Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Nikada ga nisam gledao ili se makar ne sećam. Čuo jesam za njega, kada je prelazio u Metalist, jer oni uglavnom umeli da ubodu sa pojačanjima iz Brazila, pa mi je bilo interesantno. Nisu dovodili top talente kao Shakhtar, ali su uvek imali pristojne Brazilce i Argentince. Činjenica je da je pozivan u nacionalni tim Brazila (nije igrao) i da je imao skupo plaćeni transfer u Metalist. Internet kaže da je dve godine bio standardan u Internacionalu pre odlaska u Ukrajnu i da je tamo igrao dok se nije povredio.

Link to comment

@kata

 

Nisam čitao ali definitivno si se približio šustini moje nervoze - zvučite kao trinaestogodišnjaci sa rsb-a kao zverujete™ napamet svakog anonimnog brazilca i afrikanca :fantom:

Edited by Ruxin
Link to comment

Evandro neje valjao?

 

Valjao bi da je Argentinac.

 

Btw ni Babunski, ni Le Talek, a ni ovaj neargentinac jos nisu dosli, ne trcite pred rudu sa zverinjem.  -_-

Link to comment

Sto Jovica prodaju? Povecavaju minutazu Orlandinju i Sikimi?

Neke tamo budale iz uprave prodale prava za siću i sad gospodin terzić prosto nema računicu da ga izlaže i proda za 8 miliona :(

 

ovaj frajer vam nije igrao fudbal od 2013.

Fudbal je kao vožnja bicikla :fantom: Edited by Ruxin
Link to comment

Ma znam da je odavno "prodat". Ali nema bolje zamjene i za Vijeru i krilne pozicije od njega. Posto svakako necemo dobiti lovu za njega bolje da ostane, ako on ima zelju naravno.

Link to comment

ovaj frajer vam nije igrao fudbal od 2013.

 

Al zato ga je igrao do 2013., sta ima veze. Utegnuce to Grof do leta. Ima gomila njih u Zvezdi koji nikad nisu igrali fudbal, ni do 2013., a ni posle nje.

Edited by Nikodije
Link to comment

Ma znam da je odavno "prodat". Ali nema bolje zamjene i za Vijeru i krilne pozicije od njega. Posto svakako necemo dobiti lovu za njega bolje da ostane, ako on ima zelju naravno.

Znam da znaš, samo skrećem pažnju koliko je tragedija što uprava na čelu sa zvezdanom nije tada imala više sluha da posluša savete gospodina terzića

 

 

Tih dva i po miliona od Luke Jovića sada bi značio spas, ali ja sam ubeđen i moj neki osećaj mi govori, ako se bude pravilno razvijao, ako budemo na pravi način pričali sa njim, ako mu glava bude čista, da za njega možemo sledećeg leta da prihodujemo šest do osam miliona evra. Bolje je uzeti i najnepovoljniji kredit od dva i po miliona, nego baciti 4-5 miliona evra tako što ga prodaš sada", ističe gospodin Terzić

 

:(

Edited by Ruxin
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...