Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

dobar treci ining za nationalse postigli su 4r

  • Replies 680
  • Views 40k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted Images

Rendon macka ! :Hail: I Espinoza manijak, voli popiti HbP vise no ista .

Chooch !!!  :D

Dobri stari Gio, obavezno mora da prospe sve sto je pomuzao .

Rutinski. :fantom:

A sunce ti, Arrieta 3R HR MadBumu...  :ohmy:

znao sam, znao sam, znao sam!  :frust:

 

ne mozes ove pedere izbaciti. tacno postaju novi Cardinalsi, u picku materinu! imali smo ih 3-2 posle 7, i onda usrao Chapman.

sutra Lackey vs Moore. bice jebeno, jer nam hitteri nista ne rade. postigli smo 11 runova za 3 tekme, od kojih je 6 delo pitchera(2RBI single Hendicks, solo HR Wood i 3R HR Arrieta). znaci hiiteri su odgovorni samo za 5 runova u 3 tekme!!! Baez solo HR, Zobrist RBI singlle, i Bryant RBI single i 2R HR. Rizzo je 0/13 u seriji :s

 

panic button! :(

Pogledao sam hajlajce i mislim da nisu okačili onu reklamu za Carse na ogradu ono u devetom ne bi bio HR za izjednačenje. U Chicagu da imaju imalo čojstva ne bi pristali da im se upišu ti bodovi, ali sad su navukli lošu karmu i zbog toga su izgubili utakmicu i ispadaju game 5 :fantom:

tzv McQueen curse

Jebeni Adrijan Gonzales. Uvek se obradujem kada je na njega red, komentatori vazda ga hvale da mu je tekuca sezona najgora u karijeri i eto ti ga na 2 run homer .

ross radi hbp na pedersonu, baze su bile pune za 4-2 lad

 

menja ga oliver perez

Ovo sad kako je derano ... Pa, i nije tako krvavo .

Trajnen baksuz.

2 hita za 8 inninga, 2-5 down, ja se vec spremio za petu....

Bryant single, Rizzo walk, Zobrist RBI double, Contreras 2RBI single, Heyward bunt Contreras out ali greska za DP Heyward na drugu stigne, i onda Javy fing Baez, RBI single za 6-5!!!

Chapman nije sjebao ovaj put, 3K za pobedu i NLCS!

 

zgazili smo bubasvabe!

Bas luda utakmica, prodjose Dodgersi...

prodjose. cela serija je bila luda. Kershaw zatvorio, izbacio poslednja dva hittera. i to nakon sto je prekljuce bacio 110 pitcheva. pre njega, closer Jansen bacio preko 50 pitcheva za 2.1IP. to se zove "all in" :)

 

nocas krecu Cleveland i Toronto, sutra mi i Dodgersi. nama sigurno seriju otvara Lester, za Dodgerse nemam pojma. verovatno Maeda, ako im ne padne na pamet da izvlace tri starta od Kershawa pa ga startuju oma :D 

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.