Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

The Vikings

Featured Replies

šta sam uradila? :(

Kasniš draga, kasniš
  • Replies 406
  • Views 41.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Spirio sam sve za dva dana. SPOJLERI Jebem li ga, nisam nešto oduševljen, Ajvarova smrt poprilično wtf sa obzirom da se na kraju "uprpao", to mi nije jasno, cela gradnja tog neustrašivog bogovskog li

  • goofs
    goofs

    Ja bih rekao da vredi, ja sam baš tako odgledao, bila fina vožnja i zabava, malo smara na momente, malo naivno, ali zgotiviš neke likove, ima makljaže i krvopije. Nije GoT, ali nije ni propo kao GoT.

pa šta da radim kad sam čekala da se završi pa da odgledam sve za 2 nedelje :(

 

 

nego, kad smo kod Bjornovih žena: pa i ova druga prvo ležala na podu pogođena strelom, a u nekoj od sledećih scena opušteno brbljala sa ostalima? :huh:

ili ja to nešto nisam dobro videla?

  • 2 weeks later...

krenuo je The Last Kingdom S02

 

cisto da se malo pekrati vreme do pravih vikinga  ^_^

daj-sta-das :fantom:

mora se priznati da je kraljevstvo dosta bolje u drugom serijalu...

Кажу да је ово по биоскопима у Отаџбини:

nije bilo. ja poceo da gledam (doduse bez prevoda) al mi se nije svideo. 

Сестра ми рече дс га је у биоскопу гледала. А и Филипенко тражи дружбу за биоскоп.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

mozda se sad pojavio, al oko nove godine (kad je izasao u rusiji) ga nije bilo. svakako, na osnovu odgledanih pola sata, mogu da kazem da je film totalna truba. jbg, ja sve te epohe gledam, al ovo je bas onako nista. ocigledno su skrljali gomilu para cisto da bi nesto snimili na tu temu... aj nek ostane da mozda gresim, posto sam gledao bez prevoda pa razumem jedva trecinu dijaloga.

 

ako ti bas fale vikinzi, gledaj ovo poslednje kraljevstvo. prvi serijal jeonako al drugi je krenuo bas dobro.

 

 

kad smo vec pricamo o ovom zanru, ja cekam ove dve serije da izadju

 

Knightfall  http://www.imdb.com/title/tt4555364/?ref_=wl_li_tt

 

Britannia  http://www.imdb.com/title/tt5932548/?ref_=wl_li_tt

Edited by Bright Billy

meni poslednje kraljevstvo bas i nije leglo

doduse odgledao sam jednu celu epizodu

Ni meni, onaj glavni mi izgleda kao curica

Ko sto rekoh, dosta je bolji drugi serijal. Meni se, recimo, u prvoj sezoni ni vikinzi nisu bog zna kako svideli...

Meni se, recimo, u prvoj sezoni ni vikinzi nisu bog zna kako svideli...

 

Da, u pocetku je serija bila malo spora, posle se zakuvalo...

  • 3 months later...

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.