Jump to content
IGNORED

LGBTQIA+ u Srbiji i svetu


Lrd

Recommended Posts

Koga mrzi da gleda sve, neka prebaci na otprilike 20:50, ko mu ne ispsuje sve po spisku lazovskom, taj nije covek.

 

dobro možda tadićeva vladavina nije bila baš skroz savršena ali jeste nekih cca 99,99% i zato mogu da ga kritikuju samo moralno neukaljane osobe granitnog integriteta kao što su neki ljudi s ovog foruma koji ne odustaju od svojih ubeđenja uprkos nepopularnosti i pritiscima

 

nasuprot njima stoje podržavaoci vučićevog prajda sa snimka koji su učešćem na toj farsi sebi oduzeli pravo prigovora i zato moramo sačekati dokumentarac o prajdu s nekim kredibilnim likovima :fantom:

 

 

:rolleyes:

 

ovako

 

rolleyes.gif

Link to comment
  • Replies 532
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • FERNOUX H

    58

  • Hella

    38

  • ToniAdams

    31

  • Аврам Гојић

    31

Pa koji su to izbori koje cca 99,99% savrseni vladalac pominje na snimku? U septembru ove godine on ne moze da dodje na prajd jer se sprema za izbore.  :lolol: Pa pizda ti materina (njemu, ne tebi). Da je rekao necu da dodjem jer ne zelim da dodjem, pa ajde, nego je slagao cim je zinuo. Integritet, jelte. 

 

 

ovako

 

rolleyes.gif

 

Hvala. :)

Link to comment

Pa koji su to izbori koje cca 99,99% savrseni vladalac pominje na snimku? U septembru ove godine on ne moze da dodje na prajd jer se sprema za izbore.  :lolol: Pa pizda ti materina (njemu, ne tebi). Da je rekao necu da dodjem jer ne zelim da dodjem, pa ajde, nego je slagao cim je zinuo. Integritet, jelte. 

 

kampanja traje otkako je žvalavi ludak dojahao na zapenjenoj babi tako da Državnik ništa nije smastio  :fantom:

 

Sa druge strane, međutim, Vučić je prinuđen da stalno bude u predizbornoj kampanji. To je posao koji najbolje zna da radi. Tu se snalazi kao riba u vodi. Analiza fokus grupa, smišljanje parola, održavanje tenzije, vremensko projektovanje kampanje, to su stvari koje čine njegov politički život.

...

Nad Srbijom je zaista teror večite predizborne kampanje. To što je premijer Srbije odlučio da vanrednih parlamentarnih izbora neće biti u naredna tri, četiri ili pet meseci ništa bitno ne menja na stvari jer je premijer Aleksandar Vučić opet sve uradio da drži tenziju: vanredne izbore praktično je samo odložio, pa će građani Srbije vrlo brzo ponovo biti izloženi njegovim hirovitim konsideracijama da li će biti poterani na birališta za šest, osam ili deset meseci.

...

Председник СДПС-а Расим Љајић изјавио је данас да сматра да би расписивање избора за државу било боље од сталне атмосфере предизборне кампање.

 

Link to comment

hehe meni najsmesnije sto je za vucica bila gej parada bez incidenata a tadic to nije zeleo da omoguci :fantom:

 

uopšte nije smešno jer su građanistički odlazak na prajd i huliganski neodlazak na prajd snažna podrška ss režimu

 

o tome su neki pametni ljudi već pisali pa su ih pametni ljudi citirali :fantom:

Link to comment

kampanja traje otkako je žvalavi ludak dojahao na zapenjenoj babi tako da Državnik ništa nije smastio  :fantom:

 

Tu stoji da je Vucic u stalnoj predizbornoj kampanji, a ne drugi. Da li to znaci da BoTa, koji se sprema za izbore u septembru i, kao sto vidimo na snimku, toliko je zauzet da ne moze da izdvoji 2 sata jednog lepog nedeljnog popodneva da proseta, podrzava atmosferu vecite predizborne kampanje, posto ucestvuje u njoj?  :fantom:

