Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa sta god da su radili, nisu radili nista nevidjeno u fudbalskoj igri.

 

cuj neka balkanska selekcija koja igra dekonstrukcionisticki fudbal krenula da krade vreme od 30-og minuta ? pa da mi je neko prico ne bi verovao :lol:

Meni je ono izgledalo čudnije od bilo čega što sam do sada video kod balkanskih selekcija. Pogotovo ako se uzme u obzir da se igralo prvo poluvreme i da im uopšte nije bila neka velika frka. Niti su bili pod neizdrživim presingom niti su bili sabijeni u 16 pa da moraju na svaki način da nekako ušićare vreme do poluvremena. Krenuli su odjednom u neku heavy varijantu opstrukcije igre usled koje je utakmica postala potpuno negledljiva i neverovatno iritantna.

 

Opet kažem, ponavljam, potpuno nevezano za to je srpska publika svojoj reprezentaciji već tada uveliko zaslužila isključenje iz daljeg takmičenja. Posle drona ga je zaslužila dvostruko.

Edited by beowl
Link to comment

"Kada je skinuo zastavu, Mitrović to nije učinio zbog politike, nego radi sporta. Momak je samo želio igrati nogomet. Potvrdilo se to i nakon burne reakcije Albanaca koji su potrčali prema njemu i Gudelju. Došlo je do kratkotrajnog naguravanja, no to je bilo sve što se 'sukoba' igrača dvije reprezentacije tiče. Uslijedili su nasrtaji huligana kojima su srpski igrači hrabro poručili – STOP. Tošić nije dopuštao prilaz Ivanu Bogdanovu, Kolarov je u svlačionicu vodio Taulanta Xhaku kojem je rasječena glava... Tužno je bilo gledati domaću zvijezdu i najboljeg svjetskog desnog beka Branislava Ivanovića, onako potištenog, ali i pomalo umornog od svega."

 

http://www.germanijak.hr/vijesti/komentar-oni-su-jedina-svijetla-tocka-beogradske-sramote/2672

Link to comment

Koja radost u Tirani i Pristini za jedan glupavi prekid utakmice. Ljudska glupost nema granice.

Meni stvarno ne ide u glavu sta oni slave.

 

Maravic u Novostima ocekuje da bude registrovano 3:0 za nas.

Link to comment

Na e-novinama se ovo tumaci u kljucu sukoba unutar Srbije tj. kao akcija anti-EU pro-RU izolacionistickih snaga u sigurnosnim strukturama.

 

Da i te budale jednom ubodu.

Link to comment

Meni stvarno ne ide u glavu sta oni slave.

 

Maravic u Novostima ocekuje da bude registrovano 3:0 za nas.

 

 

Njih ne zanima rezultat, njima je bitna zastava Velike Albanije da se vijori u sred Beograda.

 

Cilj je ispunjen, zato i slave. Posledice su nebitne.

Edited by Milosh76
Link to comment

Mene je zato ovo i zaprepastilo, ja sam imao (na osnovu prica drugih i doduse jako ogranicenog licnog iskustva) utisak da Albanci iz same Albanije nisu toliko optereceni tim nacionalistickim sranjima i nacionalizam uglavnom buja medju njihovim sunarodnicima iz bivse Jugoslavije, zbog nama dobro poznatih razloga. Ovako nesto bi ocekivao da smo igrali sa reprezentacijom Kosova, ali ne i sa reprezentacijom Albanije. I u tom svetlu sam shvatao ono odbijanje FS Albanije pred utakmicu da se zabrani gostovanje navijaca, mislio sam da ljudi jednostavni nisu optereceni i da im percepcija nije obojena kosovskim konfliktom kao nama. Ocigledno sam se mnogo, mnogo zajebao.

 

 

 

Nisu opterećeni onoliko koliko i Šumadinci nisu opterećeni nacionalističkim sranjima jer ipak su tamo neki prečani se šibali sa Hrvatima i Muslimanima a ne oni. Neko bi i od Srbije očekivao lepše i pristojnije dočeke na tekmama u BG-u zbog toga ali...

Edited by dillinger
Link to comment

Najopasnija od svih mapozastava:

 

10375995_10152588731803964_7176504823235

 

Smislili neki crnogorci i sprdaju se na racun velikih albanija, srbija i ostalih. :D

Pa gde izostaviše Vojvodinu? Tu ima više Crnogoraca nego u CG.

Link to comment

Pa gde izostaviše Vojvodinu? Tu ima više Crnogoraca nego u CG.

 

 

Sever Italije (Zapadna Crna Gora) je prioritet.

Edited by Eraserhead
Link to comment

Najopasnija od svih mapozastava:

 

10375995_10152588731803964_7176504823235

 

Smislili neki crnogorci i sprdaju se na racun velikih albanija, srbija i ostalih. :D

 

Neozbiljan si skroz, đe ti je Lovćenac, đe je Vrbas?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...