Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

Ne vidim razlog zbog kojeg bi povukli menicu, upravo zbog toga što je Zvezda poznata kao neplatiša. Niti je Zvezdi u interesu da zajebe Jagodinu, jer bez nje ne može da prođe UEFA kontrolu u martu.

Link to comment
  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

Jesu platili za Kasalicu i Maksimovica?

 

Ako se ne varam jesu. Koliko ja znam, od klubova Zvezdi su novac potraživali Spartak (Mirić, Kovačević i Plavšić, delovi transfera), Jagodina (Rajković) i Rad (Milivojević). S tim što Jagodini dugujemo još par rata u budućnosti, kao što je gore naveo njihov predsednik. Mislim da dugujemo još nekom klubu, ali sada ne mogu da se setim (Zeta Golubovci ako se ne varam). Znam da su pristigla potraživanja menadžera i klubova bila oko milion evra.

Link to comment

Malo vesti iz razlicitih izvora

 

Црвена звезда је према речима Звездана Терзића завршила причу око довођења централног дефанзивца. На питање да ли је реч о Бразилцу, Терзић за „Журнал“ лаже: „Јесте, али не можемо још да откријемо име“ каже Терзић додајући да ће јавности све биит познато наредне недеље.
„Доводимо врхунског штопера, какав нам је био потребан да донесе чврстину и агресивност испред нашег гола“ закључио је генерални директор.
 
Kako piše dnevni list Sport, crveno-beli su ubrzo nakon obavljenog posla sa Liverpulom, odbili ponudu od 3.000.000 evra za jednog od najboljih igrača Superlige, Aleksandra Kataija.
 
Према сазнањима до којих је дошао РСБ, менаџер Демијана Ле Талека се тренутно налази на стадиону Рајко Митић, што значи да су преговори у одмаклој фази.
 
Mladi fudbaler Crvene zvezde Luka Jović blizu je prelaska u Benfiku, prenosi portugalski list “O'Žogo”. Prema tim izvorima, menadžer Falji Ramadani intezivirao je pregovore sa predsednikom slavnog lisabonskog kluba Luisom Felipeom Vijerom u vezi sa transferom, a poznato je da ima veoma dobre kontakte sa Benfikom.
 
Ako je sve ovo tacno, dolaze Le Talek, taj misteriozni stoper i David Babunski... odlazi Jovic i nadam se veza Gavric-Caki-Andjlelko-Cvetko i jos bar petorica cijih imena i ne mogu da se setim...

 
Edited by Milosh76
Link to comment

To je za MONDO potvrdio Srđan Jeremić, menadžer koji posreduje u razgovorima između Crvene zvezde i Mordovije, oko transfera Damijana Le Taleka.

Sudeći prema njegovoj izjavi, dva kluba su postigla načelan dogovor, ostaje samo još da francuski vezista pristane na uslove koji su poslati njegovom menadžeru.

"Da, bio sam danas na stadionu, video sam se sa gospodinom Terzićem. Razgovarali smo, posle čega su Damijanu poslati Zvezdini uslovi. Mogu da kažem da je ovaj transfer vrlo blizu realizacije, ukoliko Damijan bude zadovoljan ponuđenim", kaže Jeremić za MONDO.

Igrač nema ništa protiv dolaska u Crvenu zvezdu?

"Nema...", kaže Jeremić.

Edited by Milosh76
Link to comment

To je za MONDO potvrdio Srđan Jeremić, menadžer koji posreduje u razgovorima između Crvene zvezde i Mordovije, oko transfera Damijana Le Taleka.

Овај је и Угов менаџер... тј. Угова агенција га је упослила као свог представника у Србији.

Иначе, док нам је рачун у блокади, нећемо моћи регистровати никог од ове тројице.

 

ПС, што се тиче Јагодине, Мондо и Спорт пишу да смо им платили 320.000

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

Dolazi nam Moledo, pisu Novosti i Mozzartsport. Lik je zverina, a jedina mu je mana sto je sklon povredama i sto je pitanje u kakvom je stanju trenutno.

oces reci lik je zverina, jebe ga samo sto nije u stanju da igra fudbal?

kako si zakljucio da je zverina? ako wiki ne laze vidim  da je za dve i po sezone u drugorazrednim istocnoevropskim klubovima skupio 16 utakmica. nije bas obecavajuce

Link to comment

Igrao je u Internasionalu, pa ga je kupio Metalist za velike pare, pa se povredio gadno, pa se vratio u Internasional.

