Jump to content
IGNORED

MLB 15


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    161

  • Miljenko

    134

  • Strahan

    128

  • stoutspectacledbold-head

    61

Top Posters In This Topic

Posted Images

Yankeesi mi nisu jasni. Rasturaju ono, sto je jedino valjalo u ekipi, umesto da renoviraju lineup.

Lucroy izgleda stavio veto, na prelazak u Cleveland. :lolol:

Mogli bi Tigersi da pojure jednog startera, kada vec postoji playoff sansa; Royalsi su ocajni, Cleveland je Cleveland, White Soxe niko ne uzima za ozbiljno. 

Link to comment

Yankeesi mi nisu jasni. Rasturaju ono, sto je jedino valjalo u ekipi, umesto da renoviraju lineup.

 

cashman uzima mlade prospekte i stavlja u magacin, ako bude trebalo za neki push u narednih par sezona. 

 

metsi uzeli brucea, dali hereru.

metsi vratili i niesa. 

yankeesi uvalili novu piratesima.

 

rangersi objasnili

Link to comment

Piratesi su retardirani, tu nema zbora. :D  :whistle:

Red bi bio da bar moj omiljeni AL tim (Tigersi), uradi nesto pametno.

Jasno mi je to za prospekte, no ne verujem da ima nekog blesavog da prihvati ove velike ugovore(McCann, Headley, Teixeira). Procitao sam doduse da bi McCann mogao nazad u Atlantu.

Oho i Beltran u Rangersima. Svi putevi vode u Texas. ^_^

Link to comment

Schefty just said Tim Tebow is pursuing a professional baseball career and will hold workouts for MLB teams this month. Yes we're serious.

 

Bog. :Hail:

Link to comment
  • 2 weeks later...

jos mesec dana regularne sezone.

Cubsi polako ali sigurno idu ka 100W sezoni i prvom mestu u MLB. za 100W sezonu im treba 14W u poslednjih 29 meceva. znaci manje od 50% :) nadam se da ni moj jinx nije dovoljno jak da ovo sjebe :D

kada se pogleda da smo vodeci u ERA, treci u runs scored, ni ne cudi :)

Bryant ima definitivno MVP sezonu. apsolutno je pokidao od kada je poceo da lupa u 2nd hole. 112R/36HR/91RBI uz 307AVG i 403OBP. sve to igrajuci na 3rd base, 1st base, LF, CF, RF i SS. znaci jos 2B da odigra tekmu i to je to... i svugde igrao odlican D. 40HR/100RBI sezona nije nemoguca

Rizzo nije bas toliko dobar, ali definitivno dobro mlati. 80R/26HR/93RBI uz 290AVG i 387OBP. 30HR/100RBI? bilo bi perfektno

i treci covek moze do 100RBI. Addison Russell 55R/19HR/88RBI. sve ovo lupajuci maltene pola sezone kao deveti, iza pitchera.

Bryant inace ima 24 godine, Russell 22, i obojici je ovo druga sezona u MLB. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...