Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Potpuno javnosti anonimni momci koji se time ozbiljno bave... Naravno, seku na kraju bozovic, terza i ekipa ali predlozi nisu na osnovu rekla kazala vec na osnovu desetina pogledanih meceva za svakog igraca koji dolazi... Sto se pracenja tice postoje profesionalni portali i baze gde se mogu naci razne utakmice i analize igraca i to koriste manje vise svi ozbiljni klubovi...

 

Da se razumemo nije to na nivou na kome bi trebalo da bude, ali je sjajno da se radi nesto na tome da igrace ne dovodimo na osnovu yt predstavljanja...

Edited by adasevic
Link to comment

Potpuno javnosti anonimni momci koji se time ozbiljno bave... Naravno, seku na kraju bozovic, terza i ekipa ali predlozi nisu na osnovu rekla kazala vec na osnovu desetina pogledanih meceva za svakog igraca koji dolazi... Sto se pracenja tice postoje profesionalni portali i baze gde se mogu naci razne utakmice i analize igraca i to koriste manje vise svi ozbiljni klubovi...

 

pretpostavio sam da postoji nešto slično kao i za američki fudbal, mislim na te sajtove, servise, šta god. rekoh, ako nema tako nešto, da zaradim i ja neku crkavicu...

Link to comment

pretpostavio sam da postoji nešto slično kao i za američki fudbal, mislim na te sajtove, servise, šta god. rekoh, ako nema tako nešto, da zaradim i ja neku crkavicu...

500jura placao porto mesecno pre par godina, da se snimi utakmica koju oni zahtevaju i da se u nekom programu prebaci na sajt-imam negde zapisano kako se zove-

na moju zalost bajern pre 6god nije bio zainteresovan da pokriva ovaj prostor, a sad sam izaso iz te price :D

Link to comment

ima i ona old skul ekipa koja se seta po nekim marginalnim terenima i skuplja decu za omladinski pogon; sestic im je najistaknutiji clan. al oni oduvek postoje.

 

sto se stranaca od letos tice, donalda i huga je grof znao iz ruske lige a ibanjeza su svi znali iz dinama. izraelca im je uvalio zahavi a za matosa su se sami zajebali. za razliku od prethodnih prelaznih rokova, gde toncev bukvalno telefonom naruci par afrikanaca a kokeza uzvrati nekim svojim kombinacijama, ovo je sad dobro.

Edited by Bright Billy
Link to comment

A Brada iz obezbedjenja i Misko taksista?

 

 

btw ja Iniesti vec par godina ne uspevam da udjem u trag. Toliko su ga sabotirali :(

 

edit: mozda sam ga nasao u Sindjelicu. Jos nije kasno za 30 miliona evra.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/FK_Sin%C4%91eli%C4%87_Beograd

 

http://www.transfermarkt.co.uk/miodrag-milinkovic/profil/spieler/365482

 

kad rekoh kokezine kombinacije na ovo sam tacno mislio. covek je na one prve pripreme u termama bukvalno poveo 3 igraca iz brodarca...

to ludilo je valjda presekao bozovic, kad je ono pocetkom leta toncev reko da dovodi radonjica a ovaj momentalno zvao montenegro airlines i trazio kartu do mojkovca u jednom pravcu.

Link to comment

Da se razumemo, onaj ko je odradio prelazni rok i aminovao igrače je vratio klub u život, barem na kratko. Terzara, ko god, treba biti realan. Sve su pogodili i napravili tim u kome jedni guraju druge, gde očigledno i hemija među igračima funkcioniše kako treba, što je skoro podjednako bitan faktor koliko i igrački. Na stranu Sikimić čije dovođenje veze sa mozgom nema.

 

Naravno da nisu sve pogodili; Matos, Vered, nesrećni Sikimić, onaj psiho rezervni golman iz Vozdovca, najbolji mladi CG bokser i sl.

Ima tu i dalje prepoznatljivih kombinacija iz prethodnog perioda čije repove vučemo još uvek u vidu Gavrića, Cvetkovića, Ćelavog, Anđelka i ostalih znalaca...

Ali definitivno je ovaj letošnjini prelazni rok nešto najbolje poslednjih xy godina unazad.

Link to comment

Naravno da nisu sve pogodili; Matos, Vered, nesrećni Sikimić, onaj psiho rezervni golman iz Vozdovca, najbolji mladi CG bokser i sl.

Ima tu i dalje prepoznatljivih kombinacija iz prethodnog perioda čije repove vučemo još uvek u vidu Gavrića, Cvetkovića, Ćelavog, Anđelka i ostalih znalaca...

Ali definitivno je ovaj letošnjini prelazni rok nešto najbolje poslednjih xy godina unazad.

 

Vered i Supic uopste nisu promasaji.

Link to comment

Гроф је ваљда тражио Хуга, Доналда, Сикимића, Рендулића. Шта ја знам, само је Рендулић баш подбацио. Сикимић је доведен да буде трећи, четврти шпиц...

Супић је дошао јер је отишао Рајко, једног голмана смо позајмили, други се повриједио...

Веред, Ибањез и Матош су Терзине комбинације. Ибањез, пун погодак. Матош је солидан играч за ротацију, као и Веред. Сад, мислим да Веред није задовољан тиме, а и управа би да се ријеши његове плате. Осим тога, он је странац, па цијеним да траже мјесто за крило из омладинског погона.

Плавшић и Срнић су доведени у августу, мислим да их је Гроф тражио. Реално, узели смо два најбоља доступна крила из бункерлиге.

Link to comment

Plavšić nije krilo. Neverovatno je koliko se ovo odomaćilo. On je ofanzivni vezni. Igrao je određene minute na krilu, ali je on ofanzivni vezista, gde pokazuje dosta više. Katai je suprotna priča, Katai ne može da igra veznog fudbalera jer ne igra u oba pravca, plus je daleko opasniji sa krila nego iz veznog reda. Babunski, koji bi trebao da dođe, je takođe vezni fudbaler, ali i on može da igra krilo.

 

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Нисам баш толико обраћао пажњу, али онда кад није било Катаија, против Чукаричког нпр, Плавшић је играо на десном боку. Онај продор кад смо добили пенал, па асистенција Срнићу. Мислим и да је у дербију пробио са лијевог бока у средину, кад је Хуго дао први гол. Катаи игра све што полушпиц може да игра, оба крила, офанзивног везног, лажну деветку. То је ваљда оно што Италијани зову фантазиста. Дејо Геније је био сличан профил, с тим да Катаи игра са обје ноге. Плејмејкер (ово је заправо фудбалски израз), није везан за конкретну позицију, нпр Пирло, Марадона, Хаџи, Ривалдо, Зидан, Бекам..

Наравно, могуће да гријешим, ал оно што ми је од Плавшића остало у сјећању су ти крилни продори.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Protiv Čukaričkog je igrao krilo. Mislim da je to bio i jedini meč na kojem je veći deo vremena proveo na krilu, ako ne računam prvih par mečeva kada je došao. Ali protiv Partizana je igrao u sredini. Prvi Vieirin gol je bila akcija: Jovanović - Plavšić - Vieira, sve kroz sredinu. Srnić je u celoj akciji bio uz liniju.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...