Jump to content
IGNORED

VICE Srbija


nautilus

Recommended Posts

pa ako kvalifikujes vec nekog, i na osnovu toga izvodis sledece zakljucke, red je da ne kenjas

 

Ne razumem šta ovo znači? Valjda je "red" da ne kenjaš uopšte, ne vidim šta ima loše u kvalifikovanju nekoga i izvlačenju zaključaka iz toga?

Link to comment

Ali nigde nisi rekao šta je tačno pogrešno u kvalifikaciji

 

 

 

klasicni urbani burzuj, kao sto je to slucaj i sa najmanje pola fanova bassivity kartela (   :lolol: ), gotivim VIP i svidja mi sto su gradska deca u odnosu na Djusa na primer, za kog svakim danom kapiram kakva je sirovina bez trunke stila, ali Galeb i ta ekipa su skroz suprotna krajnost, istripovani urbani bruklinski hipsteri...

 

(na stranu to što su i Đus i VIP "gradska deca" i što se ne slažem sa ovakvom ocenom Đusa - našeg najvećeg emsija - i Đus i VIP nastaju u jednom zajedničkom kontekstu...)

Link to comment

Eee gde si! Znas i sam za postovanje koje imam za njega, to stoji, samo sto ne mogu i ne smem da precutim ocigledne promasaje. Eno na rep topiku sam ostavio sta sam odgovorio Lezilebovichu. Pricao sam striktno o vizuelnoj razlici izmedju njih i to sam rekao iz mog licnog ugla, kao neko ko se ne lozi vise na trese i er maks, a u rep okvirima je napravio revoluciju, to stoji, samo sto sam ja ovde to ocenjivao po mojim licnim parametrima a ne po rep parametrima, to je sve.

Edited by Staklena Brada
Link to comment

Čava je daleko najbolji domaći mc. Dok je Juice jedan od najboljih gradskih grafiti crtača iz stare garde (pored Sub-a), što skoro niko ne pominje.

Gde on najbolji? :huh:

Gazda Paja bi ga dobio 1:1

 

Mada me vise interesuje ko je jaci izmedju tonija i staklene brade, imaju taj fajterski pedigre

Link to comment

Apsolventi?

 

sad kao niko nije skapirao moju foru da protestujem protiv toga da smo studenti a ne protestujem protiv kvalifikacija da nismo duhoviti, jer je očigledno fora ne baš tako duhovita, što je diže na meta nivo duhovitosti

Link to comment

pa jebote, nismo debili. naravno da smo shvatili foru, samo nismo možda apladirali i hejlovali i šta li već treba

 

nego, vidim tarzanija radi neku emisiju sa RTV. daj neke detalje

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...