Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

  1. 1. Da li će se Srbija kvalifikovati za PE 2016

    • Da, kao prva u grupi
      10
    • Da, kao druga u grupi
      12
    • Da, kao najbolja trećeplasirana ekipa
      1
    • Da, kroz baraž
      8
    • Ispadamo u baražu
      8
    • Plasirani ispod trećeg mesta u grupi
      10
    • Diskvalifikovani posle utakmice sa Albanijom
      16


Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mislim da je Malkin negde pitao za stanje pre tekme. Mi smo hteli da parkiramo u Humskoj a tamo su cistili sve pred sobom sa 3 pauka. Otisli do Duffa da odgledamo U21 i naleteli smo na prvu vecu kolonu (organizovanih) navijaca koju je predvodila murija. Tu su paradirale jezive glavudze sa jos jezivijim tetovazama i naci znamenjima. Manje vise sve je bilo toliko puno murije oko JNA da nikom nije padalo na pamet da pravi sranje. Cak je i navijanje bilo bez cigani-grobari prozivke.

 

Vidim ovde sve vise zagovornika teorije da se ukine fudbal- pitam se sta bi se time resilo? Ona fora "preorati terene i posaditi ku'ruz da bar ima neke koristi od te zemlje" je u stvari guranje pod tepih ozbiljnog problema sa kojim ovo govno od drzave predugo ne moze da se nosi.

 

Inace na severu su palili albansku zastavu, par debila koji su sedeli na sipci su pokusavali 15min neuspesno to da urade-na kraju je ta njihova nesposobnost postala predmet sprdnje. Mislite da su im panduri/redari rekli nesto? Ne, nisu ih ni upozorili.

Takodje neko je pitao ko su redari, da li vodje navijaca, bivsi panduri ili propali fudbaleri. Drugar koji je bio sa mnom na tekmi mi prica da je znao gomilu kolega sa faxa i iz studenjaka koji su radili taj posao za soma dinara dnevnicu koju dobiju pitaj boba kad. Vrhunac muke je bio kad su 2 reda pandura izveli redare i postavili ih najblize do navijaca. Dakle navijaci pa redari pa 2 kordona murije.

 

Da ne bude sve tako crno na ovoj temi pobrinuo se gazza sa sjajnim izvestajem sa Kalenic pijace. Ulepsa mi da :rolf:

Link to comment

Zadnjih 20  minuta albanci su (smo) dominirali igrom; srpski golman se krstio svakog drugog minuta. I upravo tada je pocelo nezadovoljstvo, tezi fauli srpske strane, bacanje stvari na albanske igrace, krvavi nos...

Отприлике да је тако. :lolol:

Мукице, ем били бољи, ем дроном одговорили на провокације, ем јуначки бтанили свету заставу, у легли мрских шкија, ем им се тресле ноге па нису могли да изађу на терен, ем сад има да изгубе на правди Бога. Урота!

Link to comment

koksi - koliko igraca sa kosova je u toj reprezentaciji? cenim da znaju sta navijaci skandiraju.

 

znam da su fudbaleri sikanirani na nasim utakmicama ali dron moze biti shvacen i kao odgovor na provokaciju.

 

meni je jako zao tih fudbalera, i nasih i albanskih. realno, to su klinci koji pokusavaju da igraju u uzasnim uslovima jer nemaju izbora. da se ja pitam, nista od toga se ne bi smelo tolerisati nego kao pozorisne predstave. a neko lane - kraj. ali ali ali...

 

opet, nadam se da ce nas oterati iz medjunarodnih takmicenja na neko vreme i finansijski kazniti toliko da stoka krene da resava te probleme. ovako vise ne moze. odavno je besmisleno.

 

 

ne bre adame ... pa nije dron nesto sto moze da se desi u afektu/momentu/na samoj utakmici

Link to comment

Pocinje tekma i ja naivno konstatujem kako je lepo videti komsijske zastave jednu do druge u nadi da ce tekma proci bez sranja.

 

img1289.jpg

 

Murije je bilo kolko hoces, a vide se i ovi "heroji" sa sipke. E sad zamislite situaciju gde lik skoci sa sipke, protrici pored pandura koji ide za njim samo do reklame, stane i vrati se na svoje mesto :isuse:

 

img1296.jpg

 

img1297.jpg

Edited by John Coltrane
Link to comment

ne bre adame ... pa nije dron nesto sto moze da se desi u afektu/momentu/na samoj utakmici

 

Što, ja to koristim na dnevnoj bazi. Pre neki dan mi u Maxiju uvalili neku žilavu junetinu, da si im video face kad im se spustila zastava sa Veropoulos logom u objekat.

Link to comment

Albanski fudbaleri sto su trazili dobili su. Jer toliko tezko bilo mirno posmatrati Mitrovica kako skida zastavu,predaje je 4.sudiji. Jer to tezko bilo posmatrati i lepo na miru nastaviti utakmicu. Nije mi ih zao nimalo. Plus da ne govorim o provokaciji za vreme utakmica,simuliranje,odugovlacenje itd.

 

Ti si bre budala zbog koje svi pristojni ljudi moraju da zive u vasem jebenom svetu nasilja i mrznje. 

+ si reportovan

Link to comment

Ti si bre budala zbog koje svi pristojni ljudi moraju da zive u vasem jebenom svetu nasilja i mrznje. 

+ si reportovan

Тастер. Ако те се сете сете на дан безбедности ти си своју дужност одрадио како ваља.

Link to comment

Vidim ovde sve vise zagovornika teorije da se ukine fudbal- pitam se sta bi se time resilo? Ona fora "preorati terene i posaditi ku'ruz da bar ima neke koristi od te zemlje" je u stvari guranje pod tepih ozbiljnog problema sa kojim ovo govno od drzave predugo ne moze da se nosi.

 

To nece resiti problem koji smo dobili, ali ce bar za trenutak ukinuti generatore problema. Da se brze reagovalo, imali bi manji problem sad. Nema koristi od toga, samo steta na kom god hoces planu, ukidaj. Sve vise je zagovornika zato sto je sve ociglednije. Prosto taj sport, organizacije i sve ostalo nemaju nikakvu svrhu, bar ne korisnu.

Link to comment

 

Ne bi bilo solidno opravdanje, nego milioniti dokaz da divlja balkanska plemena u svakoj jebenoj prilici uspevaju da nadmaše jedni druge u retardiranosti, što je uostalom bio slučaj i juče.

 

to za saku normalnih ali bi generalno u javnosti bio sasvim solidan izgovor.

Link to comment

Opasno se praviš lud. Rekao si sledeće: "Наравно да би публика на то (zastavu Albanije) реаговала исто као и на ово, али ја сматрам да би та реакција у том случају била претерана и непримерена пошто су и ови људи који су истрчали на терен на грудима имали симбол исте те државе па им нико није због тога лупао шамаре."

 

Prilično je očigledno da smatraš da je ova reakcija primerena i nimalo preterana, pošto je jel'te na zastavi bila mapa Velike Albanije. Budalaština.

Хм, 'ладно си у праву. Нисам се правио луд, веруј ми, него сам мислио да имам врло умерен став али сам се очигледно зајебао. Јебига, изгледа да ми је ово максимум у осуди напада на провокаторе који због заставе велике Албаније насрћу на Митровића и после се хвале како су је одбранили од шкија.

 

У ствари су на терен морали да утрче полицајци и да ухапсе Цану и оног другог због насртаја на Митровића.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...