Jump to content
IGNORED

MLB 15


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    161

  • Miljenko

    134

  • Strahan

    128

  • stoutspectacledbold-head

    61

Top Posters In This Topic

Posted Images

znao sam, znao sam, znao sam!  :frust:

 

ne mozes ove pedere izbaciti. tacno postaju novi Cardinalsi, u picku materinu! imali smo ih 3-2 posle 7, i onda usrao Chapman.

sutra Lackey vs Moore. bice jebeno, jer nam hitteri nista ne rade. postigli smo 11 runova za 3 tekme, od kojih je 6 delo pitchera(2RBI single Hendicks, solo HR Wood i 3R HR Arrieta). znaci hiiteri su odgovorni samo za 5 runova u 3 tekme!!! Baez solo HR, Zobrist RBI singlle, i Bryant RBI single i 2R HR. Rizzo je 0/13 u seriji :s

 

panic button! :(

Link to comment

Pogledao sam hajlajce i mislim da nisu okačili onu reklamu za Carse na ogradu ono u devetom ne bi bio HR za izjednačenje. U Chicagu da imaju imalo čojstva ne bi pristali da im se upišu ti bodovi, ali sad su navukli lošu karmu i zbog toga su izgubili utakmicu i ispadaju game 5 :fantom:

tzv McQueen curse

Link to comment

Jebeni Adrijan Gonzales. Uvek se obradujem kada je na njega red, komentatori vazda ga hvale da mu je tekuca sezona najgora u karijeri i eto ti ga na 2 run homer .

Link to comment

2 hita za 8 inninga, 2-5 down, ja se vec spremio za petu....

Bryant single, Rizzo walk, Zobrist RBI double, Contreras 2RBI single, Heyward bunt Contreras out ali greska za DP Heyward na drugu stigne, i onda Javy fing Baez, RBI single za 6-5!!!

Chapman nije sjebao ovaj put, 3K za pobedu i NLCS!

 

zgazili smo bubasvabe!

Link to comment

prodjose. cela serija je bila luda. Kershaw zatvorio, izbacio poslednja dva hittera. i to nakon sto je prekljuce bacio 110 pitcheva. pre njega, closer Jansen bacio preko 50 pitcheva za 2.1IP. to se zove "all in" :)

 

nocas krecu Cleveland i Toronto, sutra mi i Dodgersi. nama sigurno seriju otvara Lester, za Dodgerse nemam pojma. verovatno Maeda, ako im ne padne na pamet da izvlace tri starta od Kershawa pa ga startuju oma :D 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...