Jump to content
IGNORED

MLB 15


Prospero

Recommended Posts

ček, bautista je negativac zbog onog što je imao onaj pogled posle onog hr ili se još nešto desilo?

 

ne igraju više ove sezone nijednom. osim naravno u plejofu ako nalete

 

let's revisit this

 

go bluejays

Link to comment
  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    161

  • Miljenko

    134

  • Strahan

    128

  • stoutspectacledbold-head

    61

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma trener prodao najgrdje, nije imalo razloga da ne ubaci Brittona. Izem ti ja to da close-uje on, prvo ti to obezbedi zemljace. Nebitno, ja sam navijao da Blue Jaysi prodju.

 

Moglo bi i danas biti bas dobro MadBum protiv Syndergaarda. Metsi odlicno zavrsili sezonu, ali ako postoji neko protiv koga se ne bih opkladio u playoffu to je MadBum.

Edited by Grandilof
Link to comment

I ja sam zeleo da Toronto prodje. Oriolesi su imali cudnu sezonu, iz moje prespektive; neugodan lineup, puno udarenih HR i mecevi sa malo poena.

Edited by Miljenko
Link to comment

 

Ovako nesto  :lolol:

 

Covek ima 0.50 ERA u karijeri u playoffu u gostima, naravno najbolji ikad ubedljivo. Ne znam sa cime bih ovo uporedio sto on radi, onako razvalis vilicu i blenes i ne verujes. 

Link to comment

krece zurka!!!

 

prvo, svi vi sto se lozite na Giantse, up yours  :thumbdown:

 

eksperti se gotovo jednoglasno slazu da ce finale bti Red Sox-Cubs, a to znaci samo jedno, da finale sigurno nece biti Red Sox-Cubs.

 

sto se tice Cubs-Gianta matchupa.

seriju otvaraju Cueto i Lester u petak. obojica legitimni Cy Young kandidati. Cueto je 18-5, 219.2 IP, 1.09 WHIP, 2.79 ERA. Lester je 19-5, 202.2 IP, 1.02 WHIP, 2.44 ERA. Lester je inace covek sa najvise kvalitetnih startova ove godine. 

drugi dan(subota) se vec ne zna ko ce bacati. za Cubse ce Hendricks ili Arrieta, dok ce drugi bacati u ponedeljak, treci mec. Giantsi, ko zna. da li ce da guraju Bumgarnera vec u subotu(bilo bi prerano posle 120 pitcheva nocas, IMO), ili ce ga ostaviti za treci start, to je vec pitanje. takodje, ko je treci pitcher za Giantse? da li je Samardzija ispred Moorea? ili ce mozda da probaju iznenadjenje i stave Blacha kao treceg? da li ce ici sa 3 ili 4 pitchera rotacijom? dok se za Cubse sa izvesnom sigurnoscu moze reci da ce ici sa cetiri startera(cetvrti ce biti Lackey, mada i Hammel moze definitivno), SF bi lako mogao da izvede rotaciju sa 3 startera, pogotovo ako Cubsi budu imali 2-1

u battingu Cubsi imaju veliku prednost pak. najvise HR kod GIantsa ima Belt, 17. najvise RBI Crawfoed, 84, najvise R Posey, 82. kod Cubsa cak cetvorica imaju vise HR(Bryant 39, Rizzo 32, Russell 21, Zobrist 18), trojica imaju vise RBI (Rizzo 109, Bryant 102, Russell 95), cetvorica vise R(Bryant 121, Rizzo 94, Zobrist 94, Fowler 84)

sve u svemu, veliki smo favoriti. ali to znaci samo da mozemo jace da tresnemo dole. pogotovo jer smo u sezoni 4-3 vs Gaints, 0-2 protiv Bumgarnera.

Link to comment

samo da ne bude red sox kabsi da imam za koga da navijam

 

parna godina valjda je jasno da sf osvaja

Edited by theanswer
Link to comment

prvo, svi vi sto se lozite na Giantse, up yours  :thumbdown:

 

Prvo ja nisam nikakav ljubitelj Giantsa (ali ono igrali su protiv Metsa). Kako su nas samo izbacili '10 uzas  :( , barem 3 utakmice su dobili sa po jednim runom razlike.

 

Ali ono MadBum i Pence su mi gotivni likovi.

 

Dalje, navijacu verovatno za Hamelsa u playoffu.  :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...