Jump to content
IGNORED

Pad helikoptera


svashtabezneshto

Recommended Posts

rts 1, studio b i pink prenose

 

jooooooooooj ... idiote... odmah ultra patetika... zaboravil ste ljude dok ste jurili za krivcem. 

 

piloti nisu krivi za vladu, oni su heroji

 

edit: on ladno napada medije koje on uređuje :isuse:

Edited by Lezilebovich
Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Muwan

    190

  • Prospero

    132

  • wall

    98

  • Аврам Гојић

    74

Top Posters In This Topic

Posted Images

eto, mrtav ladan pročitao da u stvari nema potrebe da se traže krivci.... niko nije kriv.... ali ovo jeste ozbiljno vrdanje i vađenje, nije mu lako u ovom trenutku zamazivanja stvarnosti

Edited by akibono
Link to comment

*****

 

tragedija, heroji...

 

nema krivice, samo odgovornost

 

 

bez hajke molim, pogotovo novinari i analitičari ne vrše istrage, zadovoljite se time što ste jurili ministre, generale i pukovnike, nemojte sad da jurite omera mehića, on kriv nije, kao ni bandić ni bilo ko drugi.

 

da bi bila stavljena tačka potrebno je da tužilaštvo uradi posao, ono je samostalan organ i ono će uraditi svoj posao.

 

ne treba nam lov na veštice. od prvih dana ove vlade smo imali lov na veštice, od poplava, haga pa do helikoptera.

 

 

ako tražite političku odgovornost tražite je od mene.

 

sinoć je objavljen izveštaj za koji sam mislio da ne treba da bude objavljen ali vi ste insistirali.

 

čemu sve to, da progonite naše junake? šta je bio smisao svega, da tražite zolju koju smo ispalili gašić, lončar ili ja?

 

mi nismo oputživali ds za padove aviona (pa nabraja orao, mig-29) niti za druge nesreće u vojsci (pasuljani, pančićev vrh)

 

vojska je naša najbolja institucija i neću nikom da dozvolim da je ruši iz šićardžijskih interesa.

 

pominje onu dvojicu što su poginuli za razminiranje, i oni su heroji kao i omer mehić, da li su svi imali zaštitnu opremu, šta hoćete, oni su heroji, takav je posao, težak, nisu manekeni da se šetaju u ulickanim cipelama.

 

*****

Edited by Prospero
Link to comment

On nije hteo da se objavi izveštaj, pa jbt.

Evo, već je prešao na nesreće koje su se desile tokom mandata prethodnih vlada.

Ponaša se baš kako smo i očekivali. Davljenje u patetici.

Link to comment

***

 

pozvao sam vas da vam ukažem na dobre stvari koje se dešavaju u našoj zemlji

 

 

u 1q 2015 smo trebali da smanjimo deficit sa 75 (iz 2014) milijardi na 55, što smo obećali MMFu, a smanjili smo ga na 21 milijardu

 

***

Edited by Prospero
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...