Jump to content
IGNORED

US Open 2014


renne

Recommended Posts

Plus, ako se uzme u obzir da recimo tresneš 500-1000 dolarjev za kartu i navijaš za Feda, pa teško da ćeš da se oduševiš kretanjem rezultata.

 

pa da, poenta je da oni dolaze da gledaju feda a ne tenis

što šminkerskija publika, to gore, ali to je ny

 

london je sasvim druga priča, oni ljudi vole tenis pre svega

 

parižani su možda i najveći šabani

Link to comment
  • Replies 792
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • duda

    91

  • renne

    77

  • Timmy

    50

  • Garnirung

    48

Top Posters In This Topic

Pazi, ne gledaju ovo Dileje ili Alkurac, nego neki, nazovimo ih, "normalni" ljudi, koji bi, jeltetm, trebali da budu neostrašćeni i da pokažu određeni stepen poštovanja prema majstorstvu učesnika u meču.

 

A govna nisu našla za shodno ni da mu daju kurtoazni™ aplauz po završetku. Jedna od većih ogavnosti kojima sam prisustvovao.

 

Ne sviraj. Ljudi navijaju za Federera. Nadali su se da će ga gledati u finalu... Odsustvo aplauza je stvarno ogavnost koja je na sportskim priredbama do sad nezabeležena.

 

Uostalom, kad se već zamera, bilo bi lepo barem da se zamerka podupre ličnim primerom. Ovde prilično dominira likovanje na čelu sa tvojom onomatopejom ružnog karanja.

Edited by kralj
Link to comment

Meni je sasvim normalno da idu da gledaju GOAT-a, ali mi je nije normalno da igrača koji je upravo odigrao jebački tenis ne nagradi makar aplauzom, a zaslužio je ovacije.

 

Edit:

 

Ma nije ne znam kakva ogavnost, ali je malo bezveze jer je čovek odigrao maestralno a i meč nije bilo koji.

Edited by Heaviside
Link to comment

Naravno da igrača koji se dopingovao nikada ne treba nagrađivati™ aplauzom.

 

Uglavnom se slažem, Čilić je nešto muljao, onda se kao povukao zbog povrede sa Vimbldona iako nije ni bio povređen, prošao sa minimalnom kaznom... ne kažem da je publika imala to vidu, sigurno su samo želeli da Fed uzme još jedan, ali navijam za Nišikorija u finalu.

Link to comment

Ne sviraj. Ljudi navijaju za Federera. Nadali su se da će ga gledati u finalu... Odsustvo aplauza je stvarno ogavnost koja je na sportskim priredbama do sad nezabeležena.

 

Uostalom, kad se već zamera, bilo bi lepo barem da se zamerka podupre ličnim primerom. Ovde prilično dominira likovanje na čelu sa tvojom onomatopejom ružnog karanja.

 

To što navijaju za njega ne znači automatski da ne treba da ispoštuju njegovog protivnika koji je odigrao fenomenalan meč i apsolutno se korektno ponašao.

 

Ajd preskoči mene kao relevatni faktor, ovo moje seruckanje u anonimnosti neta nema veze sa onom o čemu pričamo; odnosno, da se nalazim na licu mesta, i da moj favorit vrisne, svakako bih našao snage da uputim aplauz njegovom protivniku na velikom meču.

Link to comment

pa da, poenta je da oni dolaze da gledaju feda a ne tenis

što šminkerskija publika, to gore, ali to je ny

 

london je sasvim druga priča, oni ljudi vole tenis pre svega

 

parižani su možda i najveći šabani

I biće sve dok igra. Mislim to, legenda koju svi vole da gledaju.

 

A onda će da dodje neko nov, nadajmo se barem sličnih teniskih kvaliteta, da ga zameni, mada zasad mrka kapa.

