Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

  1. 1. Da li će se Srbija kvalifikovati za PE 2016

    • Da, kao prva u grupi
      10
    • Da, kao druga u grupi
      12
    • Da, kao najbolja trećeplasirana ekipa
      1
    • Da, kroz baraž
      8
    • Ispadamo u baražu
      8
    • Plasirani ispod trećeg mesta u grupi
      10
    • Diskvalifikovani posle utakmice sa Albanijom
      16


Recommended Posts

Где сам ја рекао да је у реду што су навијачи улетели на терен?

 

Opasno se praviš lud. Rekao si sledeće: "Наравно да би публика на то (zastavu Albanije) реаговала исто као и на ово, али ја сматрам да би та реакција у том случају била претерана и непримерена пошто су и ови људи који су истрчали на терен на грудима имали симбол исте те државе па им нико није због тога лупао шамаре."

 

Prilično je očigledno da smatraš da je ova reakcija primerena i nimalo preterana, pošto je jel'te na zastavi bila mapa Velike Albanije. Budalaština.

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

meni je neverovatno da su albanski fudbaleri uopste pristali da igraju u onoj atmosferi. meni bi se noge odsekle da izadjem na pun stadion manijaka koji s onoliko mrznje urlaju ubij siptara i ostale perverzije. a oni u toj atmosferi igraju skoro citavo poluvreme. 

 

Igrali su i Hrvati u ništa manje mrziteljskoj atmosferi na Marakani, pa je još u pola utakmice nestalo struje i sve ostalo u mrklom mraku...

Link to comment

meni je neverovatno da su albanski fudbaleri uopste pristali da igraju u onoj atmosferi. meni bi se noge odsekle da izadjem na pun stadion manijaka koji s onoliko mrznje urlaju ubij siptara i ostale perverzije. a oni u toj atmosferi igraju skoro citavo poluvreme. ali zastava je provokacija a ubij siptara nije. gle kurca....

 

Igrali su i Bosanci i Hrvati u toj atmosferi, a igrali smo i mi tamo, i na osnovu toga su bile odrapljivane razne kazne i jednima i drugima i trećima. Uostalom, tekmu je realno trebalo prekinuti posle prvog takvog ispada.

Link to comment

Igrali su i Bosanci i Hrvati u toj atmosferi, a igrali smo i mi tamo, i na osnovu toga su bile odrapljivane razne kazne i jednima i drugima i trećima. Uostalom, tekmu je realno trebalo prekinuti posle prvog takvog ispada.

 

Mislis, pre pocetka? Slazem se.

 

Inace mi je totalna misterija kako nikom od velmoza iz FSJ i organizacije dogadjaja nije palo napamet da se pre utakmice Bane Ivanovic obrati publici i zamoli da ne skandiraju grozote. Ili jos bolje, pre izvodjenja himni.

 

Necu da ulazim u SBBKBB ali bi bio super kul gest, mada se iovako nasim igracima nema sta zameriti. Sinoc su jedini na terenu bili na visini fer pleja.

Link to comment

meni je neverovatno da su albanski fudbaleri uopste pristali da igraju u onoj atmosferi. meni bi se noge odsekle da izadjem na pun stadion manijaka koji s onoliko mrznje urlaju ubij siptara i ostale perverzije. a oni u toj atmosferi igraju skoro citavo poluvreme. ali zastava je provokacija a ubij siptara nije. gle kurca....

Iz nekog razloga UEFA nije uspostavila praksu da drastično kažnjava za masovna "ubij" skandiranja na Balkanu. Hrvati i Srbi se redovno časte time tokom čitave utakmice, Srbi evo časte i Albance, ne znam da li su Bosanci nekada bili umešani ali UEFA to jednostavno ignoriše (iako su npr sirotog Džoa™ odrapili sa 10 utakmica i lepo mu opoganili planiran oproštaj od repke na SP zbog toga što je poveo "za dom spremni" navijanje).

 

Možda zbog toga što bi sve utakmice u Beogradu i Zagrebu bile okončane službenim rezultatom kada bi se uvela nulta tolerancija za to "ubij".

Edited by beowl
Link to comment

Nema zime za njega. Em karta Velikog Portugala ne kači Srbiju em je on lično suviše velika vulva da bi mu ikada palo na pamet da tu mapu junački brani od nekog prljavog Srbina koji bi je dodirnuo.

em ce Ronaldo u Beogradu igrati pred praznim tribinama :)

Link to comment

 meni bi se noge odsekle da izadjem na pun stadion manijaka koji s onoliko mrznje urlaju ubij siptara i ostale perverzije. a oni u toj atmosferi igraju skoro citavo poluvreme.

 

meni da viču u tirani tako nešto na albanskom ja njih ništ ne bih razumeo. doduše, dozvoljavam da oni razumeju srpski, ipak je to 1 svetski jezik.

inače si u pravu, ova tekma bi bila prekinuta ovako ili onako.

Link to comment

nemojte molim vas o hrabrim albanskim igracima, oni su sinoc do prekida bili prvoklasna govna, a i tu su odigrali veliku ulogu u eskalaciji sranja.

 

A pa nisu, evo kazu da nisu mogli da izvedu korner i slobodan udarac sa centra.

Link to comment

 

Sad sam odgledao na SK3.  Ovaj ceo region treba zazidati harperovim zidom, i ostaviti bagru da se ubija do istrebljenja.

Zao mi je onih (u koje ubrajam i sebe) koji vole ovaj prostor, zele i ostaju da zive ovde kao sav normalan svet. Tuga mi je pregolema.

 

 

meni je pak zao onih (u koje ubrajam i sebe) koji mrze ovaj prostor i ne zele da ostanu da zive ovde, ali jbg.

Link to comment

i ja ne verujem da nema vise starog dobroog fudbala ciji si ti fan.

Starog dobrog fudbala kad su ekipe poput Albanije bile nakon pola sata ispracene sa 3 komada u mrezi. A ti gledaj pa i dalje navijaj za takve bunkeraske ekipe. :isuse:

 

lol, za koje bunkeraske ekipe ja navijam.  :lol:

Link to comment

Inace mi je totalna misterija kako nikom od velmoza iz FSJ i organizacije dogadjaja nije palo napamet da se pre utakmice Bane Ivanovic obrati publici i zamoli da ne skandiraju grozote. Ili jos bolje, pre izvodjenja himni.

 

Necu da ulazim u SBBKBB ali bi bio super kul gest, mada se iovako nasim igracima nema sta zameriti. Sinoc su jedini na terenu bili na visini fer pleja.

 

Verovatnoća da bi ga mandrili poslušali ide i do 0%, nisu oni došli u 1 ovolikom broju na šipce da bi gledali i slušali naše igrače.

Link to comment

meni je neverovatno da su albanski fudbaleri uopste pristali da igraju u onoj atmosferi. meni bi se noge odsekle da izadjem na pun stadion manijaka koji s onoliko mrznje urlaju ubij siptara i ostale perverzije. a oni u toj atmosferi igraju skoro citavo poluvreme. ali zastava je provokacija a ubij siptara nije. gle kurca....

 

+1000

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...