Jump to content
IGNORED

ideologija i YU new wave


MancMellow

Recommended Posts

Pa citat Lajbaha iz tog vremena, ima ga i u ovom dokumentarcu.

Ne moramo da postavljamo samo izjave sa kojima se slazemo ili? :unsure:

Missim, nije ovo tinejdzerski forum, bar se nadam.

Link to comment

Mda, neko koga necije pisanije tako lako odvrati od teme ni nije za forum osim ako nije tinejdzerski.

A i tema ga, izgleda, bas mnogo ne zanima.

 

Ja na primer rado citam tvoje mnogobrojne uradke na Hejt temama, ocekivao sam da pronadjem sebe tamo.

Ovako, bar nas udostoji nekog hejterskog misljenja glede ideologije i novog talasa.

 

edit:

A na argumentovane i zrele postove drugih diskutanata (Papovac, Cekmeze...) nisi naletela? ^_^

Edited by PopeЧе
Link to comment

Boli mozak od ovolike količine lamenta nad osamdeset prvom. Jednoistojednoistojednoisto. Serija na HRT1, NSPM, još samo čekamo Bokana i Pajkića da se pridruže i bal vampira može da počne.

 

Pri tome, za sve koji ne znaju, imali smo na forumu čoveka koji je vorholizovao Idole, ali je uspešno oteran.

Link to comment

Tekst vrvi od gluposti i proizvoljnih tvrdnji:Prljavo Kazaliste je snimalo za Jugoton zbog tetke koja je tamo cekala penziju,Duci Markovic je tata odradio RTVBG za emisiju Hit Meseca a na Studiju B se samo u 2 emisije mogao cuti taj famozni zvuk novog talasa  :isuse: Kakav kreten je ovo mogao da potpise?

Najcrnje sto sam tog sa tekstom na temu "tetka iz Jugotona" ispravljao pre par godina kad je imao (k'o i ja, pribogu) blog na http://citymagazine.rs/

Sad vidim - je to taj isti tekst.

 

Tip ne da nije bio prisutan™ nego elementarne fakte nije imao zivaca da skupi na gomilu. Greshaka ima onoliko™ da ne vredi ni komentarisati tacku po tacku... :)

 

Btw, druze Haralampije, da nije nik nesto po rodjackoj™ liniji?? Ono - Sveti Haralampije i to?? 

Link to comment

 

 

Btw, druze Haralampije, da nije nik nesto po rodjackoj™ liniji?? Ono - Sveti Haralampije i to?? 

Nije mi jasno aj pojasni.Btw nik je dosao sam od sebe  :naughty:

Edited by Haralampije
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...