Link to comment

Meni je sasvim normalno da idu da gledaju GOAT-a, ali mi je nije normalno da igrača koji je upravo odigrao jebački tenis ne nagradi makar aplauzom, a zaslužio je ovacije.

pa da, ali gledaju sport koji se zove tenis a zapravo ih tenis ne zanima

 

pa jbt, orasin viliams aplaudira (ako ne spava  :D ) protivnicama svojih kćeri kada dobro odigraju. to radi i snežana janković

ali obožavaoci federera to nisu u stanju.

 

ed.

 

  

ali to je ny

pod ny sam mislila nevjork

Edited by dùda
Link to comment

Pa šta ima veze što ih ne zanima tenis? Profi sport ne bi bio ni blizu ovoga danas da ga gledaju samo iskreni ljubitelji i poznavaoci. Došli ljudi da se zabave i gledaju najboljeg ikada. Bezveznjaci su što nisu nagradili očigledno umeće i životno dostigniće Čilića, a ne što ih tenis kao igra ne zanima.

Link to comment
Sport Klub ‏@sportklub 4m

 

Prvi put od Australijan Opena 2005. godine, niko iz trojke Federer - Nadal - Đoković neče igrati u finalu jednog Gren Slem turnira.

 

 

 

Link to comment

pa da, ali gledaju sport koji se zove tenis a zapravo ih tenis ne zanima

 

pa jbt, orasin viliams aplaudira (ako ne spava  :D ) protivnicama svojih kćeri kada dobro odigraju. to radi i snežana janković

ali obožavaoci federera to nisu u stanju.

 

ed.

pod ny sam mislila nevjork

Tako sam i mislio, nego mi greškom ostao bold  :) 

 

Link to comment

Pa šta ima veze što ih ne zanima tenis? Profi sport ne bi bio ni blizu ovoga danas da ga gledaju samo iskreni ljubitelji i poznavaoci. Došli ljudi da se zabave i gledaju najboljeg ikada. Bezveznjaci su što nisu nagradili očigledno umeće i životno dostigniće Čilića, a ne što ih tenis kao igra ne zanima.

pa da, ali to je usko povezano

izostanak aplauza u ovom slučaju je direktno uzrokovan nepoznavanjem i nezainteresovanošću za sport koji se gleda

 

jasno je da na sf uso-a dolaze mnogi samo da bi bili viđeni, pa mnogi koje zanima isključivo federer, ali bilo bi za očekivati da na onolikom stadionu ima bar i nešto ljubitelja same igre

e mene zbilja iznenađuje da ih nema bar toliko da izvedu kakav-takav aplauz

Link to comment

Mislim da su samo preveliki fan boys/girls. Meni je zasmetao izostanak aplauza, a daleko sam od poznavaoca. Hoću reći da je ovde bilo očigledno da je Marin uradio nešto veliko, pa koliki god da si duduk za tenis.

Link to comment

Mislim da su samo preveliki fan boys/girls. 

ne postoje veći fanovi od teniskih mama

ovde je u pitanju najelementarnija ljudska pristojnost

 

dakle, šabani su  :fantom:

 

ed.

dosta poznatih teniskih mama aplaudira i protivnicima

Edited by dùda
Link to comment

To što navijaju za njega ne znači automatski da ne treba da ispoštuju njegovog protivnika koji je odigrao fenomenalan meč i apsolutno se korektno ponašao.

 

Ajd preskoči mene kao relevatni faktor, ovo moje seruckanje u anonimnosti neta nema veze sa onom o čemu pričamo; odnosno, da se nalazim na licu mesta, i da moj favorit vrisne, svakako bih našao snage da uputim aplauz njegovom protivniku na velikom meču.

 

Zato što nisi relevantan faktor, zato ti i kažem da ne sviraš. Vlastita reakcija te čini nekompetentnim da proglašavaš puko odsustvo aplauza bog-zna-kakvom ogavnošću. Forumski Mr. Hajd te učinio irelevantnim faktorom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...