Jump to content
IGNORED

Pad helikoptera


svashtabezneshto

Recommended Posts

Informer sutrašnji dvobroj - jedna tanka šlajfna na vrhu naslovne!

 

ali redosled, Gašić iz Kruševca (ako je stvarno bio tamo) zove Bandića koji je na godišnjem, a ovaj cima svog zeta koji je napustio aerodrom 2-3 sata pre toga...

ocekivano. sutra cu, mozda, prvi put u zivotu da odgledam zvalavkovu konferenciju. zelim da ga gledam dok pati.

 

ubr, rekao sam vam onomad da ovo nece biti moguce lako zataskati.

Link to comment
  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Muwan

    190

  • Prospero

    132

  • wall

    98

  • Аврам Гојић

    74

Top Posters In This Topic

Posted Images

dacic je obican glupavi pajac, a stranka mu je jos gora. nije mi jasno otkud taj mit o promucurnom dacicu, zaista.

 

 

Ne bih da me neko shvati pogrešno, Dačić je jedno veliko zlo, kao i stranka mu.

Ne bih se složila sa tim da je pajac, pajac je bezazlen, Dačić je opasan.

Moje mišljenje je da je pametniji (ne bolji, samo pametniji) od ekipe sa kojom se sad igra, 

i da će brod napustiti kad počne da tone, na vreme, da ostane "neukaljan".

I moje mišljenje (više nada, al ajde) jeste da je to ovaj trenutak.

Link to comment

Oho? Pre izvesnog broja strana, svi su na PPP bili potpuno ubeđeni da će AV čarobnom metlom pomesti slučaj pod tepih.

 

Da se samocitiram: slučaj je uporediv samo sa pogibijom radnika na RTS i ubistvom gardista.

 

Dakle, traži se Dragoljub Milanović.

Link to comment

tek će sutra da bude gadno kad se ovaj posle neprospavane noći dočepa mikrofona i počne da priča o Sebi.

 

ja mogu da ga zamislim kako izveštaj vojne komisije proglašava za još jedan u nizu udara na vojsku koji neki sprovode sa ciljem destabilizacije njega. ali on ne da na Omera i na vojsku, ako je neko kriv on je, evo ako je nekima stalo nek pucaju u njegove grudi gole. pa jel to hoćete? ukrajinski scenario? itd.

Edited by malkin
Link to comment

Ne bih da me neko shvati pogrešno, Dačić je jedno veliko zlo, kao i stranka mu.

Ne bih se složila sa tim da je pajac, pajac je bezazlen, Dačić je opasan.

Moje mišljenje je da je pametniji (ne bolji, samo pametniji) od ekipe sa kojom se sad igra, 

i da će brod napustiti kad počne da tone, na vreme, da ostane "neukaljan".

I moje mišljenje (više nada, al ajde) jeste da je to ovaj trenutak.

dacic je pajac koji je sve riskirao da bi seo u fotelju premijera. sve bi dao sad da mu je glupavi bota partner u vladi, no, kasno je.
Link to comment

Oho? Pre izvesnog broja strana, svi su na PPP bili potpuno ubeđeni da će AV čarobnom metlom pomesti slučaj pod tepih.

 

Da se samocitiram: slučaj je uporediv samo sa pogibijom radnika na RTS i ubistvom gardista.

 

Dakle, traži se Dragoljub Milanović.

nisu bas svi bili ubedjeni.

drugo, ovo je mnogo krupnije od topcidera. onda su nastradala dva uboga klinca, sirotinja. sad su stradali piloti koji su percipirani kao heroji u javnosti. takve se stvari be guraju pod tepih...

Edited by ikar
Link to comment

Ovo se nešto kuva. Prvo prilično zajeban izveštaj za vlast, a onda i medijima otkazala autocenzura. Ikar bio u pravu. 

Jeste bio u pravu.

Link to comment

Oho? Pre izvesnog broja strana, svi su na PPP bili potpuno ubeđeni da će AV čarobnom metlom pomesti slučaj pod tepih.

 

Da se samocitiram: slučaj je uporediv samo sa pogibijom radnika na RTS i ubistvom gardista.

 

Dakle, traži se Dragoljub Milanović.

 

nisu mi baš jasne paralele. za rts je donekle odgovarao milanovič, ali tek nakon promene vlasti. oko gardista je sve lepo sređeno™, ne sećam se da je neko platio cenu.

 

bravo ikare za procenu. iako uvek govorimo da je AV glup, okružen još gupljim i dalje mu dajemo previše kredita i mislim da sve može da ispegla kroz cenzuru medija

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Зар није Вучић видео извештај раније (јуче, прекјуче) и рекао да нема ничег спектакуларног? Да му нису увалили нешто друго?

Link to comment

Realno, i nema ničeg spektakularnog osim fusnote o alkoholu. Osnovni zaključak (bilo je dezorganizacije ali sam je pao) čuli smo još odavno.

 

Medijsko odbijanje apsolutne poslušnosti jeste zanimljivo, videćemo dokle može da ide.

Link to comment

bilo je jos ljudi koji su pisali da ovo nece biti lako zataskati. kao sto rece lezilebovic, precenjuju se i zvalavkova moc i jos vise njegove sposobnosti. spodoba je potpuni diletant koga je neverovatan splet okolnosti podigao do sumanutih visina. on je zli forest gamp.

Link to comment

Зар није Вучић видео извештај раније (јуче, прекјуче) и рекао да нема ничег спектакуларног? Да му нису увалили нешто друго?

 

eh, pa nema

 

krivi piloti-heroji, tragedija, bilo propusta u organizaciji ali će biti ispravljeno, vojska nema pare - daćemo pare za 1 polovan heli

 

onda će prvih 5 pitanja biti od probranih medija, o alkoholu u krvi, o procedurama, o najboljim namerama itd.

 

zavisiće sve od spremnosti novinara da postave zajebana pitanja - zašto je gašić tražio da se leti iako mu je rečeno da nisu ispoštovane procedure i ko je tražio da se sletanje obavi na surčinu a ne na bataji. tj ko je spremio med-ekipu na surčin.

 

ako to doživi i preživi da mu se ne vuku repovi ovo će biti samo još jedna obična tužna priča.

Edited by Prospero
Link to comment

Politika:

 

Sa lijeve strane je podnaslov, poslednja vijest: Odgovorni i generali Živak i Bandić.

 

Ovo je novo. Čije je sad ovo tumačenje?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...