Jump to content
IGNORED

Najdraži YU albumi


3opge

Recommended Posts

lutka ... je jebeno genijalan album. dva dana slusam i ne mogu da se opasuljim. kiric potpuno u pravu.

Odličan je. Imam LP, mada je kriv ko nijedan što imam... Al radi :)

 

Ima par tanjih tekstova, ali je jedan jako lep pop album.

Link to comment

jos malo trivije:

90-ih se pojavio serijal KIlled by 7" kompilacija. na jednoj se nasla "Plastika", na drugoj "Konobar" Orgazma. imam oba 7"EP-ja na vinilu, ako nekoga zanima mogu da ripujem, mada su iste verzije, narafski

 

Svaki vinil rip ima smisla!

Link to comment

Odličan je. Imam LP, mada je kriv ko nijedan što imam... Al radi :)

 

Ima par tanjih tekstova, ali je jedan jako lep pop album.

meni je najtanje bilo "il svemirski neki let", a onda sam provalio da su to D Trubaduri...

Link to comment

1. Odbrana i poslednji dani

2. Paket aranžman

3. Lišće prekriva Lisabon

4. Najvažnije je biti zdrav

 

Verujem da bi Komandosi bili na drugom mestu samo da su izdali album.

 

 

Link to comment

kao sto jedan nas novinar [zaista ne znam kako se zove, sada sam malo pripit i ne mogu da ga vijam po youtube za ime i prezime, a video sam ovaj njegov isecak iz mnogih snimaka koje ste kacili ovde] rekao: "mi nismo imali jednu nezavisnu diskografsku kucu" razmisljao sam o tome koliko je to vazno da, ne samo da se iskristalisu stvari kada jednom uzmu maha, nego i za buducnost, kao jedan cvrst temelj svakakvih postavki kada je zanr/stil u pitanju. kod nas je uvek nesto imalo taj 'zamah' kada su bendovi u pitanju, ali nikada se to nije ucvrstilo na jednom mestu - da bude stalno, samo pokusaji i bas zbog toga mislim da nam je to falilo - nezavisna diskografska kuca. zbog toga i imamo svega par ploca.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...