Jump to content
IGNORED

Islamska drzava


iDemo

Recommended Posts

Шта си ми сада рекао? Немој ја да тумачим Пешчаник а да се ти кријеш иза линковања, него лепо кажи како мене и сваког "светосавца који пије шљивовицу и гусла о Св. Николају" повезујеш са Штрпцима.

A koga da povezujem, vanzemaljce.

 

Stoko nedokazana, ides na IL. 

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • iDemo

    107

  • Bane5

    86

  • Ryan Franco

    85

  • Muwan

    67

Top Posters In This Topic

Btw. za svaki slucaj ako se jos neko "naivan" nadje upecan na svetosavlje/sljivovicu/gusle/nikolaja, mislio sam da je valjda svakom pri svesti jasno da ciljam na srpski pandan isis-u koji je i te kako postojao (a ima ga i danas). Ako nekom ovde treba objasnjavati da to uopste postoji, onda sam ja na pogresnom forumu... Ili je ovaj postao ne samo desnicarski, nego i retardirano nacionalisticki, u medjuvremenu.

Link to comment

A, то те гориво гони... Ја се баш питао откуд ти идеја да смо толико интимни да можеш да ме псујеш, а ти у ствари хтео да ме увредиш. Па, добро. Ваљда је после оволико година и потребна нека промена форумске динамике, то би требало да ме подсети да баш и немам гомилу неких интернет пријатеља или бар интернет познаника, већ само мање или више занимљиве никове. На страну они које сам упознао у РЛ, ово што је само гомила слова током ево седме године, то је само конструкт који лако може да се развеје исто као што се и саградио - писањем.

 

"srpski pandan isis-u" :isuse:

Link to comment

У овом случају није баш тако.

 

Током ратова деведесетих Срби су починили страшне злочине. Муслимани су између осталог имали бригаду Ел Муџахедин која је такође починила страшне злочине. Хрвати и Албанци су такође страшно окрвавили руке. Али, чак и ти злочинци са свих побројаних страна који су убијали, силовали, пљачкали су знали да раде погрешне ствари и то су покушавали да сакрију. А чак ни они, укључујући и ове из Ел Муџахедина, нису улазили у школе и убијали стотине деце.

 

Не постоји српски пандан Исису, једнако као што не постоји ни бошњачки, ни албански, ни хрватски (бар не после НДХ). Код нас су постојали и на жалост још увек постоје злочинци и психопате, али не постоји ритуално клање на јутјубу, не постоје робови којима се "законито" тргује, не постоји разапињање на крст на трговима, не постоје ритуална клања странаца, не постоји жеља да се завлада светом нити постоји "држава" која све побројане ствари и гомиле других које и сам знаш организује и свакодневно спроводи.

 

То није ни Садам, то није ни луди Ким Џонг Ил, то нису ни многи други озбиљно поремећени диктатори, то је подизање летве на до у модерном свету невиђену висину. У оштрој конкуренцији коју смо, на жалост, и ми појачали, ИСИС и њени клонови су категорија за себе.

Link to comment

Btw apropo toga, Mehreen Faruqi (pakistanska Austalijanka) za koju sam i ja glasao kao clan Zelenih da ode u NSW parlament, gde je prva muslimanka ever, dala je dobar osvrt zasto nema smisla ocekivati od obicnih muslimana/ki da osudjuju recimo zverstva koje cini ISIL. Guardian.

 

Ja sam se ponasao u tome i ja sve vreme pricam da Ratko™ ono nikako nije u moje ime... 

Link to comment

Prsline, preveliku dramu dižeš oko IS. To je sunitska sekta koja jaše na talasu velikih potresa u sunitskom svetu u poslednjoj deceniji. Da su neopevano zlo, jesu, ali atomske bombe, wtf čoveče :blink:

 

Inače, drugari, ako nastavite sa tim uvodjenjem Bosne u priču ima da se upletete kao pile u kučine i neko će bez potrebe da završi banovan. Batalite to.

Link to comment

Prsline, preveliku dramu dižeš oko IS. To je sunitska sekta koja jaše na talasu velikih potresa u sunitskom svetu u poslednjoj deceniji. Da su neopevano zlo, jesu, ali atomske bombe, wtf čoveče :blink:

 

Inače, drugari, ako nastavite sa tim uvodjenjem Bosne u priču ima da se upletete kao pile u kučine i neko će bez potrebe da završi banovan. Batalite to.

Jasno, jasno - "prvo u svom dvorishtu" a niko ne vidi (kao sto ona zena iz Indijevog izbornog okruga lepo primecuje) da je "ceo svet jedna avlija"... I da se govna presipaju od ovamo na tamo i obrnuto...

Link to comment

In the afternoon, when Monis was distracted, Mr Balafoutis and an 83-year-old man pressed a button to open the door. A handful of hostages ran, including Ms Chen. Pictures of her flight into the arms of a waiting policeman were printed around the world.

In response, Monis ordered Mr Hoffman to call a radio station. Mr Hoffman said: “He wants an eye for an eye. If someone else runs, someone dies.

 

At about 1.30am the sniper noted that Monis was agitated and showing signs of fatigue. Some more hostages escaped through a service door. As they fled, Mr Johnson went for Monis’s gun. Mr Johnson was mortally wounded. Mrs Dawson died sheltering Ms Taylor. Ms Mikhael was wounded in the leg. The last to die was Monis.

 

 

 

A ti znaš da ludak nije tandžaru upravo uperio nekom u glavu i spremio se da puca kada je wannabe heroj pokušao da mu je otme?

 

:fantom:

Link to comment

Znači, zato što je onako nervozan zapretio da će nekog ubiti ukoliko mu se još talaca iskrade napolje, valjalo je skočiti mu na pušku istog trenutka kada je još par talaca ponovilo taj potez?

Link to comment

Znači, zato što je onako nervozan zapretio da će nekog ubiti ukoliko mu se još talaca iskrade napolje, valjalo je skočiti mu na pušku istog trenutka kada je još par talaca ponovilo taj potez?

 

Da. Možda. Ne znam. Nisam bio u situaciji.

Edited by JozoMujica
Link to comment
×
×
  • Create New...