Link to comment

toliko je zauzet da ne moze da izdvoji 2 sata jednog lepog nedeljnog popodneva da proseta, podrzava atmosferu vecite predizborne kampanje, posto ucestvuje u njoj

 

možda i jeste ja sam ponekad toliko zauzet da ne mogu da odem na spa tretman po mesec dana true story a drugo prajd je bio deo vučićeve kampanje zbog čega bi normalan čovek učestvovao u toj farsi :fantom:

Link to comment

+1

a mozda je isao sa dodik "sve su prilike da ce biti krvi do kolena ako pokusaju gej paradu u banjoj luci" milom na janjetinu :(

 

4954806994fc523ef3c95d794992308_v4%20big

Edited by ToniAdams
Link to comment

Nego, ja od juce pokusavam da dokucim sta je onih 0,01% kod 99,99% savrsenog, ali bezuspesno. Sigurno zato sto sam istovremeno tudjin, belolisticar i idem na Prajd. Reci, ziva nisam. 

Link to comment

što se npr nije brutalnije obračunavao s korisnim idiotima i što za vreme gasne krize nije iskulirao bosance :fantom:

 

Lepo je što je Tadić dao gas Sarajlijama, ali je sumnjivo njegovo objašnjenje. Nije rekao nešto kao, eto, moramo biti solidarni sa našim susedima, Mađari su pomogli nama, a mi Bosancima. Ne, rekao je – i ja sam rođen u Srajevu, to je i moj grad. Prvo, koga zanimaju podaci iz njegove krštenice, drugo, kako se nije setio da je Sarajevo bilo njegov grad i tokom tri godine opsade. U stvari, iza rečenice I ja sam pomalo Sarajlija stoji ono što nije smeo da kaže – evo gasa, pa da se, brate, izmirimo. Gas za Srebrenicu, pa smo kvit.

 

Link to comment

ne znam kako vi ali ja uopšte ne žalim vučićeve saučesnike :fantom:

 

INCIDENT U KOVAČICI Verbalni napad na aktiviste "Prajda"

 

Beta | 28. 12. 2015 - 11:25h | Foto: Reuters

 

Parada ponosa Beograd i udruženje "Dea Dia" iz Kovačice saopštili su danas da su njihovi aktivisti bili na meti verbalnih napada u turističkom naselju Relaks u Kovačici, zbog kojih je policija podnela tri prekršajne prijave protiv napadača.

 

Organizatori su u saopštenju ocenili da incident još jednom dokazuje da je odnos društva i institucija prema braniteljima ljudskih prava na nezavidnom nivou.

 

"Zbog loše implementacije postojećih zakona i malih ili nepostojećih kazni za počinioce ovakvih dela, građani Srbije koji štite ljudska prava nezaštićeni su od napada onih koji se sa njima ne slažu", ocenjuje se u saopštenju "Belgrejd Prajd" tima.

 

Incident se desio sinoć oko 19 sati, kada je grupa mladića provocirala Bobana Stojanovića iz Parade ponosa Beograd, koga su mladići pitali "da li se oseća dobro i sigurno u njihovom mestu", a zatim dobacili da "nikada neće paradirati Vojvodinom", navodi se u saopštenju.

 

Nakon toga, uvrede su upućene i ostalim učesnicima seminara uz povike "narkomani", "strani plaćenici", "lezbejke" i "pederi", kao i niz uvreda na račun fizičkog izgleda, pola i nacionalne pripadnosti, navodi se u saopštenju.

 

Dodaje se da aktivisti nisu odgovarali na provokacije, ali su okupljeni mladići nastavili da vređaju, nakon čega su organizatori seminara pozvali policiju.

 

Navodi se da je policija podnela tri prekršajne prijave, a na pitanje da li će zbog pretnji preduzeti dodatne mere i obezbediti učesnike skupa tokom ostatka noći, policijaci su rekli da će doći "ako bude novih napada".

 

Aktivisti Parade ponosa Beograd i udruženja "Dea Dia" prisustvovali su trodnevnom edukativnom seminaru u turističkom naselju Relaks u Kovačici.

Edited by Hella
Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...