Jump to content
IGNORED

MLB 15


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    161

  • Miljenko

    134

  • Strahan

    128

  • stoutspectacledbold-head

    61

Top Posters In This Topic

Posted Images

Konjoslav menja sada Sercera kada ja ovaj popio 3R homer, a imao je bas fin mec do tog trenutka.Koji ga je krasni uopse slao u 8. ining.

Link to comment

To je jos jedan dokaz, da trebas imati i "osecaj" za vodjenje tima. Trebao je izvuci Scherzera pre Stantona, svasta. :isuse:

Link to comment

Odahnulo se kada je Storen upuc'o Stantona ( slajderima ) za 2. out. Usprkos Metu Vilijamsu i njegovome osecaju za filing, nije se uspelo izgubiti, makar danas ne.

Link to comment

Sto je dzaba ( besplatan prenos sa sajta lige ), jelte... Sedam zgoditaka ( cak ) i dve uzastopne, a identicne (!), vrhunske defanzivne reakcije Dozera u polju.Kisa lije, no dok se usled toga mec ne prekida, meni ne smeta.Ja sam u kuci. :s_dj:

Link to comment

Skroz uobicajeno trosatno smaranje i vazda je tako kada igra 'Sota.Bilo bi jos i zivopisnije da nije bilo run-ova koliko je bilo, jelte.

Link to comment

Prvo bacanje u Detroitu danas i homer! :0.6:

 

U medjuvremenu, vec je duplo prednost - preko Kejna.

 

edit: Morao sam ispraviti se jezicki, jelte. :happy:

Edited by stoutspectacledbold-head
Link to comment

Odlican mec i brutalni Kanzas.Gatri profi, Kabrera 0/4.Rojalse, moze se ispostaviti, jebe sto su toliko dobri u najranijem delu sezone, a vadi ih cinjenica da su toliko dobri bez obzira sto su, u citavoj ligi, najbolji kada je rec o broju igraca koji su im, u nekom trenutku, visili na inactive list u dosadasnjem toku sezone.

Link to comment

Za mene je bio odlican do sada. Mozda si ti odmah ocekivao da decko izlupa HR u seriji, no malo prilagodjavanja, mu je ipak trebalo. 

Lepo je videti da Cubsi igraju bolje. Jos da Cardinalsi ne dobijaju u seriji(narocito ne ove moje, meh).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...