Jump to content
IGNORED

VICE Srbija


nautilus

Recommended Posts

iđenje na pivo je neviđena neobičnost

 

sedela sam za mašinom šila sam sa dejanom radonjićem

 

izgleda da je taj tekst privukao masu ljudi. stidim se priznati da ne znam ko je Dejan Radonjic, ali pretpostavljam da je uticajna sportska figura.

Link to comment

iđenje na pivo je neviđena neobičnost

 

sedela sam za mašinom šila sam sa dejanom radonjićem

 

Ali, tu je fora u Radonjiću. Mada, mogli su da izvuku neki od citata za naslov, ali to je Vice. :)

 

 

"Pusio sam susene termite sa japijem sa Antarktika i bilo mi je sranje/super"

 

"Evo zašto ne pušim sušene termite sa japijima sa Antarktika i zašto mislim da je svako ko to radi kreten".

 

Edit:

 

 

zar nije obično naslov ovakav

Sedela sam za mašinom šila sam, a pogledajte šta se posle desilo (VIDEO)

Sedela sam za mašinom šila sam, a nisam ni slutila šta se dešava iza (VIDEO)

Sedela sam za mašinom šila sam, a u stvari (VIDEO)

 

To je Upworthy tip naslova: "Retko sedim za mašinom i šijem. Pogledajte šta je ispalo posle jedne takve avanture".

Edited by Lrd
Link to comment

izgleda da je taj tekst privukao masu ljudi. stidim se priznati da ne znam ko je Dejan Radonjic, ali pretpostavljam da je uticajna sportska figura.

UnpleasantWanFieldspaniel.gif

Link to comment

izgleda da je taj tekst privukao masu ljudi. stidim se priznati da ne znam ko je Dejan Radonjic, ali pretpostavljam da je uticajna sportska figura.

Trener KK CZ sa kojoj me ove sezone osvojio triplu krunu

Link to comment
  • 2 months later...

Uh kako mi idu na zivce "pisci" sa engleskog/francuskog/srpskog/bilo kog vajsa, sve neki likovi koji previse filozofiraju (i to najvesce o glupim temama) i curke koje pisu o tome koliko su kamiona kurceva popusile da pokazu kako su zajebane kul ribe. Oni sa tarzanije su bezazleni u odnosu na njih, oni su samo studenti sa losim smislom za humor.

Edited by Staklena Brada
Link to comment

ja samo da se poserem po Galebovom tekstu o Tajlandu. nikad nisam citao nekoga ko jadnije i pretencioznije pise.

De si ranije, mene napali kada sam tekao da je u pitanju 1 splacina. 2 mozga cak prebacila na ad hominem jadničenje Edited by Ravanelli
Link to comment

Haha, nisam znao za taj Galebov tekst, sad sam video komentare kako su ga ispljuvali, pisaj po sirotinji! Taj Galeb je i onako alfa degen, otpalio je na pogresnu destinaciju ako je ocekivao luksuz a nije bogatas, ljudi idu tamo da bi upoznali kulturu i da bi videli prirodne lepote. Ali kao sto kazem, vidi se iz aviona da je lik degen, klasicni urbani burzuj, kao sto je to slucaj i sa najmanje pola fanova bassivity kartela:lolol: ), gotivim VIP i svidja mi sto su gradska deca u odnosu na Djusa na primer, za kog svakim danom kapiram kakva je sirovina bez trunke stila, ali Galeb i ta ekipa su skroz suprotna krajnost, istripovani urbani bruklinski hipsteri...  :isuse: transfero di blami

Edited by Staklena Brada
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...