Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Tako ni ja Boston, mada su mi Red Soxi i ponajmanje antipaticni od svih tamo ekipa.

  • Replies 680
  • Views 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

jaysi bombarduju i veceras... 3 uzastopna hr

I Indiansi krenuli fino opet. A evo sada i Dodgersi, mada je Werth onaj HR mozda i mogao da hvata.

Ne može Vašington, smeće je to od tima.

Ne može Vašington, smeće je to od tima.

 

To jinx neki, a ? Kao da se ne zna da i Kershaw ume da se raspadne kad dodje oktobar. 

To jinx neki, a ? Kao da se ne zna da i Kershaw ume da se raspadne kad dodje oktobar. 

 

aham. al ne zbog ljubavi prema vašingtonu već ljubavi prema vašingtonu u hendikepu. što se mene tiče, može da ostane 3:4. baš se raspao keršou, ja sam više odigrao ovo što sam odigrao jer sam očekivao da dodžersi neće udariti bog zna šta. kad ono totalno suprotno.

Edited by theanswer

Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavy  :wub:

 

pitching gem Lestera. Cueto isto brutalan, ali taj jedan zamah Baeza odlucio

fun fact: poslednja dva susreta Indiansa i Red Soxa u play offu? Indiansi vodili 2-0 i 3-1, Red Soxi dobili 3-2 i 4-3... valjda ce ove nesrece sada dobiti jednu od tri

2-0!

5-2 nocaske. Sharka smo unistili, posle 2 inninga je izasao. nazalost, oni pogodili Hendricksa u bacacku podlakticu, Pagan zveknuo lopticu pravo u njega. jos  hit dobio, pih. ali MRI je negative, tako da ce biti spreman sledeci put kada bude pitchovo, nadam se!

sada u SF uzeti jednu, dobiti seriju, pa da vidimo koga deremo u NLCS. sledeca je u ponedeljak, Bumgarner vs Arrieta

Nisam gledao posle reprizu kad je pogodjen Hendricks, ali u live mi delovalo da ga gotovo i nije zakacilo i da nije strasno, ali sta ga znam.

Mec jos ni poceo nije, a kreteni vec gube . :isuse: 

Lobaton ! :Hail: Pravo niodkuda !

Wert sjajan defanzivno, maksimalno opterecen u tom desnom polju i ni jedna jedina greska pocinjena, Marfi je profi :Hail: , Trajnen odlican, izuzetna mirnoca, Harper 'ladi jaja, nenormalno sam sizio za onaj njegov kretenski pokusaj sac fly-a ... Sve u svemu ? Sansi su bez . Sutra Gio ( boz'pomozi ) .

Toronto prosao dalje. Danas(nocas) Cleveland i Cubsi imaju sansu

Jebeni Zimerman beskorisni, pune baze i Kenta ga sjebe bacivsi triput. Normalno da su odmah potom popusili run.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.