Jump to content
IGNORED

The Vikings


Geo

Recommended Posts

Dobre prve dve epizode:1310_thumbsup_tone1:

 

Spoiler

Da vidimo kako ce se resiti ovo kod Jorka. Prerano je da ih Englezi isteraju, ali imaju sada vecu vojsku, kad je dobar deo Vikinga otisao na svoju stranu.

 

Link to comment

Jasno je meni gde on misli da je, al se pitam gde je stvarno :D i šta će biti kad to shvati:D:D

Očekujem da iza brda naleti na Bjorna ili tako nekog poznatog, druga varijanta je da do kraja ostane u svom ubeđenju i treće da je stvarno u walhali:lol:

Link to comment
1 hour ago, Sara said:

Jasno je meni gde on misli da je, al se pitam gde je stvarno :D i šta će biti kad to shvati:D:D

Očekujem da iza brda naleti na Bjorna ili tako nekog poznatog, druga varijanta je da do kraja ostane u svom ubeđenju i treće da je stvarno u walhali:lol:

Island, kako gde je. I ne tripuje se da je u Valhali gde bi se vec sreo sa Ragnarom i ostalim pokojnim drugarima svojim, i gde se ceo dan ratuje a celu noc jede, pije i banci dok sve rane cudotvorno zaceljuju nego u Asgardu gde zive bogovi.

Link to comment
7 minutes ago, Sara said:

To ako baš hoćemo da budemo precizni.... pitanja ostaju otvorena:14_relaxed:

 

Pa Valhalla je mega-giga-humongous dvorana u Aesgardu, ako me nordijsko mitološko sećane ne vara...Mislim da bi zasigurno znao da je u Valhalli.

Link to comment
On 12/8/2017 at 2:20 PM, Mil@n said:

Ah, samo 10 epizoda peta sezona, sad će to. <3

Tehnicki ne, peta sezona ce isto kao i cetvrta imati 20 epizoda. I po istom scenariju pola sada, i ovom slucaju kasnije tokom 2018. jos 10 epizoda. Sto tako rade nemam pojma. 

Spoiler

Inace potvrdjena je i 6. sezona sa jos 20 epizoda, tu ce biti i Kijevska Rusija, ima jos par sitnica o toj sezoni po netu.

 

Edited by Grandilof
Link to comment

Gledaoa na ep guides, tamo obično izbace koliko je u planu za sezonu čim ista počne - izgleda da su se zeznulu. Realno, i bolje 20. :) To sigurno nije jeftino, svaka čast na tome. Vidim da se u komercijalnoj upotrebi broj epizoda po sezoni konstantno smanjuje pa sad netflix pun nekih sranja od 7, 8 epizoda. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...