 

Edited by Milosh76
Link to comment

Svaki put kad proglasite zverinom lika kojeg u životu niste gledali van jutjuba jednom gladnom detetu u africi zli komšija izbuši loptu. Budite odgovorni, ne kenjajte na pamet i ako je prelazni rok!

 

(važi i za komšiluk :fantom: )

Link to comment

OK... Lik veze nema sa zivotom, jos jedna macka u dzaku, bacanje para, Adza ce nas pokrasti, Terza laje tramvaji prolaze ... Jel to bolji opis za nekog ko ga nikad nije gledao osim na YT snimcima?

 

Daj nekog iz Mladosti iz Lucana, taj je bolji i nema sta da se navikava na srpske oranice :isuse:

Edited by Milosh76
Link to comment

OK... Lik veze nema sa zivotom, jos jedna macka u dzaku, bacanje para, Adza ce nas pokrasti, Terza laje tramvaji prolaze ... Jel to bolji opis za nekog ko ga nikad nije gledao osim na YT snimcima?

 

Daj nekog iz Mladosti iz Lucana, taj je bolji i nema sta da se navikava na srpske oranice :isuse:

To je podjednako informativno koliko i ono prvo. Sad mogu ja recimo da dodam da ima 6 prstiju na levoj nozi i bolje je opremljen od baba. I to bi moglo da se uzme za ozbiljno taman toliko koliko koliko da je lik zver.

 

Samo ne znam kuda to vodi kad možemo prosto da sačekamo, pa ako dođe da cenimo kakav je i šta je kad stvarno nešto odigra i mi to stvarno odgledamo.

Edited by Ruxin
Link to comment

Polu puna ili poluprazna casa? To ti je taj fazon, gledas ovako ili onako na igraca o koga si jedino video na YT i citao na internetu komentare ljudi koji su ga, kazu, gledali malo vise.

Link to comment

Ali ja uopšte nemam čašu, to je poenta. :(

 

Nebitno, i onako su grobari dosta veći prestupnici ove zime a sad ispada da sam uzeo da se istresam na tebi, a u stvari je zbog nečega što me duže vreme nervira.

Oprosti, ništa lično.

Link to comment

Da jos malo nerviramo Raksina. Vamos na rsb:

 

Rodrigo Moledo je dugo cekana zver, igrac koji je jedan od ljubimaca Karlosa Dunge. Igrac za koga su 2013. bili zainteresovani brojni timovi, al je zbog nesto vece plate zavrsio  u Metalistu, i to mu jedina greska u karijeri. Da nije otisao u Metalist i na vreme sanirao tu povredu u Brazilu kako mu je i predlagano ne bi se on ovde pominjao nego negde u nekom PSG-u. Ima na netu da se pogleda utakmica sa Barselonom, gde je odusevio, pa se cak i u nekim kombinacijama pominjala Barsa.

Moledo je igrac u kojeg je Dunga najvise verovao u Interu, zahvaljujuci njemu je i pozvan u reprezentaciju, s obzirom da ga je on preporucio kao zamenu za Enrikea Skolariju.Da nije bilo povrede verujem da bi SKolari birao dal njega da vodi na SP ili Enrikea.  Moledo je igrac bas onakav kakve Dunga voli, fajter, beskompromisan, nije bitno dal je trening ili utakmica on uvek daje 120%, i nema sumnje da ako dodje da ce biti ljubimac navijaca. Takodje porodican je covek, nije nikakav splavar, i zaista veliki profesionalac. 

Sto se tice povrede koju je imao pre svega to je posledica neodgovornosti lekara u Metalistu, koji su jednostavno zanemarili upustva lekara iz Brazila da Moledo mora da ide na operaciju, i na kraju je decko doziveo tezu povredu. Ono sto je bitno da je on po raskidu sa Metalistom lecen kod najvecih strucnjaka u Brazilu, i da je imao dobar oporavak.

Informacije koje ja imam sa treninga Internasionala su da je Moledo 100% spreman, cak ga je trener Fucks  na poslednjim treninzima uigravao sa Paulaom. 

Drugi Brazilac je takodje zver.

 

Edited by katamaran
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...