Jump to content
IGNORED

Pitajte Džejmsa


MayDay

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Jms, koliko treba vremena od sletanja do poletanja aviona. Ovaj jedan AS je trebalo da sleti pre 40 min, ali će doći tek u pola deset iz Begiša.

Link to comment

Jms, koliko treba vremena od sletanja do poletanja aviona. Ovaj jedan AS je trebalo da sleti pre 40 min, ali će doći tek u pola deset iz Begiša.

Zavisi - najbrze sto sam video je bilo 25 min (LCC). Legacy carriers (u koje ubrajam i JU) na evropskim letovima su obicno 40-45 minuta (outstation, ne baza).

 

 

Sent from my iTelephone using Tapatalk

Link to comment

Jms, meni bi mnogo valjala tvoja magija, kad budeš imao vremena ovih dana.

 

Problem je u sledećem. Imam jednu svadbu u Holandiji (30km od Shiphola na okeanu) 1. avgusta i sve počinje u 15h popodne. Ja sam stacionirana u Crnoj Gori i mogu da letim iz Tivta, mogu iz PG, mogu iz Dubrovnika ili Beograda. Split mi je problematičan.

 

Ne bih volela predugo da se zadržavam. Idealka mi je da poletim 31/07 i da se vratim 02/07, premda može i 03/07.

 

Koji mi je najbolji način, a da nije 500 evra, koliko sam ja uspela da skockam? :D

Link to comment

Jms, meni bi mnogo valjala tvoja magija, kad budeš imao vremena ovih dana.

 

Problem je u sledećem. Imam jednu svadbu u Holandiji (30km od Shiphola na okeanu) 1. avgusta i sve počinje u 15h popodne. Ja sam stacionirana u Crnoj Gori i mogu da letim iz Tivta, mogu iz PG, mogu iz Dubrovnika ili Beograda. Split mi je problematičan.

 

Ne bih volela predugo da se zadržavam. Idealka mi je da poletim 31/07 i da se vratim 02/07, premda može i 03/07.

 

Koji mi je najbolji način, a da nije 500 evra, koliko sam ja uspela da skockam? :D

 

 

Ako ti nije problem da letis sa jednog, a vratis se na drugi aerodrom, Lufthansa ce ti naplatiti 36.6k RSD / 305 EUR za BEG-AMS-DBV

 

27Mttg3.png

Link to comment
  • 1 month later...

Džejmse, treba da idem u Beč 19. avgusta i opet hoću da idem iz Tivta. Šta misliš da li je ok da poletim Montenegrom u 16h30 i da posle uhvatim AS let za Beč u 18h25? Ne pitam zbog dužine lejovera na malenom Tesli, nego da li bi ti rizikovao sa Montenegrom da poleti iz mrtvog Tivta?

Link to comment

e-dreams mi je rezervirao let koji nisam tražio nit naručio (i bar se nadam, nisam ni platio). khm, fare je non-transferable, non-refundable, ne paše mi iskoristiti to, e sad ako krenem ganjati da je to greška, bi li mogao da savatam neku kintu?

Link to comment

Džejmse, treba da idem u Beč 19. avgusta i opet hoću da idem iz Tivta. Šta misliš da li je ok da poletim Montenegrom u 16h30 i da posle uhvatim AS let za Beč u 18h25? Ne pitam zbog dužine lejovera na malenom Tesli, nego da li bi ti rizikovao sa Montenegrom da poleti iz mrtvog Tivta?

 

Na jednoj karti ili odvojeno na dve?

Link to comment

e-dreams mi je rezervirao let koji nisam tražio nit naručio (i bar se nadam, nisam ni platio). khm, fare je non-transferable, non-refundable, ne paše mi iskoristiti to, e sad ako krenem ganjati da je to greška, bi li mogao da savatam neku kintu?

 

Kako mislis da su ti rezervisali let koji nisi trazio? Dobio si mejl sa rezervacijom na tvoje ime?

Link to comment

Odvojeno, ali sam ipak odustala jer bih htela da dodjem ranije 19og u Beč. Idem ipak da prespavam u BG 18ti na 19ti, pa ću ranom zorom tamo. A za povratak mi nije problem. Hvala u svakom slučaju. :)

Link to comment

Kako mislis da su ti rezervisali let koji nisi trazio? Dobio si mejl sa rezervacijom na tvoje ime?

Ne, otkad sam dobio booking code na Checkmytripu pojavljuje se i taj drugi let. Datum je čini mi se slučajno izabran, riječ je o povratnom letu koji mi ne treba (a, radnim danom je, b, idem autom natrag jer moram)

Prvi let, jedini koji sam aktivno kupovao :lolol: uredno je iskorišten.

 

PS. nemoj se više zamajavati, provjerio sam sad just in case i više ga nema (a bio je tjednima), valjda neki edreamsovi trikovi :blink:

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...