Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Kad se vec pozivamo na izjave srpskih zvanicnika, evo jos jedna - taman moze da posluzi da se zakljuci kako je atmosfera ustvari bila velicanstvena.

 

"Na delu je zaista jedna brutalna zloupotreba sporta od strane albanskih ekstremista", izjavio je Udovičić Tanjugu.

 

On je istakao da nije bilo incidenata sa nase strane, naprotiv.

 

"Pokazali smo se kao dobri domacini. Nijedna ružna reč sa naše strane. Čak i nakon ove perfidne provokacije ekstremista naši navijači su u većini pokazali prisebnost", rekao je srpski ministar.

Edited by tangodelta
Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

po udovicicevom kriterijumu problemi sa navijacima nikad ni ne postoje, jer je vecina njih prisebno a samo manjina upada u teren

Edited by morgana
Link to comment

Ма уопште ми то није намера. Него ми је онако интересантно, шта треба да се деси не би ли неко као ти променио мишљење.  Та наша потреба да се о свему све зна најбоље је царска. 

 

Ako bi citao napisano, mozda bi primetio da ja iznosim pretpostavku i svoje misljenje uz ogradu,

 

 

Naravno, ovo samo ja zakljucujem (pretpostavljam ispravno) na osnovu opste poznatih stvari. Nisam upoznat sa detaljnom procedurom.

 

 

a neko drugi zna:

 

 

Овде нема дилеме како ће ствар око резултата да се заврши.

 

 

 

3:0 За нас.

 

 

No, eto, dobro je da bar neko zna. Pozdrav! :)

Link to comment

Kad se vec pozivamo na izjave srpskih zvanicnika, evo jos jedna - taman moze da posluzi da se zakljuci kako je atmosfera ustvari bila velicanstvena.

 

Jbt, kolko si ti ljudi operisami od istine...

Link to comment

po udovicicevom kriterijumu problemi sa navijacima nikad ni ne postoje, jer je vecina njih prisebno a samo manjina upada u teren

 

i "Nijedna ružna reč sa naše strane" :lolol:

Link to comment

Reakcija sprskih medija i politicara vraca me 15-20 godina unazad. Poznati srpski izgovor - bili smo provocirani i to im sluzi kao legitiman izgovor da biju ljude. I himna je bila provokacija i zvizduci su vise nego opravadana reakcija. Ubi/koli siptara i udarci redara a i policijaca unutar tunela, i zatim pokusaji 'civila' da pretresu i zastrasuju igrace su valjda vidovi srpskog patriotizma. Drago mi je da propao pokusaj da se krivica svali nga O. Rama. 

 

Kapitena Cana sam slusao prosle noci, oko 01:00 na interviju preko telefona, kako hvali Ivanovica i druge igrace srpske reprezentacije koji su pokusali da brane albanske igrace, i kako decidivno kaze da je nasilje doslo sa spolja, od nekolicine navijaca. 

Link to comment

Botovi se dali u akciju i prijavljuju sve postove po FB koji su okacili klip sa onim likom sto upada u kadar ispred Straje.

 

Znaci to je trenutno drzavni problem br. 1, ne bedna reakcija policije, Ivan Bogdanov i onaj paramecijum od ministra policije. Dobro je znati  :fantom:

Link to comment

RTS Oko, Predrag Simić kakav je on crni ambasador i prof. dr? Visokotehnološka  letelica iznenadila, brblj brblj, a  voditelj će- ima da se kupi za 500-600 €.

Edited by halloween
Link to comment

To je i meni utisak, rewind u 1999. Ali to nije ni rewind nego stanje stvari, vuciceva dusa i telo se nikada nisu ni pomerili odatle. Svet koji se deli na nas i njih, saveznike i neprijatelje, nikada nije otisao iz ovog coveka kome treba delic sekunde da zbaci tu ruznu EU masku koju ne moze da nosi na glavi da ga ne cese, svrbi pa i boli. Ipak nisam ocekivao ovako brzu dekompresiju sistema u ovom pravcu, mislio sam da ce erdoganski ispeglati smetnje i proglasiti pobedu pre same bitke. Ovako, mnogo je zajebano saznanje da smo na korak od situacije u kojoj svako moze da uradi ono sto hoce, kolaps je iza coska. Sa druge strane, kada bio neki veliki strateg kriznog menadzmenta, onda bi ovo stanje permanentnog kolapsa u kome se neprijatelji recikliraju na dnevnoj bazi moglo da bude decenijski modus operandi koji ce biti moguce sve dok ne se ne bude pojavila kredibilna zamena (u smislu stvarne politicke snage), sto znamo da nece. Saper je bio bolno u pravu za 3 ciklusa, s tim sto tada niko nije znao da ce to biti 3 ciklusa ludare.

Edited by gazza1
Link to comment

čmar evrope.

 

(balkan, ne samo srbija)

 

sustina.

 

hrvati slave generale, albanci prekid utakmice i zastavu u bg-u, o nama se vec dovoljno zna. i tako to.

Link to comment

Sad sam odgledao na SK3.  Ovaj ceo region treba zazidati harperovim zidom, i ostaviti bagru da se ubija do istrebljenja.


Zao mi je onih (u koje ubrajam i sebe) koji vole ovaj prostor, zele i ostaju da zive ovde kao sav normalan svet. Tuga mi je pregolema.


Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...