Jump to content
IGNORED

Najdraži YU albumi


3opge

Recommended Posts

evo ga... nije bas kao original ali nisu lse ostarili :)

 

Ima svashta a oni su stvarni opaki bili...

jedino sto ja nigde ne mogu godinama da nadjem je demo snimak "Stol".

ganjao sam ih i licno i po cro/zg forumimi i redom. 

je l' ima neko kontakt kod nekoga ko je u ona vremena radio na STB?? 

 

 

Mis'im - sve je super al' ta verzija je@e kevu svemu,

Link to comment

potvrdjujem da iDemo to trazi DECENIJAMA!

 

da toga ima, bilo bi ga na netu... ja se ne secam da sam cuo, ali onda nisam ni voleo Bou. sada cenim prvi LP

Link to comment

Prvi album je dobar al' se neki budalash, bog da ga ubije ako vec nije, setio™ da kompletno promeni "Stol" u albumskoj verziji. I ritam i aranzman - jasno produkcija je bila perfektna (Tini V) ali je zato sva ona sirovost i sva ona energija otishla bogu na istinu... Ko kad bildujesh pa se rokash steroidima - mishicna masa up al' zato kitica down...

Link to comment

 

 

 

edit: Smak je imao ozbiljnih problema sa tekstovima tipa 'Idem u Holivud da vidim lejdi Vud' i slično.

 

Glišiću, koji je pisao tekstove za Smak, pokušavao je da konkuriše Boško Obradović u tekstovima za rane albume Atomskog skloništa, ali bez uspeha :)

Link to comment

Glišiću, koji je pisao tekstove za Smak, pokušavao je da konkuriše Boško Obradović u tekstovima za rane albume Atomskog skloništa, ali bez uspeha :)

Bogami, jaka konkurencija mu je bio. "Najveći mrav u mom vrtu umro je od srčane kapi" i "usred te puste i nepotrebne raskoši primjećujem da gajite svinje i kokoši" su visoko podignuta ljestvica i za Smak

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...