Jump to content
IGNORED

Islamska drzava


iDemo

Recommended Posts

Пакистан је у питању, па свет™ баш нешто и заболе да се потреса колико за Сиднеј.

Ma nije, eno na sve strane u vestima

 

Uzas. 80 dece su pobili, skotine.

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • iDemo

    107

  • Bane5

    86

  • Ryan Franco

    85

  • Muwan

    67

Top Posters In This Topic

Не испада тако, већ си ти извукао погрешан закључак.

 

Било би довољно да се бар уочљива вест о Пакистану нашла на насловној Тајмса, а ево гледам и не видим да су ишта јавили.

Link to comment

Žena koja je poginula je heroina a menadžer je tupson bez čijeg herojstva™ bi se ovo možda završilo bez mrtvih ili samo sa mrtvim napadačem.

А како ти то знаш, мајке ти?

Link to comment

Добро, Инди: ја сам претерао што сам рекао "свет", а ти што си рекао "на све стране". А видећемо шта ће бити у следећих пар дана.

Link to comment

Koliko vidim, CNN sve vreme javlja o masakru, BBC takodje

 

BBC Breaking News @BBCBreaking 10m10 minutes ago

Follow our continuing coverage of the Taliban attack on #Peshawar school http://bbc.in/13t0yop 

 

...ali mislim da je neumesno stavljati u prvi plan to koliko koja stanica ili sajt poklanja paznje ovom stravicnom dogadjaju koji nazalost jos uvek traje.

Edited by Nesh
Link to comment

Prsline, nisam rekao da znam nego sam rekao "možda". Wannabe heroji koji pokušavaju da otmu pumparicu umornom i nervoznom napadaču (a da ovaj nije prethodno krenuo da puca po ljudima) ne mogu nikako da daju pozitivan doprinos razvoju situacije. Sve i da mu je uspelo da mu otme tandžaru, opet bi bio u pitanju glup i nepromišljen potez. A nije mu uspelo.

Link to comment

Можда би их све побио, а онда освојио Аустралију. Лудак исламиста са пушком држи таоце и будала је онај који покуша да му се супротстави? Питам се шта о томе мисле преживели.

 

@nesh

Зашто је неумесно?

Edited by Прслин
Link to comment

Добро, Инди: ја сам претерао што сам рекао "свет", а ти што си рекао "на све стране". А видећемо шта ће бити у следећих пар дана.

Koliko pratim BBC (uglavnom naslovnu stranu, bacim pogled s vremena na vreme), mislim da je ovo relativno skorasnji dogadjaj. Mozda nisu svi jos reagovali. Nema sanse da nece, Taliban je oficijelno neprijatelj zapada.

Link to comment

Не испада тако, већ си ти извукао погрешан закључак.

 

Било би довољно да се бар уочљива вест о Пакистану нашла на насловној Тајмса, а ево гледам и не видим да су ишта јавили.

ali ta vest o pakistanu nevidljiva na naslovnoj strani tajmsa je problem za sebe i nema veze sa ovim.

Link to comment

Зашто је неумесно?

 

Pa meni se cini neumesnim (mozda i gresim) da sada merimo sekunde posvecene masakru i da nam to bude vaznije (ne kazem da je to slucaj) od onoga sto se tamo jos uvek dogadja? Evo CNN sve vreme izvestava o masakru, hajde da pricamo o CNNu da razmotrimo da li su zbog necega ipak licemeri, da pokuasmo da utvrdimo da li ih ipak zabole i da izmerimo "koliko"...

Edited by Nesh
Link to comment

Prsline, nisam rekao da znam nego sam rekao "možda". Wannabe heroji koji pokušavaju da otmu pumparicu umornom i nervoznom napadaču (a da ovaj nije prethodno krenuo da puca po ljudima) ne mogu nikako da daju pozitivan doprinos razvoju situacije. Sve i da mu je uspelo da mu otme tandžaru, opet bi bio u pitanju glup i nepromišljen potez. A nije mu uspelo.

 

A ti znaš da ludak nije tandžaru upravo uperio nekom u glavu i spremio se da puca kada je wannabe heroj pokušao da mu je otme?

Link to comment
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...