Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Najdraži YU albumi

Featured Replies

Treba topik o yu albumima i pesmama. Ima se srećom mnogo šta pisati.

  • Replies 255
  • Views 25.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • ja sam se muzički formirao u 90im, a je to tehnički još uvek neka Jugoslavija. pa evo moje liste najznačajnijih albuma iz te dekade. albumi su poređani hronološki.   1991) Rambo Am

  • Istina je negde na sredini, Beograd je 80-tih bio daleko zeleniji, opticki ulice zu bile mracnije i cistije.

  • "kao kakao" leb i sol me ispratio u vojsku dan- danas pustim da me oraspoloži

I ovo je za split - najbolji/najdrazi YU albumi. Nominujem, kao sto sam svojevremeno glasao kad me pitalo:

 

brejkersomot2.jpg

haustor-trecisvijet(2).jpg

ojq9vp.jpg

 

pa

 

2z7hdg3.jpg

Kad rece Haustor... I njihov prvi album je onako - prica za sebe.

Sad kad vrtim, meni su zapravo uglavnom i ponajbolji ti prvi albumi omiljenih izvođača

 

Top deset: 

 

Dnevnik jedne ljubavi

Pljuni istini u oči

Time prvi album,

Ravno do dna (najbolji živi)

Bjesovi prvi album

 

Smakov prvi album

Das ist Walter/Sabah (ne mogu da se odlučim)

Brejkersi prvi album

Haustor/Bolero (isto ne mogu da se odlučim)

Goribor prvi album

@ Ašik - Da li je ovaj Bajaga pokušaj ozbiljne provokacije u cilju unošenja nemira na forum i destabilizacije istog ili posledica nesrećnog detinjstva :o

posledica srecnog i harmonicnog detinjstva. ne mogu ti objasniti dobar ukus  -_-

@ Ašik - Da li je ovaj Bajaga pokušaj ozbiljne provokacije u cilju unošenja nemira na forum i destabilizacije istog ili posledica nesrećnog detinjstva :o

 

+1

 

uglavnom delim ukus sa DJejmsom i dodajem ovo;

 

Igra_bojama.jpg

 

+ EKV.... kao svaka druga gimnazijalka na njih sam se uzasno lozila

posledica srecnog i harmonicnog detinjstva. ne mogu ti objasniti dobar ukus  -_-

 

+1

 

odlicna su prva tri bajagina albuma. kasnije je sve kod njega poslo po onoj stvari 

Edited by morgana

najdraži

LPIdijoti-Mismo.jpg

+1

 

uglavnom delim ukus sa DJejmsom i dodajem ovo;

 

Igra_bojama.jpg

 

+ EKV.... kao svaka druga gimnazijalka na njih sam se uzasno lozila

 

Sto se tice oktobra, mislim da bi njihovu muziku trebalo ustavom proglasiti za mainstream ;)  Prvi album odlican, drugi i treci - genijalni.

jakarta, maska za dvoje 

haustor, treci svijet

velikog cara, ne smi se zaboravit

Edited by boshoku

Sto se tice oktobra, mislim da bi njihovu muziku trebalo ustavom proglasiti za mainstream ;)  Prvi album odlican, drugi i treci - genijalni.

 

 

stvar ukusa, po nekima (recimo meni a nisam usamljen ovde), oktobar 1864 je daleko gora muzika od nekih bajaginih radova

 

kao sto je recimo "prodavnica tajni"

 

ovo je u rangu najboljih j mascisovih pesama (ne, nisam pijan)

 

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.