Jump to content
IGNORED

Najdraži YU albumi


3opge

Recommended Posts

Primecujem da se ne razume sustina Smaka i Sklonista u ovim komentarima tekstova

 

Ono što ih povezuje (Smak i Skonište) je pogrešna ideja je da pesnik bude tekstopisac, a to je teško spojivo, mnogo mi se više sviđa ideja da pesnik napravi svoj bend, kao Birn ili Verlejn.

Edited by Anonymous
Link to comment

Niko Film da pomene. Treći LP je bio solidan, po sećanju. A koncerti su im bili vrhunski, jedino Leb i sol je pravio bolje.

Najbolji zivi, ja sam uvek za. Treci je bio dobro produciran (neizbezni Tini V), steta je sto ga nisu imali za prvi (drugi je meni uvek bio malo tugaljiv)... Posle sam vec digao ruke. 

Link to comment

2 - Pop Masina - Kiselina - (Originalna Kiselina Audio):

 

Ako gledamo po znacaju, trebalo bi i njih oomenuti. Nisam imao cast da ih direktno pratim jer su bili u malo ranijem vremenu ali su utrli put za mnoge

 

Edit: kako se postavlja jutjub preko mobilnog?

Edited by kapetanm
Link to comment

Ja sam ih kao klinac, nažalost, jedino gledao kako pikaju basket na terenu kod frizerske (sad je tamo onaj propali tržni centar), koncerte sam bio propustio.

Link to comment

Nije najdrazi mada sam dosta slusao.Skripac je tada (paradoksalno) bio na vrhuncu karijere,ne mislim komercijalno vec idejno.Rahmetli Delca se drao na tom prvom albumu iz sve snage a bend zvucao tvrdo.Posle je negde Delca pricao da je tako pevao jer na probama pre snimanja prvenca nije bio ozvucen ili sta vec,pa je morao da nadjaca band :)

Edited by Haralampije
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...