati, ali  pretpostavljam da se radi o (vise) milionskom iznosu. sumnjam da ce ekipa u avgustu igrati svim srcem i gristi teren, ako im budu dugovali plate za celu ovu godinu. uopste sumnjam da bi u takvim okolnostima veci deo ekipe i docekao avgust u zvezdi

 

tako da uz sve ove nerealne pretpostavke, kad se prica o nasoj ekipi u smislu nastupa u evropi na leto ove godine tesko je a ne uzeti u obzir da ce neko iz rotacije biti prodat. ne govorim ja to zato sto zelim da se ekipa raspadne, sto mrzim zvezdu ili sto mi je od svega na svetu prece da se pokaze da sam bio u pravu (sanjam jebeni dan kad ce se musema zavioriti i u nasoj rupi), nego zato sto sve okolnosti i zdrav razum nalazu da se razmislja u tom smeru. jedino sto za sad imamo kao protivtezu tome su izjave terzica. zvezana terzica

i da, cinjenica da smo zarad ocuvanja ekipe za letosnji nastup u evropi mi prodali najboljeg i najtalentovanijeg igraca te iste ekipe

 

 

nego, razmisljam jutros, mi pored nesretnih cvetkovica i andjelkovica, te mickovog brata nemamo vise bekova pri prvom timu? nama je dakle pod hitno potreban i bek, makar jedan. kao i krilo, posebno ako je istina da matos odlazi, a vala i napadac cak i ako ne ode jovic. a para nema

Link to comment

zaboravih za jovica.

kad kazem maltene prodat, nisam mislio na benfiku

vec na cinjenicu da je zvezda vlasnik samo 25%(jel to bese cifra) prava na njega.

sve da jovic odigra polusezonu iz snova, da gol na svakoj utakmici, prosek golova bude preko 2, njegova cena samo na osnovu igara u jsl nema teorije da predje 10 miliona. dakle zvezdi 2,5 miliona. i to opet verovatno nije dovoljno novca da pokrije sve nase rupe do avgusta,a pricam o idealnom scenariju, koji nije bas realan :)

a posebno je pitanje da li bi tih 2,5 miliona bilo vredno odricanja klinca koji bi igrao u takvoj formi

to je ustvari problem sa svim nasim igracima, mi zbog dubioze u kojoj se nalazimo i takmicenja kog igramo, za opipljiviji novac mozemo prodati samo ono najbolje iz ekipe, a ako se prodaje ono najbolje iz ekipe, to naprosto vise nije ista ekipa

Link to comment

Joвић је 30% наш. Што се тиче плата, најплаћенији од наших играча су Ибањез (помиње се 230.000 €), те Доналд и Вијеира (ваљда по 200.000€). Супић ваљда има 30.000 као и Сикима Пањ©, Срнић 96.000, Матос, Веред и Рендула... Онако од ока, не вјерујем да плате премашују 1.500.000-2.000.000 €. Плате за заједничку радницу су ваљда ~400.000€. Наравно, све ово треба узети са дозом резерви јер је све из новина.
Позитивна ствар је што смо на добром путу да коначно иплатимо бивше играче.

Дакле преостаје нам битка са банкама. Наравно, то је гро дуга, али постоје двије повољне околности. Прво, банке су свјесне да никада неће добити сав новац, нити могу да уновче своја потраживања путем хипотеке. Мишковић има далеко пречих брига, а цијеним да је сада стављен административни вето на изградњу пословних зграда око Маракане. Друга је да УЕФУ ови кредити не интересују претјерано.

 

Е да, колико сам схватио, ако продамо Катаија, њему иде половина надокнаде.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Ne racunajuci sponzorstva, njima je u svakom prelaznom roku nephodan prihod od 5-6 milinoa. Ako uspeju da izguraju bar 3 takva roka a odrze isti nivo igara, blazo i bozovic mogu komotno da preuzmu milan ili tako nekog posrnulog velikana... Niko ne veruje da ce uspeti jer je cilj nerealan, plus sede tamo sa terzom koji je patoloski lazov; al im krajnje subjektivno i navijacki zelim da se to nekako desi...

Link to comment

Ne racunajuci sponzorstva, njima je u svakom prelaznom roku nephodan prihod od 5-6 milinoa. Ako uspeju da izguraju bar 3 takva roka a odrze isti nivo igara, blazo i bozovic mogu komotno da preuzmu milan ili tako nekog posrnulog velikana... Niko ne veruje da ce uspeti jer je cilj nerealan, plus sede tamo sa terzom koji je patoloski lazov; al im krajnje subjektivno i navijacki zelim da se to nekako desi...

То је скоро 16-17 милиона годишње, у таквом сценарију ми елиминишемо дуг за највише 5 година, имамо екипу са 11 Доналда, Ибањеза итд... имамо сређен стадион, и доводимо Андрију Живковића на позајмицу из Бенфике/Фиорентине/Дортмунда...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...