Jump to content
IGNORED

MLB 15


Prospero

Recommended Posts

pa drama u kansazu. 7-1 za w soxe u devetom, 7-7 raneri na 1 i 3 bazi na 2 auta za kanzas

ovo je jos ludji mec

pune baze ab neki ruki od koga je i krenuo preokret jer je udario dabl cini mi se u devetom za rojalse

udara eibner base hit posle velike borbe 8-7 za kanzas/ 7r u bot 9 kakav preokret

Edited by Ugo
Link to comment
  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    161

  • Miljenko

    134

  • Strahan

    128

  • stoutspectacledbold-head

    61

Top Posters In This Topic

Posted Images

posle cini mi se 23 starta, Cubsi izgubili tekmu koju je startovao Arrieta(od no hittera koji je Hamles bacio u julu 2015)... doduse, Arrieta nije izgubio, jer je izasao nakon 7 inninga pri rezultatu 0-0, oa je bullpen primio kvalitetnih 5 komada u 2 inninga...

generalno smo posustali. San Francisco i Washington nam se priblizili, a cak ni Metsi nisu daleko. no dobro, to je valjda normalno. imacemo jos poneki hot streak nadam se  :D

Link to comment

Da, 23 meca, ipak nije oboren rekord. Upali ste u malu ofanzivnu krizu, no sezona je duga, pa je to neizbezno. Nisam ocekivao onakav raspad bullpena, protiv(bar za mene) kilavog napada Dodgersa.

Central ce kao i obicno biti neizvestan. Tvoji Cubsi su fenomenalni; zadovoljan sam kako Piratesi igraju; na zalost, bude se i Cardinalsi.

Link to comment

ma gde, odmah ga je pukao. cela priča ima predistoriju i bautista je tu glavni negativac, još od ALDS-a prošle sezone. rangersi su samo čekali da ovaj ponovi nešto. u stvari, prvo je dobio lopticu, a onda kad je krenuo da se osveti klizajući posle baze (što je danas zabranjeno i dobija se automatski double play), onda je dobio šaku u bradu. ništa guranje, drž me da ga ne ubijem, kao što se često vidi na utakmicama. 

drugo, kao posledica ovoga, sledeći meč rangersa i blue jaysa će biti rasprodat, biće 1000 novinara i bejzbol će biti u većem fokusu. uvek je dobro za sport kad se napravi takva vrsta rivalstva, makar i na ovakav način.

treće, osim ponosa, bautisti ništa ne fali, što je opet pozitivno, iako bi slabije spreman čovek pao kao kruška posle onog direkta.

 

ček, bautista je negativac zbog onog što je imao onaj pogled posle onog hr ili se još nešto desilo?

 

ne igraju više ove sezone nijednom. osim naravno u plejofu ako nalete

Link to comment

ček, bautista je negativac zbog onog što je imao onaj pogled posle onog hr ili se još nešto desilo?

 

ne igraju više ove sezone nijednom. osim naravno u plejofu ako nalete

O da, stogodišnja nepisana pravila...

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment

znači nije ok gledati u nekog ali ga je ok zapičiti po sred face?

 

mislim ja čak cenim odora što ga je zapucao a ne ono samo gurkao i to, ali brate možeš misliti, lik stareovao nekoga

Link to comment

Zanimljivi rani mecevi danas. Bumgarner pokrenuo napad Giantsa, jos jednim HR hitom(2-run). Keuchel i Greinke se nadgornjavaju na Minute Maid Parku. Urias bolji veceras(u odnosu na prvi start), no bez podrske za sada(plus greska Pedersona, koja ga je kostala jednog runa).

Link to comment

Kakva utakmica u San Diegu. :wacko:  :lolol:

Padresi su vodili 12-2, nakon 5. ininga i dozvolili preokret, u 6. i 7. Marinersi 11/12, sa igracima u poziciji za poentiranje.

Link to comment
  • 2 weeks later...

stari dobri kabsi, strazburg zreo za nalupati, prvi udarač hr, drugi double, onda gomila gluposti, dva puta out na bazi kod flyouta, hamels na 0-2 i 2 auta baca wild pitch koji daje jedini run washingtonu za sad

Link to comment

Moji Piratesi sve gori. 50% se polako udaljava. Omraženi Cardinalsi, u seriji pobeda. Iskaraše freaka žestoko.

Omiljeni AL tim, Tigersi, standardno promenljivo. Neočekivano dobra serija protiv Marinersa; Fulmer i dalje dominantan.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Ja sam oduvek mrzeo sve timove iz Clevelanda, pa tako i njih. Pogledah par ininga, pa batalih. Pošto ih kenja žestoko, pretpostavio sam da će ponovo dobiti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...