Jump to content
IGNORED

Ana Ivanovic


Cash

Recommended Posts

Sve sve, ali ti nekome da pomenes: pretencioznost, komplekse, uverenje u sopstvenu duhovitost... Ovo je post godine :0.6:   :0.6:  

 

 

Kako bese ona svekolika mudrost - meni je tebe zao? Jos malo mu dodjes kao onaj sto je ucio klince kako da spopadaju ribe po ulici.

Link to comment

Ето сад Ђовак крив јер раја™ не воли Ану.... :lolol:

 

Budalastine. Ana je osvojila RG sa 20 godina, naravno da bi ljudi pizdeli zbog ovakvog ostatka karijere, sa ili bez postojanja Novaka. Ona je sama sebi postavila standard koji vise nikada nije dostigla, nije mu se cak ni priblizila.

Link to comment
 

Viktor treba prvo da nauči komplikovana pravila poslovanja antidoping agencije

 

ZNa ih on vrlo dobro, inace bi imao mnogo vecu pauzu :fantom:

Edited by Timmy
Link to comment

Kako bese ona svekolika mudrost - meni je tebe zao? Jos malo mu dodjes kao onaj sto je ucio klince kako da spopadaju ribe po ulici.

Pih. Ocekivao sm nesto vise od tebe osim ponavljanaj tudjih reci. Mozes ti bolje, onolike skole si prosao, a samo ovo :(

Link to comment

Ма какав, више хајпа је изазвао Живојиновић него Моника Селеш. Њега се не сјећам, сем "Свадбе века" :lolol: али Моника је била на самом врху и опет се о њему трубило као да је освојио три Вимблдона, минимум. Мислим да би она и Јанковићева добиле више пажње, али не превише.

Ана је лијепа и слатка, али апсолутно нехаризматична. Чак је и Јанковићева појам харизматичне особе за њу. И ова има каријеру у слободном паду, кулира репрезентацију, издајника Јановића итд итбл... али ипак оставља утисак неког борца(да ми оптосте борци за родну равноправност) и генерално више се труди око своје слике у јавности.

Иначе, коментари у страњском интернету о Ани нису претјерано позитивни. Више се труди око тоалете него игре и слично... јбг ово је генерички коментар на љепушкасте тенисерке, али опет цинично... да не кажем злурадо.

Edited by CerdicLeboeff
Link to comment

da nije novaka ni tipsa ni viktor ne bi bili ono sto su na kraju postali.

Upravo.

Kad se Novak probio u top 50 onda je i Tipsa shvatio da je to moguce.

Link to comment

da nije novaka ni tipsa ni viktor ne bi bili ono sto su na kraju postali.

Da. Sigurno je da je Novak povukao i ostale.  A tek ce valjda doci neka generacija klinaca koji sad imaju 5-15 godina i koji rastu uz Novaka. Kao sto je Ana pominjala da je zbog Monike zavolela tenis...

Link to comment

To i čekam... Teacher ima ingerencije na celom forumu :)

Ne znam sto tolerisete ovoliko smaranje na ovim topicima i pominjanje i analize donjeg topica. Na stranu silne uvrede koji ovi uzviseni prosipaju za sve koje pisu dole.

Link to comment

 

 

Jebo mater sta ti sve ispisa :lolol: Ne mogu da nateram sebe da diskutujem sa ovakvom glupom postavkom svega... Meni je to samo za sprdanje. Isto kao i onaj topic dole. A ti se nerviraj, pisi tepihe, ocigledno ti sve ovo mnogo znaci...

Nije to glupa postavka već realna. Glup si ti koji ne uviđaš smisao topika na kome si redovan i za koji se zalažeš da mora da postoji.

 

Razumem ja da je tebi to topik za sprdnju. A ima i opis za ljude kojima je dobro zezanje sprdnja sa nečijom porodicom.

Link to comment

Fore sa donjeg topica možda zaista jesu toliko trule, ali kad glas histeriše danima u think of the children fazonu, jer je neko rekao, pazte sad, stefan od monaka - to jeste jebeno smešno :D

 

I to je upravo poenta topica :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...