Jump to content
IGNORED

Kriza banaka u Srbiji - zatvaranje filijala, otpuštanja..


ajgor

Recommended Posts

Odrzavanje nece da poskupi, ali zato kamate mogu da odu malo gore, da se "pokrije" minus za odrzavanje.

 

Nece ovde banke izgubiti nista, naprotiv, naplatice se jos vise.

Link to comment
56 minutes ago, slepa živana said:

inače tabaković je pričala o pikasu, i još neke stvari nepovezano, ne znam da li je počela da se drogira ili šta se događa...

 

Njena poruka je da banke nisu Pikaso da svaku škrabotinu naplaćuju milion dolara.

Za rast cena kaže da kupuje samo na akciji :lolol:, ali ne velika pakovanja, jer su ona manje kvalitetna. U većim mešaju koku i brašno, šta li...

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment

Ako hoćeš da razjariš Jorgovanku, treba samo da u zvaničnom obraćanju NBS-u umesto "Guverneru" napišeš "Guvernerki". Najebavaš garantovano. Ne pitaj me kako sam to saznao.

  • +1 1
  • Haha 5
Link to comment
  • 3 weeks later...
1 hour ago, Milosh76 said:

Intezani™ da li i vas zajebava aplikacija od jutros?

da. imala sam par poruka jer su noćas skidali za održavanje i kamate, 10 puta mi je prijavljivala neku grešku dok sam pokušavala da se ulogujem

  • +1 1
Link to comment

Nova verzija aplikacije intežanske je težak šit

A što mi je i potvrđeno sa lica mesta, tj, insajderska informacija je da su žalbe masovne .

Što bi nešto što je bilo pregledno bilo i dalje takvo. Bolje da je nepregledno :isuse:

  • +1 2
Link to comment

Bolja je nova od stare dosta. Kada se prevaziđe masovni problem aktiviranje nove. Meni je proradilo tek kada sam kupio novi telefon.

btw: plaćao danas nešto i vidim da su spustili cenu naknade.

Link to comment
6 hours ago, salerokada said:

Bolja je nova od stare dosta. Kada se prevaziđe masovni problem aktiviranje nove. Meni je proradilo tek kada sam kupio novi telefon.

btw: plaćao danas nešto i vidim da su spustili cenu naknade.

 

Bas dosao da pomenem - sa 30 din je spalo na 21.

 

IIRC, bilo je to u nekim vestima skoro da ce smanjivati.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...