Jump to content
IGNORED

MLB 15


Prospero

Recommended Posts

Heyward!!!

dobismo 3-2 u 13.

Heyward u prvom napravio gresku koja je rezultirala runom, pa onda RBI single za 1-1, pa u devetomo RBI single za 2-2 i produzetke, i onda RBI siingle u 13. za 3-2W :)

 

this is the year!

Link to comment
  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    161

  • Miljenko

    134

  • Strahan

    128

  • stoutspectacledbold-head

    61

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakva greska sudija na Cleveland-Houston. :huh: Niko od njih nije video foul ball, vec je sudjen wild pitch, te su Indiansi dobili jedan poen na poklon. Jim Joyce ponovo jase, ali ne u pozitivnom smislu.

Link to comment

sanchez iz nyy je zver. upravo su probali da urade int walk na njemu a on je dohvatio loptu i umalo zabio 3r hr. imao je ranere na 2 i 3 bazi tako da je uspeo sac fly

 

ali ostavio mu je pitch maltene u K zoni, ruku na srce™

Link to comment

Cupa se Boston svakojako, danas na wild pitch, iako je Bogarts zvekao po onim lopticama kao nezdrav ( al' zato Pedroja mizeran ). Mogli su Jenkiji bas zakuvati ionako postojeci pakao u AL East-u, imali su danas 5-2 u jednom trenutku .

Link to comment

kakvo ludilo u zadnjem kolu!

u NL divizije su uzeli Cubsi(koji cekaju WC) te Dodgersi i Nationalsi. WC su vec obezbedili Metsi, za drugi se bore SF i STL.

moglo bi se reci da ovo nikog nisam izbaaksuzirao posto sam tipovo da div uzimaju Nats/Cubs/Dodgers a WC da igraju Mets i Pirates. znaci samo Pirates su van playoffa, a realno, koga zabole za Piratese :D

 

u AL divizije su uzeli Texas, Boston i Cleveland. jedino se zna da Boston ne ceka WC. Texas ako dobije, cekaju WC, ako izgubi, onda Cleveland mora da dobije veceras plus zaostalu tekmu sa Detroitom. Detroit je inace juce izgubio od mrtve Atlante i nista vise nije u njihovim rukama. da udju u WC, moraju dobiti danas i onda zaostalu protiv Clevelanda uz nadu da ce Baltimore ili Toronto da izgube.

ovde bi se vec moglo reci da je curse of the freak bila efektivna jer sam predvideo da divizije uzimaju Toronto, Detroit i Houston, uz Texas i KC u WC. znaci 3/3 sam promasio pobednike divizija :lol:

Link to comment

Imam utisak da Dodgersi nisu igrali punom snagom protiv Giantsa, kako bi Cardinalsi izvisili. Ja nisam ocekivao puno od mojih, mada sam se nadao novoj pozitivnoj sezoni. Detroit, sta reci, gubis od kilave Atlante. Rotacija je bila bolja od ocekivanog, nasli su Fulmera. Imaju opasan lineup, ali i ne tako stabilnu produkciju. Cak je i bullpen bio nesto bolji ove sezone. Mene je Baltimore neprijatno iznenadio. Tim sa onakvim udaracima, ne treba ovoliko da zavisi od rotacije.

Link to comment

Ode nam i Howard, poslednji iz ekipe '08... Na pocetku karijere i dok nije pokidao ahilovu generalno bio zver, posle je krenulo nizbrdo. Bilo uzivanje gledati tu ekipicu, trebali su jos koji WS uzeti, ali sta je tu je. Ujedno i jedini koji su doneli titulu u Philly iako sam sam se nagledao i svih ostalih ekipa u finalima (na malo skoriji period mislim, tipa 20-30 godina  :D) ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...