Jump to content
IGNORED

The Vikings


Geo

Recommended Posts

 

“Travis is a remarkable actor and we’re honored to continue our relationship with him after his recent magnetic performance on ‘Vikings’,” said Arturo Interian, History’s SVP of scripted programming. “Just as Travis brought a completely fresh and unexpected approach to his character Ragnar Lothbrok, this would be an unconventional portrayal of Earp like you’ve never seen. We intend to capture the violent spirit of the great Sergio Leone films through telling the true story of criminal turned lawman.”

“I’ve always been fascinated with what motivates people’s transgressions and the scandalous journey into infamy,” said Fimmel. “I wanted to re-examine stories people think they know without the rose-colored glasses of Hollywood and let the audience decide for themselves if people like Wyatt Earp were sinners or victims of life circumstances.”

Link to comment

moja glavna zamerka seriji posle Ragnara je nedostatak licne drame, sve suvise lici na obrazovni program sa elementima besmislenog seksa, kad je doslo dotle da mi u zadnjoj ep najzanimljiviji bude ludi kralj Harald, na niskim sam granama

 

 

p.s. pbg123, sta kazu rusi, hoce li to da se menja? al stavi molim te u spojler da ne bude katran i perje  :lol:

Edited by Sara
Link to comment

Preveliko iskušenje, preveliko.

najbolji deo je sto sam gledao rusku sinhronizaciju u pola 7 ujutro

a carevi su otisli tako daleko da sinhronizuju i ratne poklice u bitkama   :isuse: 

 

 

moja glavna zamerka seriji posle Ragnara je nedostatak licne drame, sve suvise lici na obrazovni program sa elementima besmislenog seksa, kad je doslo dotle da mi u zadnjoj ep najzanimljiviji bude ludi kralj Harald, na niskim sam granama

 

 

p.s. pbg123, sta kazu rusi, hoce li to da se menja? al stavi molim te u spojler da ne bude katran i perje  :lol:

pbg12345  :mad:

 

 

pa ima nekakve drame, ali sve to meni deluje "onako"

ni izbliza kao kad je ragnar bio tu

cela epizoda deluje onako bas dosadno, sa dva-tri vrlo zanimljiva dogadjaja

od kojih ce se za jedan ispostaviti da sam istripovao i nije se ni desio :D

o tome cemo kad odgledate svi epizodu (a radi se o potvrdi necega sto sam procitao na reditu ili vec na nekom forumu gde se prica o vikinzima, a neko ovde kacio link)

 

i da, valja uzeti u obzir da ni rec nisam razumeo :D moguce da se ustvari desavaju ultra mega giga zanimljivi razgovori, mada nesto sumnjam :)

 

Link to comment

moja glavna zamerka seriji posle Ragnara je nedostatak licne drame, sve suvise lici na obrazovni program sa elementima besmislenog seksa, kad je doslo dotle da mi u zadnjoj ep najzanimljiviji bude ludi kralj Harald, na niskim sam granama

 

Pa za licne drame sad je zaduzena Lagerta cini mi se, koliko bude bila potrajala (posto je prorekao onaj vidovnjak bez ociju da ce da je ubije Ragnarov sin), a posle ce valjda nesto vec smisliti...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...