Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

  1. 1. Da li će se Srbija kvalifikovati za PE 2016

    • Da, kao prva u grupi
      10
    • Da, kao druga u grupi
      12
    • Da, kao najbolja trećeplasirana ekipa
      1
    • Da, kroz baraž
      8
    • Ispadamo u baražu
      8
    • Plasirani ispod trećeg mesta u grupi
      10
    • Diskvalifikovani posle utakmice sa Albanijom
      16


Recommended Posts

koksi - koliko igraca sa kosova je u toj reprezentaciji? cenim da znaju sta navijaci skandiraju.

 

znam da su fudbaleri sikanirani na nasim utakmicama ali dron moze biti shvacen i kao odgovor na provokaciju.

 

meni je jako zao tih fudbalera, i nasih i albanskih. realno, to su klinci koji pokusavaju da igraju u uzasnim uslovima jer nemaju izbora. da se ja pitam, nista od toga se ne bi smelo tolerisati nego kao pozorisne predstave. a neko lane - kraj. ali ali ali...

 

opet, nadam se da ce nas oterati iz medjunarodnih takmicenja na neko vreme i finansijski kazniti toliko da stoka krene da resava te probleme. ovako vise ne moze. odavno je besmisleno.

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa zar nisi navijao za bunkerasku ekipu juce u tom slucaju za Albaniju.

 

sigurno nisam navijao za njih zato sto su dobra ekipa, vec zbog nasih mandrila, kurcenja i skandiranja. 

 

a utakmicu nisam ni gledao, boli me mozak od takvog fudbala, samo sam slusao sta se desava i bavio se necim drugim.

Link to comment

Iznenada preminuo šef službe obezbeđenja RTS-a, čovek 1962.godište, 25 godina rada u javnom servisu. RIP.

 

mislis da to ima veze sa ovom utakmicom? tj. sa incidentom kod straje? ako je tako... :ph34r:

Link to comment

koksi - koliko igraca sa kosova je u toj reprezentaciji? cenim da znaju sta navijaci skandiraju.

 

znam da su fudbaleri sikanirani na nasim utakmicama ali dron moze biti shvacen i kao odgovor na provokaciju.

 

meni je jako zao tih fudbalera, i nasih i albanskih. realno, to su klinci koji pokusavaju da igraju u uzasnim uslovima jer nemaju izbora. da se ja pitam, nista od toga se ne bi smelo tolerisati nego kao pozorisne predstave. a neko lane - kraj. ali ali ali...

 

opet, nadam se da ce nas oterati iz medjunarodnih takmicenja na neko vreme i finansijski kazniti toliko da stoka krene da resava te probleme. ovako vise ne moze. odavno je besmisleno.

Albanski fudbaleri sto su trazili dobili su. Jer toliko tezko bilo mirno posmatrati Mitrovica kako skida zastavu,predaje je 4.sudiji. Jer to tezko bilo posmatrati i lepo na miru nastaviti utakmicu. Nije mi ih zao nimalo. Plus da ne govorim o provokaciji za vreme utakmica,simuliranje,odugovlacenje itd.

Edited by Cash
Link to comment

koksi - koliko igraca sa kosova je u toj reprezentaciji? cenim da znaju sta navijaci skandiraju.

 

znam da su fudbaleri sikanirani na nasim utakmicama ali dron moze biti shvacen i kao odgovor na provokaciju.

 

meni je jako zao tih fudbalera, i nasih i albanskih. realno, to su klinci koji pokusavaju da igraju u uzasnim uslovima jer nemaju izbora. da se ja pitam, nista od toga se ne bi smelo tolerisati nego kao pozorisne predstave. a neko lane - kraj. ali ali ali...

 

opet, nadam se da ce nas oterati iz medjunarodnih takmicenja na neko vreme i finansijski kazniti toliko da stoka krene da resava te probleme. ovako vise ne moze. odavno je besmisleno.

Imali su izbor. Da mirno stoje dok se transparent odnese do delegata ili da se majmunisu i skacu na druge kolege iz suprotne ekipe.
Link to comment

 

ali dron moze biti shvacen i kao odgovor na provokaciju.

 

 

Вјероватно. За 42 минута су купили дрон и заставу и теледириговали га изнад стадиона ЈНА јер се скандирало убијању Албанаца.

 

Link to comment

znao sam da cu izazvati takvu reakciju ali da smo igrali u tirani, da je bila ista atmosfera i da smo mi pustili drona to bi bilo solidno opravdanje. samo prebacujem loptu....

 

Ne bi bilo solidno opravdanje, nego milioniti dokaz da divlja balkanska plemena u svakoj jebenoj prilici uspevaju da nadmaše jedni druge u retardiranosti, što je uostalom bio slučaj i juče.

Link to comment

Albanski fudbaleri sto su trazili dobili su. Jer toliko tezko bilo mirno posmatrati Mitrovica kako skida zastavu,predaje je 4.sudiji. Jer to tezko bilo posmatrati i lepo na miru nastaviti utakmicu. Nije mi ih zao nimalo. Plus da ne govorim o provokaciji za vreme utakmica,simuliranje,odugovlacenje itd.

 

e vidis, zbog takvih stavova kao sto je tvoj smo tu gde smo.

 

inace ovaj tvoj post je takvo opravdavanje nasilja da nemam reci.

 

podseticu te na mali detalj da su srpski navijaci poceli sa provokacijama (blag izraz za ono sto se desavalo u prvom poluvremenu). dalje nema smisla ista da pricam s tobom, s obzirom da si mogao ovako nesto da napises.

Link to comment

Šta se smeješ.

Pa nose ljudi dronove i zastave, ako ih isprovociraju okinu.

Ako ne, ostane dron za sledeće gostovanje.

 

:lolol:  :lolol:  :lolol:

 

jedna od jacih izjava u poslednje vreme, realno.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...