Jump to content
IGNORED

MLB 15


Prospero

Recommended Posts

  • Replies 680
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • freakns

    161

  • Miljenko

    134

  • Strahan

    128

  • stoutspectacledbold-head

    61

Top Posters In This Topic

Posted Images

imam 2 pitanja za vas što duže i više pratite bejzbol

 

pre neki dan bio onaj inside the park hr, zar nije logično da se to scoruje kao E ili sam odvalio i to uopšte nema veze sa scoringom

 

druga stvar, kakav je bulpen rojalsa ove sezone? jel bilo nekih promena u odnosu na prošlu. ako nisu mnogo menjali mislim da će oni da uzmu opet AL

 

ps mislim da će kabsi da dobiju pitsburg. što ne bi bacao arieta?

Edited by theanswer
Link to comment

Ako mislis na ovaj sad inside the park grand slam Phillies-a, cini mi se da tu nije dodeljen error i to je to. Da su procenili da jeste onda bi bilo advance on error i to je to, bez HR.

 

Sto se tice Royalsa, closer Holland je zavrsio sezonu od njihovog proslogodisnjeg tria. Mada se on dosta i mucio ove sezone igrajuci kroz povredu ligamenata, sad mozda i ode na operaciju. Izvadili su Madsona iz naftalina (budi lepa secanja na Philliese) mislim da ce on ponajvise da se prikljuci Davisu i Herreri sada. I dalje su bas jaki, ali videcemo, bice tu zanimljivo u PO.

 

Ma startovace Arrieta, bilo bi glupo da ne bude on, mozda i najbolji pitcher u sezoni i ides sa onim sto te dovelo tu. Lester stvarno fino baca u poslednje vreme, ima playoff iskustvo, zbog toga je i doveden. U Bostonu je to odlicno radio, u Oaklandu prosle godine i nije se proslavio u WC utakmici, ali jednostavno sve naginje ka Arrieti.

Link to comment

udjose i Dodjersi jopet u playoff...

 

U NL se sada sve zna.

Sa prve pozicije kreci Cardinalsi, koji na papiru imaju i najjacu 4 man rotaciju. Ali to je na papiru jer jebeni John Lackey ne moze da baca 2.69ERA, jednostavno ne moze, cak ni u Cardinalsima koje toliko sere da ti spuste ERA za ~1.00... Wacha, Lynn i Martinez ne znamo koliko su zapravo losi jer su samo bacali u Cardinalsima, ali znamo da ce da ih sere...

Metsi su napravili iznenadjenje ove godine i sjebali Natse. dobro, Natsi su sjebali sami sebe i to pre nego je Papelbon hteo da zadavi Harpera, ali Metsi su opet odigrali odlicno. imaju vrlo dobru mladu rotaciju sa deGromom, Harveyem i Syndergaardom potpomognutu sa matorim Colonom, ali nekako mi se cini kada su ti glavna ofanzivna oruzja Daniel Murphy i Lukas Duda da nema tog pitchinga koji ce te izvuci...

Dodgersi su zadnji od svih NL ekipa overili playoff, imaju trenutno i najgori skor od sviju 5 timova, ali na papiru je ovo najbolji tim. ubedljivo najaci 1-2 punch u ligi sa Kershawom i Greinkeom, a iza su jos Bolsinger i Anderson(mada su obojica pukli dosta u zadnjih mesec dana). usput batting je najbolji verovatno od timova koji su prosli... ako im se sve poslozi, ne vidim da ce ih neko dobiti.

Piratsi imaju drugi najbolji skor u ligi i sve ce da im visi na jednoj tekmi gde ce verovatno da vide najboljeg pitchera iza all star breaka od kada se igra all star. rotacija im je odlicna, ali odlicna. Cole, Liriano i Burnett briljiraju, cetvrti je malo upitan(verovatno Locke), igraju fenomalnu odbranu, ne prave greske, znaju da odigraju small ball. zaista tim koji igra blizu svog maksimuma. problem je sto tim nema powera. tu su Alvarez i McCutchen, ali nijedan nije bas u samom vrhu kada je power u pitanju, doveli su i matorog Aramisa nazad da im pripomogne, ali i on je daleko od igraca koji je bio... ostalo.... ne znam, slabo je sta ostalo.

i na kraju Cubsi... ahhhhm, Cubsi... sezona ce se svesti na jednu tekmu prakticno. Arrieta je kao sto rekoh napravio najbolje brojke iza all star break od kada se igra all star(sto mu dodje od 40 i neke ako se ne varam), covek je potpuno nestavaran vec skoro tri meseca, unhittable sto bi se reklo. medjutim, u jednoj tekmi, nikada ne znas, pogotovo kada se uzme u obzir kakav ce pritisak biti. iza njega(ili ispred, ipak je covek ace) je Lester, i onda provalija. ko ce biti 3 i 4 ako pobedimo Shittsburgh, boga pitaj. Hammel i Hendricks ako izvuku 5 inninga places od srece, a Harrena ni rodjena majka na bi startovala kako igra. s tim se slaze ni da nam batting nije bas najbolji. OK, Rizzo je odvalio, Bryant imao bolju sezonu nego sto je bilo ko ocekivao, ali iza je tu jos Schwarbear sa ludackih 60ak tekmi, medjutim on je malo usporio. Fowler ako udje u hot streak bice dobar, ali ipak poprilican broj HR i relativno los OBP bas i nije preporuka za leadoffa. sve ostalo je hot/cold hitteri. sem Castra, on je samo cold. nadam se najboljem jeli, ali cini mi se da ova sezona jos nije sezona kada cemo otici daleko... mozda naredne :)

Link to comment

Arrieta jos jednom objasnio... 6IP, 2H, 0BB, 0ER... i 22. win u sezoni. bacio samo 72 pitcha, zavrsio sezonu sa 22-6, 1.77ERA, od 1. avgusta je 11-0... suludo

 

Miljenko, vidimo se u sredu... Arrieta vs Cole najverovatnije :)

Link to comment

3H su nam dozvolili. mi njima 5, ali i 2HR. to je to, nažalost platiće girardi ni kriv ni dužan to što su se sinovi opredelili za razvoj tima kroz farmu. otac im se u grobu prevrće.

Link to comment

javi se Miljenko, javi se Miljenko!

 

:P

 

kake su picke Piratesi, ono gadjanje Arriete je jaaaaaaaaaaaadno!

 

inace, nije samo Arrieta objasnio. 

Fowler i Schwarber ubise u napadu. Shwarber 1R, 1HR, 3RBI, Fowler 3R, 1HR, 1RBI. sve oni postigli :D Bryant i Russell odbranu odvalili, i tako...

 

team win!

 

neka se spreme najveca govna svih govana

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...