Jump to content
IGNORED

FK Crvena zvezda 2015/16


Nemanja Posrbica

Recommended Posts

  • Replies 13.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Milosh76

    1161

  • Nemanja Posrbica

    1084

  • katamaran

    968

  • Bright Billy

    861

nego, sta je sa onim avramovskim, jel planiraju njega da vrate il on nije ni za ofk?

 

OFK je promenio trenera, opet. Kod nekih je igrao kod nekih nije. Na njega i Jovovića sada kao računaju.

Link to comment

Onda vise gledaj dela, a manje proslost. I AC MIlan je bio vrhunski klub nekad , a sad je smesan. Man UTD je jedan od najvecih klubova u Evropi, a sad igraju grozan fudbal. GLedaj ono sto se desava, mani proslost i repove.Terza jeste mutan lik i verovatno je pokrao vecinu para koje ima, ali isto tako radi pristojan posao, za sada, u Zvezdi uz milion gresaka koje smo i ocekivali da ce ih biti.

 

 

Prvo, nauci da citas kad vec kritikujes. Gde sam napisao da "Terzic radi dobar posao"?

 

Drugo, postoji finansijska kontrola UEFA na koju fudbalska mafija iz Srbije ili exYu ima uticaja koliko i na promenu klime u Kini, znaci nimalo. Ako prodjemo kontrolu UEFA u martu pa u maju to znaci da je FKCZ zaista izmirio obaveze prema klubovima, igracima, bivsim igracima i zaposlenima.

Trece, ako ne vidis zaokret u politici kluba, onda imas problem i zelim ga da ga sto pre resis. Prodali smo najboljeg igraca jer je klub morao da prezivi, ako to nisi ukapirao, onda nema veze, zaboravi.

 

:lol:

Link to comment

Pristojan i dobar nisu isto, svakao, pogotovo ne kad se prica o Terzicu

 

Ako ces u brojkama, od 1 do 10 mozda bi on dobio 3...a to je svakako daleko od dobrog

Edited by Milosh76
Link to comment

Onda vise gledaj dela, a manje proslost. I AC MIlan je bio vrhunski klub nekad , a sad je smesan. Man UTD je jedan od najvecih klubova u Evropi, a sad igraju grozan fudbal. GLedaj ono sto se desava, mani proslost i repove.Terza jeste mutan lik i verovatno je pokrao vecinu para koje ima, ali isto tako radi pristojan posao, za sada, u Zvezdi uz milion gresaka koje smo i ocekivali da ce ih biti.

 

ovo cu da istetoviram

Link to comment

Naravno. Ako nisi glup i nemas bajat smisao za humor koji je ishlapio™ sredinom proslog veka onda si retard koji se skida go do pojasa i mase bakljom. Za takve insinuacije na ovom forumu se nekada retardima koji su ih pravili davala noga u dupe po kratkom postupku. Uopste mi nije jasno kada je postalo normalno na forumu da niko vise i ne odgovara na sadrzaj postova vec odmah krece u licne prozivke ali to se mora spreciti ili banovanjem ili, ako vec banovanje izostaje, teranjem u tri lepe picke materine majmunske. Niko ovde nije duzan da trpi samozvane forumske komesare koji ni sami ne pamte kada su poslednji put napisali post koji se bavi bilo cime osim drugim forumasima.

Ima li šta dostojanstvenije nego kad ljudi pokušavaju da uvijeno iskamče ban neistomišljenicima :lol:

 

Pozdrav drugari, volim zvezdu ali mi ova tema ne treba u životu

Link to comment

Ima li šta dostojanstvenije nego kad ljudi pokušavaju da uvijeno iskamče ban neistomišljenicima :lol:

 

Pozdrav drugari, volim zvezdu ali mi ova tema ne treba u životu

 

Srce mi se cepa sto jedan od komesara i stalkera iznenagjen i uvregjen odlazi s topika. Pozdrav i tebi i ne vracaj se.

Link to comment

nemoj da se ljutis ruxine, al u pravu je harper. to komesarisanje je ovde dugo bilo popularno i imalo je svoj pik recimo u periodu kad se jovo kapicic uclanio u ldp. al je jako brzo posle toga potpuno ispalo iz fazona i ljudi su se spontano vratili normalnim diskusijama. 

 

edit. kad kazem u pravu je, mislim na post tkoji si kvotovao.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Da li ti stvarno mislis da danas iko ozbiljan kupuje igrace tako sto sedne sa nekim gonicem robova i veruje kad on hvali svoje klijente? Ti koji kupuju igrace cija se cena meri u milionima, te iste igrace pomno prate, gledaju pa na kraju tebe kontaktiraju i daju ti ponudu. To sto smo mi u kanalu i sto su od nas odlazili razni krsevi ne znaci da kod nas ne moze biti dobrih igraca. Tim pre sto su neki od njih svetski sampioni u svom uzrastu. Ili mislis da je gruja prodat tako sto je terza na kafi nahvalio njegov dar da nahvata starlete?

 

Ne moras da imas 20 godina iskustva, ne moras ni mesec dana da bi shvatio da ako neko igracu nudi 10 puta bolje uslove od tebe da treba da ga prodas ili mu podignes primanja. Posto mi mozemo samo stipendistima nesto malo da dignemo ugovor jasno je da ozbiljne ponude za takve igrace treba prihvatati, jer ces u protivnom imati nezadovoljnog igraca pa cete za 6 meseci da se razidjete bez dinara.

 

Nas problem je u tome sto smo uglavnom tako i radili pa smo zbog gnusanja prema tamo nekim obestecenjima za razne marjabe markovice dosli do ovih vrhunskih dugova.

 

Ekipu treba zadrzati koliko ke to moguce, ali u slucaju nekih ludackih ponuda jasno je da ce igraci odlaziti. Ja mislim da tih bas vrhunskih ponuda nece biti toliko da nam tim izgleda znacajno losije a verujem da po prvi put imamo nesto ozbiljniji skauting i da cemo igrace dovoditi po potrebi i kvalitetu a ne na kilo.

 

To i jeste jedini put do uspeha i rehabilitacije kluba. A mislim da ima tu intresa i za one koji to pokusavaju da odrade jer ce sa takvim klubom doci do znacajno vecih para privatno nego pilicarenjem raznih gavrica i cvetkovica...

Link to comment

a verujem da po prvi put imamo nesto ozbiljniji skauting i da cemo igrace dovoditi po potrebi i kvalitetu a ne na kilo.

 

Da se razumemo, onaj ko je odradio prelazni rok i aminovao igrače je vratio klub u život, barem na kratko. Terzara, ko god, treba biti realan. Sve su pogodili i napravili tim u kome jedni guraju druge, gde očigledno i hemija među igračima funkcioniše kako treba, što je skoro podjednako bitan faktor koliko i igrački. Na stranu Sikimić čije dovođenje veze sa mozgom nema.

Edited by Mil@n
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...