Jump to content
IGNORED

Najdraži YU albumi


3opge

Recommended Posts

Šta znam, prva ploča je bila Rundek-Saherova, druga Saherova, treća Rundekova, tako je bar Rundek pričao, meni se prva najviše sviđa.

 

Prva je jaka k'o zemlja a od svih drugih sam, moram da priznam - najvishe slusao samo hitove tako da nikad nisu ni usle u konkurenciju sa prvom. 

Link to comment

edit: Smak je imao ozbiljnih problema sa tekstovima tipa 'Idem u Holivud da vidim lejdi Vud' i slično.

 

slazem se... al mi se cini da su tad svi imali problem sa stihovima.. manje vise

Link to comment

najbolju pesmu riblje corbe napisao je momcilo :)

 

 

ustvari, bora je tu bio car - onog trenutka kad bi zakljucio da je neko sazreo kao muzicar dovoljno da mu je bolje da nastavi solo, on bi mu to lepo i rekao. nije momcilo jedini.

 

Bajaga je za otkaz iz corbe saznao iz novina, nije hteo da prekida odmor za neku neplaniranu turneju...mislim da je grcka u pitanju. I jesu kasnije izgladili odnose, ali je bora povremeno podjebavao bajagu tj njegovu muziku kao manje znacajnu.

Ako je neko tu ispao car onda je to momcilo.

Link to comment

Ja mislio da je ta prica o znacaju Lune i La Strade izgubila na znacaju propascu Popboksa, kad ono Haralampije se ne da.

 

Elem, mislim da ima dovoljno mesta za sve Corbe, Cepene Cunke ili U Skripcu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...