Jump to content
IGNORED

VICE Srbija


nautilus

Recommended Posts

Mislim da je tekst vrlo dobar. Ima smisla pisati generečkim stilom o ovim temama. Jer ako bi bio još više obojen emotivnijim i plastičnijim opisima ličnih iskustava i doživljaja, neupućeni bi mogli da steknu još veći strah/prezir/štagod negativno prema neurotičnima. Verujem i da faktografski stil smanjuje mogućnost za grešku kako u sopstvenim, tako i u tuđim očima.

 

 

...

 

Samo se ne bih složio sa time da anksiozni poremećaji nisu u potpunosti izlečivi. Za neke jesu, za neke nisu. To zavisi od mnogo faktora.

Link to comment

Postoji taj klub na NBG

 

To 1, II, naucio sam da ne kritikujem textove iz VICE-a, nikad ne znaš dal ga je napisao neko s kim upravo u tom trenutku zajednički držiš neku liniju fronta na nekom PDF-u

A linije fronta moraju biti ocuvne... ;)

Link to comment

ja nemam pojma ko je pisao taj tekst ni da li je sa foruma. majkumu, pretjerujete.

inace sam za partizane a protiv cetnika, za zvezdu a protiv partizana i mislim da je majonez moguce umutiti za minut. eto.

Link to comment

inace sam za partizane a protiv cetnika, za zvezdu a protiv partizana i mislim da je majonez moguce umutiti za minut. eto.

 

Cekaj, ovde su pokrenuta neka jako bitna pitanja.

 

Recimo - kako se muti majonez?

Link to comment

mikserom, u visokoj posudi. za minut!

Ja već par meseci rabim štapni mikser ali nisam smeo da probam da napravim majonez, frka mi šta ako uspe?

Moraću o tome da napišem tekst na vajsu?

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

Bah, ja sam mislio da uzmes gotov majonez, umutis ga ko belance recimo pa ga bude vise...a ono sam da mutim majonez, neka fala  <_<

Link to comment

Ja već par meseci rabim štapni mikser ali nisam smeo da probam da napravim majonez, frka mi šta ako uspe?

Moraću o tome da napišem tekst na vajsu?

 

to bi bio odlican text za vice :lolol: 

kako sam uradio nemoguce i umutio majonez mikserom

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...