Jump to content
IGNORED

VICE Srbija


nautilus

Recommended Posts

Haha, nisam znao za taj Galebov tekst, sad sam video komentare kako su ga ispljuvali, pisaj po sirotinji! Taj Galeb je i onako alfa degen, otpalio je na pogresnu destinaciju ako je ocekivao luksuz a nije bogatas, ljudi idu tamo da bi upoznali kulturu i da bi videli prirodne lepote. Ali kao sto kazem, vidi se iz aviona da je lik degen, klasicni urbani burzuj, kao sto je to slucaj i sa najmanje pola fanova bassivity kartela:lolol: ), gotivim VIP i svidja mi sto su gradska deca u odnosu na Djusa na primer, za kog svakim danom kapiram kakva je sirovina bez trunke stila, ali Galeb i ta ekipa su skroz suprotna krajnost, istripovani urbani bruklinski hipsteri...  :isuse: transfero di blami

na stranu ostale kvalifikacije, ali ne znam odakle ti ideja da je galeb urbani burzuj.

a o srpskom hiphopu tek nemas pojma, al to nije tema.

Link to comment

Bez lazne skromnosti imam i te kako pojma, ali to je druga tema, ne znas me ti dugo. Inace nisam uopste ni komentarisao muziku nego kako deluju vizuelno, od mode, preko nastupima u medijima pa do ostalih stvari. Mogu i detaljnije ako treba, nije problem.

Link to comment

Hahahaha pa ako trebas da poznajes Galeba da bi poznavao rep onda ja stvarno ni nemam pojma o repu. Mnogo si se uzbudio, u pravu si ne znam ga licno, izvini za nanet dusevni bol. To sto sam reko za urbane hipstere vidi svako ko zna kakvi padavicari idu na domace rep zurke da stvarno nije potrebno da objasnjavam. A mogu vise o gore pomenutim razlikama izmedju VIP i Djusa, mada je i to i onako jasno svakome ko ima oci.

Link to comment

Hahahaha pa ako trebas da poznajes Galeba da bi poznavao rep onda ja stvarno ni nemam pojma o repu. Mnogo si se uzbudio, u pravu si ne znam ga licno, izvini za nanet dusevni bol. To sto sam reko za urbane hipstere vidi svako ko zna kakvi padavicari idu na domace rep zurke da stvarno nije potrebno da objasnjavam. A mogu vise o gore pomenutim razlikama izmedju VIP i Djusa, mada je i to i onako jasno svakome ko ima oci.

eto, sve opsta mesta, ne moras vise :)

Link to comment

mozes, aj na primer, odakle ti ideja da je galeb burzuj? znas li uopste ista o njegovoj zivotnoj prici?

 

dobro, zašto iko mora da zna galebovu životnu priču da bi konstatovao (očigledna) obeležja jedne potkulture i identifikacije?

Link to comment

dobro, zašto iko mora da zna galebovu životnu priču da bi konstatovao (očigledna) obeležja jedne potkulture i identifikacije?

pa ako kvalifikujes vec nekog, i na osnovu toga izvodis sledece zakljucke, red je da ne kenjas

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...