Jump to content
IGNORED

Pad helikoptera


svashtabezneshto

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Muwan

    190

  • Prospero

    132

  • wall

    98

  • Аврам Гојић

    74

Top Posters In This Topic

Posted Images

Јебемлига, ако под спектакуларним подразумеваш да их је неко оборио навођеним пројектилом, онда нема.

Link to comment

Oho? Pre izvesnog broja strana, svi su na PPP bili potpuno ubeđeni da će AV čarobnom metlom pomesti slučaj pod tepih.

 

Da se samocitiram: slučaj je uporediv samo sa pogibijom radnika na RTS i ubistvom gardista.

 

Dakle, traži se Dragoljub Milanović.

 

 

Ja sam bila ubedjena, a i dalje ne mislim da medijima tek tako sinhronizovano popusta cenzura. Ako se nesto desi, imo ili Vucic hoce da prebaci krivicu na nekog od generala itd, ili neko hoce malo da zdrma Vucica. Makar po njegovom ponasanju sutra moci ce da se vidi da li je iz njegove kuhinje ili ga neko napada, u kom slucaju bi trebalo da bude nekontrolisan. Tj nekontrolisaniiji.

Link to comment

bilo je jos ljudi koji su pisali da ovo nece biti lako zataskati. kao sto rece lezilebovic, precenjuju se i zvalavkova moc i jos vise njegove sposobnosti. spodoba je potpuni diletant koga je neverovatan splet okolnosti podigao do sumanutih visina. on je zli forest gamp.

 

Slažem se u potpunosti, s tim što mislim da njegovo forestgampstvo nije u osnovi intelektualno. 

Link to comment

nije novo, ima u izveštaju komisije; i još 2 pukovnika, zbog propusta u organizaciji

 

Ok, samo sam preletio preko izvještaja, nisam uočio taj detalj.

 

Može biti da nije spektakularno, ali u svakom slučaju ima materijala za tužilaštvo. Razjasnilo je neke stvari, ali nije odgovoreno na ključno pitanje, a o kome se toliko raspredalo ovde: zašto su morali da slete baš na Surčin, i ko je donio tu odluku.

Link to comment

U izvestaju, stav 2.5.1 stoji da se Bandic 13.03. nalazio na koriscenju godisnjeg odmora

Izvini, ako moze link na taj izvestaj o odmoru Bandica. To mi je novost da je na odmoru bio.

Link to comment

Ok, samo sam preletio preko izvještaja, nisam uočio taj detalj.

 

Može biti da nije spektakularno, ali u svakom slučaju ima materijala za tužilaštvo. Razjasnilo je neke stvari, ali nije odgovoreno na ključno pitanje, a o kome se toliko raspredalo ovde: zašto su morali da slete baš na Surčin, i ko je donio tu odluku.

 

 

Kontrola leta (nije precizirano ko je čini) jer je na Surčinu bio spremljen medicinski doček.

Link to comment

Slažem se u potpunosti, s tim što mislim da njegovo forestgampstvo nije u osnovi intelektualno.

 

on je ustvari obrnuti gamp: intelektualno je ok ali je zato emocionalno i socijalno skroz defektan.
Link to comment

Kontrola leta (nije precizirano ko je čini) jer je na Surčinu bio spremljen medicinski doček.

 

Ne znamo da li je Lončar telefonirao Gašiću i rekao, odoh na Surčin, pošalji helikopter, ili je došao na aerodrom kada je bilo jasno da helikopter neće moći da sleti na VMA.

Link to comment

To verovatno nećemo ni saznati.

Ima špekulacija i da je sve išlo preko Ljajića, njega zvao njegov rođak, on zvao Lončara, Lončar Gašića..

I uvom, ovakvom izveštaju ima materijala za krivično gonjenje.

Trenutni problem, ponavljam se, je medijska interpretacija izveštaja.

Sutrašnji dan možda nešto pojasni.

Edited by svashtabezneshto
Link to comment

on je ustvari obrnuti gamp: intelektualno je ok ali je zato emocionalno i socijalno skroz defektan.

 

Da, prvenstveno emocionalno, ostalo su posledice. 

Link to comment

Јебемлига, ако под спектакуларним подразумеваш да их је неко оборио навођеним пројектилом, онда нема.

 

spektakularnost će se videti sutra, u rečima vođe i pitanjima novinara

Link to comment

spektakularnost će se videti sutra, u rečima vođe i pitanjima novinara

 

Мали проценат новинара ће сутра имати муда.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...